22-30 Ağustos Arası Ön Hazırlık İçin Ruhani Savaş Takvimi

Kaynak, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın forum duyurusundan esinlenmiştir.

Bu savaş takvimi önümüzdeki günler boyunca herkesi Şeytani enerjilerle kaplamak ve güçlendirmek için yapacağımız kısa bir program olacaktır, ve asıl amacı bundan sonra gelecek ruhani savaş takvimi için herkesi ve elbette Spiritüel Satanistleri ruhani açıdan toparlamak ve güçlendirmektir.

Şunu da duyurmak isterim ki bundan sonra gelecek programlarda yeni ritüel eklentileri olacak. Şimdi tüm Satanistler birbirlerine yardım etmeli ve bu sayede herkes bir diğerinin önünü açmasına yardımcı olmalı, dolayısıyla totalde daha etkili sonuçlar alacağız. Herkesin bu ritüele katılım sağlaması çok önemli.

Ayrıyeten ruhani savaşın momentumunu yakalama amacıyla yeni şeyler de gelecek, şu ana kadar yaptığımız diğer ritüellere oranla daha yakın zamanda paylaşılmış olan iki ana ritüel programının da odağı düşmana engel olmaktı ancak bundan sonra gelecek olan şeyler daha çok bizim kendi faydamızı gözetleyen çalışmalar olacak. Beklemede kalın ve YHWH’in beline vurmayı unutmayın!

Ritüel Programı:

*Nihai RTR bu ruhani savaş takviminin her günü yapılmalıdır.

22 Ağustos: Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma RTR’ı, Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı

23 Ağustos: Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma RTR’ı, Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı

24 Ağustos: Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma RTR’ı, Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı, Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı

25 Ağustos: Joy of Satan’ı Koruma Ayini, Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

26 Ağustos: Joy of Satan’ı Koruma Ayini, Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

27 Ağustos: Joy of Satan’ı Koruma Ayini, Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

28 Ağustos: İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı

29 Ağustos: İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı

30 Ağustos: İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı

Ritüellere Bağlantılar:

Nihai RTR + Tetragrammaton’u Yok Etme

Yılanın Üzerindeki Laneti Ters Çevirme RTR’ı

Yılanın Yükselmesini Önleyen Engelleri Kaldırma RTR’ı

Centiller İçin Yılanı Güçlendirme RTR’ı

İsrail’i Lanetleme RTR’ı

Kafa Karışıklığını Giderme RTR’ı

Korunma, Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

Joy of Satan’ı Koruma Ayini

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

“22-30 Ağustos Arası Ön Hazırlık İçin Ruhani Savaş Takvimi” hakkında 27 yorum var

 1. Esenlikler
  Biraz saçma olacak ama Şeytan 500.000 yaşındaysa dinazorlardan sonra mı yaşadı?

 2. centiller için yılanı güçlendirme rtr ı yaparken bu afirmasyon biraz garip geldi

  Şeytan tamamen güçlendi!

  Şeytan Yüce ve Yenilmez Güce sahip!

  Şeytan’ın Yüce ve Yenilmez Gücü Ebediyete kadar baki!

  sanki şeytana güç veriyormuş ve onun gücünü sürdürüyormuş gibi garip bir afirmasyon olmuş rtrın adı üzerinde centiller için yılanı güçlendirme ama bunun şeytanı tamamen güçlendiğini afirme etmeyle ne alakası var veya neden şeytanın tamamen güçlendiğini afirme ediyoruz ki saçma geldi kulağa bu rtrın afirmasyonu

  1. Esenlikler,

   Burada “Yılan” incile gönderme olarak Şeytan. Kundalini yılanından bahsetmiyoruz.

   Bu RTR’ı çok incelemedim zamanında. Asıl amacının Şeytan’ın gezegenimiz üzerindeki etkisini arttırmak olduğunu düşünüyorum.

   İyi akşamlar.

 3. Gece ruyamda yilan gordum bir iple bana bagliydi ve zarar vermiyordu ayri yeten babami ve sizleri de gordum . Sanki topluca birseyler yapmaya gidiyorduk .acaba bununla alakasi varmi bilemedim

  1. Esenlikler,

   Böyle rüyalar bazen öngörü, bazen ise sadece bir rüya olabiliyor. Kesin bir yorum yapmak mümkün değil.

   Ama alakalı ise, beraberlik hissiniz iç ısıtıcı.

   İyi akşamlar.

   1. Aslinda son zamanlarda ongoru yasiyorum . Bir kac kez oldu ve devam ediyor . Durugoru cakralarima “INANA” calisiyorum ve gayet ise yariyor . Bir keresinde gelecegi gordugumu o an farkettim ve o gelecekte tanri vardi beni izliyordu yani gelecekte gordum simdiki zaman diliminde degil . O ani yasadim onu gordugum boyut dedigim gibi gelecekti . Tam aciklayamadim affedin .
    Daha nice beraberliklere bu arada tesekur ederim .

    1. Esenlikler,

     Astral görü kabiliyeti arttıkça kişi gelecek veya geçmişe “bakabilir” hale gelir. Yaşadığınız bunlardan birisi.

     Çalıştığınız sürece daha da artacaktır. Bazen beklenmedik olduğundan kişiyi şaşırtabiliyorlar ama kontrol etmeyi öğrenebilirsiniz.

     İyi geceler.

     1. Esenlikler ,
      Uykuya dalacak zaman önüme vizyonlar geliyor gelecekteki bir kac olayi boyle yasadim bazende direk rüyada oluyor uykuya dalma evresindeki olayi kontrol etmeliyim . Bide forumlarda az cok sorunlarimi belirtmistim mucadelem devam ediyor bunu basaracagim .fakat yogun stres beni eksiltsede nefes aldigim surece problem yok . Bunu belirtmek isterim . Olmak istedigim kisi olup cikagelecegim .

      Iyi aksamlar

     2. Esenlikler,

      Bu rüya olayı açıklığı ilan herkeste az biraz olur. Sizde çok olması iyiye bir işaret. Eğer kontrol edebilirseniz, ileriyi görme beceriniz çoğu insandan ileri seviyede olacaktır. Kontrol ederkende uyurken “Kontrol edicem. Kontrol edicem.” tarzı kendinizi kasmayın. Sakin bir şekilde uyuyun ve rüya geldiği sırada farkına varın. Zaten kalanını doğal bir şekilde yapabileceksiniz.

      Sizin gibi yaşama isteği ve kararlılığa sahip birisinin başarısız olacağını düşünmüyorum zaten. Şu an stresli bir dönemde olsanız bile, eğer bu günleri başarı ile atlatabilirseniz, sonrasında belki hiç olmadığınız kadar güçlü bir zihin ve karakter ile çıkacaksınız.

      Pes etmeyin ama stresinizin sizi kontrol etmesine de izin vermeyin. Kendinize lazımsınız, onu parçalamayı hiç isteymezsiniz.

      Iyi günler.

 4. Esenlikler
  Magnum Opus’u tamamlayan kaç Türk var ve Magnum Opus’u tamamlayan kişilere de Tanrı(m) diyebilir miyiz?
  Son zamanlarda fazla soru soruyorum(farklı isimlerden)meşgul ettiğim için özür dilerim.

  1. Esenlikler,

   Tamamlayan Türk sayısını bilmiyorum ve muhtemelen Tanrı olarak bu tür konular hakkında çalışan birisi olmayan kimse bilemeyecektir. Yakın zamanda olan olduğunu sanmıyorum ama eski çağlarda olabilir.

   Tanrı/Tanrıça [İsim] demekte bir sorun yok. Birisine “Tanrım” demek istiyorsanız, size kalmış.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Yazdığı gibi “zamanı” belli bir seviye kontrol edebildiklerini. Tabi geçmişe gitmek mümkün değil ama farklı etkileri yaratmak o seviyede birisi için mümkün.

   İyi günler.

 5. 87 yılından sonra doğmuş bir Türk ün magnum opusa ulaştığını duymuştum ama çok uzun zaman önceydi net hatırlamıyor olabilirim.

 6. merhaba, sorularim ve yazdiklarim neden sayfada görünmüyor ?

  özelden soru sormak icin bi mail adresiniz var mi ?
  bana ulasirsaniz sevinirim.
  ***********

  1. Esenlikler,

   Özel iletişim bilgilerinin ve buna yakın özel bilgilerin paylaşılmasını hiçbir şart ve koşul altında önermiyoruz.

   Sayfada gözükmemesinin sebebi onay sisteminin bulunmasıdır. Tarafımızca önce onaydan geçer, sonra açık bir hâle gelir.

   Mail adresi Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın kararıyla kaldırılmış olacak. İzin verilen tek iletişim forumlardan ve buradaki yorumlardan.

   İyi geceler.

 7. Esenlikler;
  Birkaç soru sormak istiyorum, uzun bir metin hazırladım. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
  Öncelikle Spiritüel Satanizm’i keşfetmeden önce saçma sapan birkaç yazım sitelerinden öğrendim Satanizm’i (Şu ayetler kitabı olan tarzdan) ancak adanmamı doğru bir şekilde yapmıştım. O geceden önce karanlıktan vs. korkuyordum ve bir odada tek başıma olmama rağmen öyle değilmişim gibi hissediyordum. Adanmayı yaptığım günün gecesi garip bir şekilde korunduğumu ve etrafımın güçlü enerjilerle dolup taştığını hissettim. Dediğim gibi, adanmayı doğru yapmıştım ama ayetler kitabı denen saçmalıkla ilerliyordum(yazan şeylerin çoğu garip gelmişti ve bu bir kere daha sorgulamama sebep oldu) bir gün Satanizm hakkında araştırma yaparken bu siteyi keşfettim ve keşfettiğim için gerçekten mutluyum. Garip bir histi, dürtülerim (ya da içgüdü) beni bu noktaya getirdi dürüst olmak gerekirse. Bunu belirtmeden geçmek istemedim çünkü hayatım çok kötü bir noktadaydı ve sona yaklaştığımı düşünüyordum. Spiritüel Satanizm sayesinde aydınlandım ve bazı şeylerin farkına vardım. Onların karanlık olarak bahsettikleri şey, bizleri aslında gerçek ışığa(yolculuğa) götüren şey olduğu bariz ortada.
  İlk soruya gelecek olursam: 40 günlük meditasyon yaptığım zamanda (3-4 ay oluyor henüz yeniyim) yanlış hatırlamıyorsam 15. günden sonraki zamanlardı, akşam meditasyonunu yaptıktan sonra herkes uyuyordu ve ben başka bir odadan diğerine geçerken bir anda etrafımda yoğun enerjiler hissettim. Hatta iki mavi nokta ile göz göze geldim desem yalan olmaz. Bu çok kısa sürdü, hemen ardından çok mutlu hissettim. Diğer anlatacağım olaysa, yaşananlardan sonra gündüz meditasyonunun ortasında tanrılar hakkında aklımdan garip/komik bir düşünce geçti. Dikkatim dağıldı ve güldüm, toparlanmak için su içerken boğazıma su kaçtı. Garip olan şey, kapalı odanın içinde yaktığım mum ateşi ani hareketlerle hareket ediyordu -boğazıma su kaçtığında- ve yine garip bir mutluluk enerjisiyle doldum. Boş odada yanımda birileri vardı ve bana gülmüştü. Bu iki olayı ele alırsak, tanrılar gelişimimi takip ediyor olabilir mi? Ya da önceki hayatımda ruhaniyet olarak oldukça ilerlediğimden(teori) bu hayatımda daha erken iletişim kuruyor olabilirler mi?
  İkinci sorum: 1-2 ay öncesine kadar kendi sorunlarımdan ötürü meditasyonları, ayinleri aksattım. Ara ara yapıyor olsam da bu sık değildi ve sürekli ‘[email protected]’ olup olmadığımı düşündürdü. Yüksek ihtimalle baba tarafımın dine olan ‘sözde’ düşkünlükleri beni bu düşünceye itti. Bunun benim için bir sınav olduğunu, düşmanın vazgeçmem için beni baskıladığını düşünerek daha aktif olmaya çalıştım(İlk Satanist olduğum zamanlarda sürekli düşman tarafından baskı altında olduğumu hissediyordum). Son 1-1.5 aydır da bıraktım. Bunun sebebi olarak kendi psikolojimi gösterdim vs. Şimdilerde kendimi fazlaca hazırladım ve meditasyonlara/ayinlere tekrardan başlamayı düşünüyorum. Bunları yapmayı bıraktığım süre içinde geçen zaman, uyanmaya başlayan/hareketlenen çakralarımı eski haline döndürmüş müdür? Enerjimin düşük olmadığını düşünüyorum ancak auramda bir zayıflama meydana gelmiş midir? Ya da bütün bunlara başlayacaksam tekrar 40 günlük meditasyon yapmalı mıyım? Normalde çakra açma meditasyonlarını 2-3 günde bir yapıyordum, bu sefer günlük diğer meditasyonlarla yapsam ’40 günlük meditasyon’ yapmama gerek kalır mı?
  Üçüncü sorum: Gelecek olarak yurt dışına çıkmayı düşünüyorum ve yetenek olarak bakılacak olursa bunu en iyi değerlendirebileceğim yer Güney Kore gibi gözüküyor. Bunları düşünürken aklıma yeni bir soru daha geldi. Ben beyaz ırka mensubum, gideceğim yerde de insanların neredeyse tamamı Asyalı. Oraya gidersem dolayısıyla ırksal birkaç sorun ortaya çıkacak. Bu konu hakkında bu sitede yazılanları okudum. Haliyle cinsel ilişki vs. gibi durumlar da gerçekleşmeyecek. Merak ettiğim, özellikle ruhumuz için başka bir ırktan gelen özelliklerin karışmaması için uygulayabileceğimiz bir metod var mı? Cinsel ilişki kadar olmasa da bir arada bulunmak bile etki edebilir diye düşünüyorum -yanlışım varsa/hakaret içerikli anlaşılabilecek bir konu üzgünüm- Günlük meditasyonlara eklenebilecek birkaç metod olabilir. Aura temizleme bu gibi durumlarda etkili olur mu/etki eder mi?
  Dördüncü sorum: İki yeğenim var, yaşları henüz çok küçük. Yeğenlerimin anne-babası onları [email protected] kursuna göndermeyi düşünüyorlar, şimdi olmasa bile birkaç yıl sonra. Bunun gerçekleşmemesi için bağlama büyüsü yapmayı düşünüyorum. Küçücük yaşta böyle şeylerle zihinlerinin bulanmaması daha iyi. Büyüyü iki kere yapmam gerekir mi? Birisine yaparsam çocukları göndermez, evet ama bu sefer diğeri ister. Aile içi durumu bozacak bir şey yapmak istemiyorum. İki büyüyü ayrı ayrı mı yapmalıyım yoksa bir büyü etkisini ikisine de geçirir mi?
  Beşinci sorum(bu biraz kişisele dayanıyor): Doğal taşların/metodların/subliminallerin etkili olduğunu düşünüyor musunuz? Subliminallere dair birkaç yabancı makale okudum. Türkiye’de ise işler çığırından çıktı. Önüne gelen youtube kanalı açıp subliminal hazırlıyor. Bir kısmı hakkında olumlu düşüncelerim var. Yine de hiçbirinin bizlere süper kahraman gücünü verebileceğini düşünmüyorum. Elime bir miktar doğal taş geçti, etkilerini az çok gösterdi. Doğal taşları Satanizm için de programlamak doğru olur mu? Yaptığımız ayinler oldukça güçlü, bir de bu taşları doğru programlarsak etkisi artar mı? Sosyal medyada popüler olan bir taş var, moldavite. Bu taşın etkili olacağını düşünüyorum. Bazı sayı sekansları var -grabovi idi yanlış hatırlamıyorsam- bunlar hakkındaki düşünceleriniz neler?
  Altıncı sorum: Yine sosyal medyada popüler olan ‘shifting’ tam olarak evren değiştirmek değil ancak zihin yoluyla var olan(?) bir gerçekliğe gidip orada kısıtlı bir süre (birkaç yıl gibi, ayrıca burada geçen birkaç dakikayı orada yıllar olarak ayarlayabiliyoruz) vakit geçirmek. Herhangi izlediğimiz, okuduğumuz, tezahür ettiğimiz bir gerçekliğe gidebiliyoruz. Dış görünüş, yaşayacağımız olayları, hatta güçlerimizin olup, ölümüz olacağımızı da belirleyebiliyoruz. Benim teorim, düşüncesel bir boyutta(?) kendi gideceğimiz yeri oluşturmak gibi. Sizin düşünceleriniz nelerdir? Birkaç kere denedim. Birinde başarmaya çok yakındım ancak gece yarısı denediğimden (tedirgindim) düşman tarafından gelebilecek bir saldırı olduğunu düşündüğümden bıraktım (İlk Satanist olduğum günlerde bırakmam için sürekli uğraşıyorlardı, gözlerimi kapatınca garip canlılar görüyordum vb. yine aynısı oldu sandım) eğer gerçekse bahsettiğim gibi, bu dünyadaki birkaç dakikayı oradaki yıllara göre ayarlıyoruz. Yani orada geçirdiğimiz yıllar, buradaki birkaç dakika hatta saniyeye eşit oluyor. Orada geçen zaman içinde her gün meditasyon, RTR yapsak fazlaca etki alır mıyız? Biraz çocuksu ve garip bir soru farkındayım.
  Şimdiden tekrar teşekkür ediyorum. Satanizm kısacık sürede bana pek çok şey kattı. Zihniyetim gelişti, zihnim daha farklı boyutlara kapı açtı. İyiyi ya da kötüyü değil, doğru olan şeyi buldum. Bu bilgilere erişmemize olanak sağlayan yine sizlersiniz. Ne kadar teşekkür etsem az.
  İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   1- Negatif bir olay görmedim. Yüksek ihtimal Tanrılardan birisi biraz eğlenmek için öyle bir harekette bulundu. Tanrılar hepimizin gelişim düzeyini aktif olarak takip ediyorlar ve kişiyi düzeyine göre doğru yollara yönlendiriyor. Çoğunlukla kişi fark etmez ama işaret için kulaklarınızı ve gözlerinizi açarsanız işaretleri görebilirsiniz. Muhtemelen önceki hayatınızdan bir seviye gelişmişliğiniz var. İyi bir avantaj, boşa gitmediğinden emin olun.

   2- Bir miktar zayıflama olmuştur doğal olarak. 40 günlük programı bitirdi iseniz, normal devam edin. Bitirmediyseniz, sıfırdan başlayabilirsiniz.

   3- Aura temizliği ve koruma yapın. Zihinsel ve ruhsal köklerinize bağlı iseniz, zaten bir sorun yaşamazsınız. Tabi aile kurmak istiyorsanız sorunlarınız olacaktır. Orasında nasıl hareket edeceğinizi kendiniz belirlemeniz lazım. Yarı zamanlı ülkeye dönmek gibi çözümler belki uygun olabilir.

   4- İkisine de yapabilirsiniz bence. Ayrı ayrı yapmaya pek gerek yok gibi ama eğer, düzgün, iki tane yaparsanız etkisi daha yüksek olacaktır.

   5- Doğal taşlara enerji yüklerseniz ve programlarsanız etkiler gösterebilirler. Onların tek özelliği, insan vücudu kadar olmasa bile, iyi enerji iletmeleri ve saklamaları. Üzerinde çalışma yapmazsanız, düzgün bir etki alamazsınız.

   Sübliminal mesajlar size ekstra bir etki katamaz. Tek etkileri sizi zihinsel olarak programlamaktır ve onu bile çok verimsiz yaparlar. Burayı daha çevirmedik ama ingilizceniz varsa bakın. Büyü ile sağlamlaştırılmış kendine hipnoz, tüm sübliminallerden daha verimli ve güvenlidir.

   Grabovi sayılarına baktım az önce. Temel fikir yarı doğru, uygulama çok yanlış. Sayıları düz okuyarak güçlü bir ruhani etki elde edemezsiniz. Kullananların aldığı etki ise inanmalarından kaynaklı. Normal büyülerle daha çok etki alabilirsiniz.

   6- Shifting abartılmış bir lucid rüya tekniği. Orada bir yıl geçmiyor aslında. Rüyalar kişiye uzun zaman aralıklarını bir anlık hissettirme kabiliyetine sahip sadece. Rüya içinde gerçek zaman geçmediği için, RTR veya meditasyon yapabileceğinizi sanmıyorum.

   Merakınız ve ruhani bilgiye iştahınız güzel. Kaybetmediğiniz sürece muhtemelen hızlı bir gelişme göstereceksiniz. Lakin kendinize gereksiz bahaneler yaratmadığınıza emin olun. Ruh gelişse bile, kişi zihin ve vücut olarak gelişmezse ilerleyemez. Spor ve yoga fiziksel, kitap okumak ve boşluk meditasyonu gibi aktiviteler ise zihinsel gelişim için önemlidir. Atlamadığınızdan emin olun.

   İyi geceler.

 8. Esenlikler

  Satan’s peacock’a nasıl ulaşabilirim veya yazımı ona iletebilir misiniz? Teşekkür ederim.

 9. Esenlikler, bir arkadaşımın senelerdir onda takılı olan ve aurası onunla birleşmiş ve tüm yaşantısını o aksesuarı ile yaşamış bir yüzüğünü aldım. Bu yüzük ile ona karşı nasıl bir maji çalışması yapabilirim? Hangi türde ve nası yapılacağı konusunda yardımcı olur musunuz?

  1. Esenlikler,

   Enerjiye odaklanarak onu “hedef” alabilirsiniz. Lakin eğer zaten kişiyi tanıyorsanız, bu yüzüğe ihtiyaç duyan bir büyü düşünemiyorum. Belki bir bebek yapabilirsiniz ama o kadar.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir