6-25 Eylül Arası Ruhani Savaş Takvimi

Kaynak, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın forum duyurusundan esinlenmiştir.

Tüm Satanik Savaşçılarımıza Esenlikler.

Beklenilen ruhani savaş programı geldi! Bu programda fark edeceksiniz ki belli günlerde yalnızca 2-3 ritüel yapacağız ve bu Ruhani Savaş Programı sonrasında herkesin iyice bir dinlenmesi için süre olacak, ki herkes sonraki programlar için gücünü toparlayabilsin. Ritüelleri erkenden paylaşmak istiyordum ve sabırsızdım, ama Azazel bana yeni ritüellerin paylaşılmasının Yahudi virüsünü uzaklaştırana kadar ertelenmesini söyledi.

Bilmeyenler için söyleyelim, önümüzdeki tarihler Tanrılarımızın ve kişisel olarak Azazel’ın küfre maruz bırakılacağı ve Yahudiler tarafından lanet yağdırılacağı “””bayramlarını””” da kapsayacak (Roş Aşana, Yom Kippur ve Sukkot gibi). Yahudilerin bu tür lanet yağdırma bayramlarında özellikle Lord Azazel’ı ve keçiyi hedef almasının sebebi her ikisinin de tüm Paganlar ve Centil halklarının bir sembolü olmasıdır. Düşman, kendi aciz ruhlarıyla biledikleri tüm negatif enerjiyi Pagan’lardan çaldıkları ruhani bilgelikle, bilginin asıl kaynağı olan Paganlara bir atom bombası halinde geri yolluyordu ve yüzyıllardır kimse bunun önüne geçmeye cesaret edemedi. Bu tarihlerde yine aynısını yapmayı amaçlıyorlar.

Tabii artık Spiritüel Satanistler harekete geçti ve geçmekte, en basit örneğiyle (ki daha verilecek tonla örnek mevcut) Yahudilerin kendi elleriyle yarattıkları virüsün kendi ülkelerindeki vakalarına bakın, sözüm ona İsrail’de her gün 10 bin civarı yeni enfeksiyon vakası duyuruluyor.

Ayrıca bu savaş takviminde Yahudilerin Centilleri lanetledikleri “””bayram””” günlerinde (ki bu günler yalnızca bir gün değil birden fazla gün boyunca sürer, yalnızca belli tarihlerde bütün olarak saldırırlar) ruhani koruma çalışmalarına yoğun şekilde odaklanmayı ve auranızı temiz tutmayı ihmal etmeyin. Özellikle Eylül ayında düşman yoğun şekilde Paganlara saldırırken bu programı her bir Centil yüksek ciddiyet ve odakla, ihmal etmeden yapmalı.

Kalın fontla yazılmış tarihler herkesin tüm güçle ve odakla ritüellerine abanması gereken günler olacak, düz fontla yazılmış tarihler de ruhani savaşa tüm güçle odaklanılması gerekilmeyen ve daha çok momentumu korumamızı sağlayan, ancak elbette önemli tarihlerdir.

Bu program çok önemlidir ve özellikle İsrail’i Lanetleme RTR’ı olan günlerde herkes deyimi yerindeyse kırbaçlarını hazırlamalı. Bu ritüele yoğun önem ve odak göstereceğiz, ki direkt düşmana saldırarak gardlarını kolayca kırabilelim.

7 Eylül’den 10 Eylül’e kadar olan günler, 15 Eylül’den 17 Eylül’e kadar olan günler [çok önemli] ve 22 Eylül’den 25 Eylül’e kadar olan günler yoğun odak göstermemiz gereken tarihlerdir.

6.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı

7.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı, Keçinin Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı

8.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı, Keçinin Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı

9.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı, Keçinin Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı

10.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı, Keçinin Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı

11.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı

12.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı.

13.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı

14.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı

15.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Keçinin Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı, Kol Nidre

16.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Keçinin Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı, Kol Nidre

17.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Keçinin Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı, Kol Nidre

18.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı

19.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı

20.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı

21.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı

22.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı

23.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı

24.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı

25.Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı

Ritüellere Bağlantılar:

Nihai RTR + Tetragrammaton’u Yok Etme

Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı

İsrail’i Lanetleme RTR’ı

Kol Nidre

Keçinin Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

“6-25 Eylül Arası Ruhani Savaş Takvimi” hakkında 29 yorum var

 1. Nihai rtr + tetragrammaton’u yok etme rtr den sonra ay tutulması rtr yide yapmalı mıyız abi?
  Birde aura temizliğinden sonra ellerim rahatsızlık verecek kadar elektrikleniyor,bu iyiye işaret mi yoksa enerji fazla mı geliyor?Temel meditasyonda çok az oluyor en çok aura temizliğinde elektrikleniyor.Ben şuan 32. Gündeyim(normalde 270 falan olmam lazımdı ama ben ilk defa Satanizmi keşfettiğimde 14 yaşındaydım ve deneyimsizlikten ötürü çabuk fikir değiştiriyordum.Bu yüzden ibrahimilere çok döndüm, dolayısıyla geç ilerledim.Bundan sonra ASLA olmayacak tabii.3 aydan beri ibrahimilere gram girme isteği duymadım),ortalama bir Satanist 32. Günde bu kadar etki alır mı?

  1. Esenlikler,

   Eğer yeterince vaktin varsa ikisinden önce yapman daha iyi olacaktır.

   Titremenin birçok sebebi olabilir o yüzden kesin bir yorum yapamıyorum. Yüksek ihtimal auranda bir miktar kir birikmiştir ve hızlı temizlediğin için öyle bir his yaratıyor olabilir. Aura temizliğini daha yavaş ama güçlü yapmayı dene biraz. Bir haftaya kalmaksızın düzeleceğini düşünüyorum. Şimdilik ilerleyişini izle, ve sorun artarsa veya gitmezse bir daha yaz. Yardım etmek için elimden geleni yaparım.

   İyi geceler.

 2. Merhaba,
  Ben çok büyük bir ciddiyetsizlik yaptım. Aylar önce inisiye yaptım. Gayet inançlıydım. Ve hiç de meditasyon yapmadım. Bir ara yine o P*slam’a dönesim geldi. Programa başlayacağım günün ertesi akşam bu hararetlendi. Çok streslendim. Benden gelmiyordu. Benden olsaydı bilirdim. Şimdi ise hastayım. Her yerimde korku dolaşıyor, Tanrılarımız beni kesip atmalı bence. Nasıl böyle şeyler isterim? Nasıl onlara bunu yaparım? Şimdi ise aklımı toparlayamıyorum. İnisiye olmadan önce uzun süredir P*slam’da değildim, uzaktan yakından bağlantımız yoktu. Şimdi böyle şeyler hissetmiyorum, düşünmüyorum tabii. Ailem habire sure üflüyor, çok korkuyorum, iğrenç. Eğer bir çıkış yolu yoksa kendimi gebertmek istiyorum. Şimdi Şeytan’a olan inancım da yavaş yavaş gidiyor. Eğer intihar edin derseniz haklı bulurum.

  1. Esenlikler,

   Ne intihar edecek, ne de kendinize zarar verecek bir durum yok ortalıkta. Tekrar bu yola girmeden önce etraflıca düşünün. Kararınız tekrar girme yolunda olursa bu sefer %100 bir şekilde bunu istediğinizden ve tekrar çıkmayacağınızdan emin olun. Bu yönde karar verirseniz RTR’larınızı düzenli bir şekilde yapın, düşman lanetlerinden ve programlarından arının. Auranızı ve çakralarınızı temiz tutun. Bu konuda en önemlisi RTR’lar. Sadece düşmana zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda onların lanetlerini de üstünüzden arındırırlar. Meditasyonlar da bilincinizi ve iradenizi düzgün bir yola sokacaktır.

   İyi geceler.

 3. Merhaba lütfen cevap verin Şeytan’a karşı inancımı kaybettim ve ölmek istiyorum. Her şeyi toparlamama imkân var mı? Yoksa kendimi öldürücem. Lütfen cevap verin. Kendime asla güvenemiyorum. Günlük hayatımda da böyle. Asla sözünü ettiğim şeyleri tutamıyorum. Şimdi ben meditasyon yapmaya başlayıp rtrleri yapsam her şey düzelecek mi?

  1. Esenlikler,

   Diğer yorumunuzu da okudum. Kendinizi öldürmenize gerek yok, saçmalamayın. Kendinizi öldürerek bir bok düzeltemeyeceksiniz. Korkaklık etmek yerine kendinizi bir silkeleyin. Şu an kötü bir durumda olabilirsiniz ama bu hep böyle olmayacak, tabi siz gereken çabayı gösterirseniz. Hepimizin yalpalıdığı zamanlar olmuştur. Bu pes etmek için bir sebep olmadı ve asla olmayacaktır. Yaptığımız hataları düzeltmenin tek yolu onlar için daha çok yaşamak ve kendimizi daha çok zorlamaktır.

   Tanrılar hepimize çocukları gibi bakar. İki kafa karışıklığı yaşadığınız için size “sinirlenmeyeceklerdir”. Yavaş yavaş yeniden meditasyon yapmaya başlayın. Birer adım birer adım hayatınızı düzeltmek için çaba harcayın. Şimdiden söyleyeyim, belki kolay olmayacaktır. Lakin parlak ve hayallerinizden daha ötesinde bulunan bir hayat sadece bu zorluklara göğüs gerdiğinizde mümkün olacaktır. Pes etmeyin, gün her gün yeniden doğuyor. Her zaman bir şansınız daha olacak. Umutsuz vaka veya kurtarılmaz bir durumda değilsiniz, hiç olmadınız.

   Zaman güçlü olmanın vaktidir. Kalkın, hayatınız ve geleceğiniz sizi bekliyor.

   İyi akşamlar.

    1. Esenlikler,

     Kişisel olarak sormadım ve soran olduğunu sanmıyorum. Tabi nefret ettiği şeyler vardır ama bunu bir liste yapıp verecek değildir, muhtemelen.

     İyi akşamlar.

 4. Bir şey sorucam 7 eylül Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı, Keçinin Üzerindeki Laneti Geri Çevirme RTR’ı bunlardan istediğimizi mi yoksa sırasıyla mı yapıcaz ve şunu sorucam örnek veriyorum israili lanetleme yapıcam ve orda ı 9 kez titretin yazıyor baştan sona 9 kere mi yoksa mesela örnek AKH-AR-AB • bunu 9 kere mi yada tek tek 9 kere mi AKH:9 AR :9 AB:9 böyle mi

 5. ve önceki yorumuma bir ekleme Şeytan Babanın mührü var bende kolyesi bunları yaparken onu da takabilirmiyim yoksa lanetleme olduğu için takmasam iyi olur mu teşekkürler

 6. 6 eylülde yapamadım bilmiyordum 7 sinde görebildim ama dün ve bugün yaparken başlamadan önce SATANAS titrettim 9 kere ama asıl yapılması gerekilen Şeytan’a invokasyonu okumamışım. okumadığım için geçersiz olmamıştır değil mi ? birde Şeytan’a invokasyon her türlü rtr de okunuyor mu

  Demon çağırma yaptım ama göremedim ama ne olursa olsun vazgeçmeyeceğim. asla pes etmem ama şunu da sormak istiyorum . Demon çağırma yaparken ouija tahtası da alsak faydası olur mu çünkü artık hissetmek hatta görmek istiyorum . aynı şekilde Lord Lucifer’e invokasyon yaparken onu bedenime ruhuma çağırırken de ouija tahtası kullanılıyormu. ve Demon çağırma yada Lord Lucifer yani Şeytan Babayı çağırırken onların enn leri var bunları söylemek de fayda sağlar değil mi

  ve en son olarak bu enn leri sadece çağırmak için değilde gündelik hayatta içimizde zikretsek ve o an Tanrının mührünü de kafamızda canlandırsak o Tanrının enerjisini , özelliklerini de üzerimize çeker miyiz yani bir çocuğun babasına benzemek istemesi isteği gibi, olur mu ?

  ŞEREF VE GÜÇ EBEDİYEN ŞEYTAN’A ATFOLSUN

  1. Esenlikler,

   Öncesinde invokasyonu okumak zorunlu değil ama önemlidir. Vaktiniz varsa okumanızı öneririm.

   Ouija tahtaları kullanılabilir ama hata paylarının yüksek olduğunu hatırlatmak isterim.

   “Enn”ler külleyen yalandır. Kullanmayınız. Bir Tanrıya ulaşmak istiyorsanız; basit bir ayin, ismini titretmek veya mühürlerine odaklanmak bile işe yarar olacaktır. Lakin ennler işe yaramayacaktır.

   İyi akşamlar.

   1. Çok teşekkür ederim sorduğum sorulara cevap verdiğiniz için dediğim gibi 6 eylül de yapamadım ama youtube da takip ettiğim El Reino De Enki kanalında gördüm ve böyle bir ruhani savaş takvimi olduğunu gördüm ve hemen başladım. Sizi ve sizin gibi Şeytan Babanın yolundan giden herkesi kutluyorum. Belli ki savaşımızı başarılı gidiyor ki Lanet olasıca israil Danimarkaya 5-0 yenildi ( işin esprisi ama ) hakikaten insan onlarla alakalı en ufak kötü bir şey görünce duyunca bile seviniyor .Yeniden Teşekkür Ederim.

 7. Durugörü, duruişiti, şakaklar , sakral, kök, bel Çakralarının enerji giriş nokları neresindendir neresinden sokucaz enerjiyi? enerjinin girmesini nasıl imgeleyeceğiz?

  1. Esenlikler,

   Piramit gibi çakraların enerji akışı aşağıdaki gibidir:

   Vücut yüzeyinde bulunan çakralar ise dışarıya bakan kısımlarından enerji çekecektir.

   İyi akşamlar.

   1. üstadım o zaman kök ve sakrala enerji sokarken altındaki geniş hazneden sokıcaz ? hadi ters piramitleri anladımda kök sakral düz olunca tuhafıma kaçtı biraz onlarada altında kalan geniş kısımdan sokucaz?

  1. Esenlikler,

   Mitolojiler alegorik hikayeler oldukları için, bazı Tanrılar birden fazla mitolojik karakteri kaplayabiliyor. Örnek olarak Şeytan Pan dışında Dionysus, Poseidon ve Hephaestus(bundan emin değilim) gibi karakterleri kapsayabiliyor. Yani aslında cevap bir tane değil ve birden fazla.

   İyi akşamlar.

 8. genel okült öğretiler üzerine önerebileceğiniz kitaplar var mı? illa satanizmle alakalı olmasa da olur, yanlış bilgi içermemesi yeterli.

  1. Esenlikler,

   Öncelikle “içinde yanlış bilgi olmayan” kitap yok. Her birinde çeşitli düzeylerde yanlışlar var. Kendi bilginizle doğru ve yanlışı filtreleyebilmeniz lazım. Tanrıların Kütüphanesi 2021 Arşivi diye bir arşiv yayınlamıştık. Orada birçok kitap bulabilirsiniz. Başlarken Franz Bardon’un Initiation Into Hermetics kitabını öneriyorum. Başlangıç düzeyinden gelişmiş düzeye kadar herkesin bir iki şey kapabileceği bir kitap.

   İyi geceler

 9. Esenlikler

  Yazıyla ilgisi yok ama benim için önemli bir soru sormak istiyorum. Hayatta en çok değer verdiğim ve beni gerçekten “saf” duygularla karşılıksız seven tek insan olduğuna inandığım babaannem 3 gün önce intihar etti. Annesi geçen yıl 103 yaşında öldüğünde kendisi 65 yaşında olmasına rağmen çok ağlamıştı. Hatta çok şaşırmıştım kendisi kabullenir, ağır davranır diye düşünmüştüm. Velhasıl kendisinide uzun bir ömür beklerken -çok sağlıklıydı o yaşına rağmen tarlada çalışırdı- kendisi Dünyadan ayrılmayı seçti. Bugün iş yerindeki habis dindarlara intihar ettiğini söyleyince “Oovv ahiretliğini yakmış!!” “Hayrola aşığı mı vardı da intihar etti” gibi iğrenç yorumlarda bulundular. Birisi de ölüme başvurmanın arkasındaki nedeni sorgulamadı. Sadece yargıladılar. Ben kendim intihar etmeyi planlarken en sevdiğim, gerçek sevgiyi alabildiğim tek insan benden önce davrandı ve beni bir başıma bıraktı. Artık hiçbir şeyden keyif alamaz oldum. Önceleri içtiğim su bile bana keyif verirdi. Bir bardak soğuk suyu içtikten sonra içten bi oh çeker mutlu olurdum. Ama sevdiğim yemekleri bile yesem tad alamıyorum. Ne yaparsam yapayım içimdeki boşluğu dolduramıyorum. Bugün doğumgünüm mesela. ama sadece bir doğumgünü mesajı aldım. O da HalkKütüphanesinden gelen Sms’di. Yakınlarım doğumgünümü kutlamayınca doğduğum günün hiçbir anlamı, varlığımın hiç bir anlamı yokmuş gibi hissediyorum. Sanki onlar için bir “hiç”ten ibaretim.

  Babaannem tekrar Dünyaya gelir mi? Gelirse minimum kaç yıl sonra gelir? Bir yerde bedenlenme süresinin 10 ila 90 yıl arası yazdığınızı gördüm sanki. Bu doğruysa en erken 2031 yılında mı gelecek Dünyaya? Bir Satanist kardeşim fal baktığında benim 70 yıl sonra Dünyaya geldiğimi söylemişti. Onunki de bu kadar uzun sürer mi?

  Dindarlığını soracak olursanız kendisi Aleviydi. Namaz kılmaz, Oruç tutmaz ama fevkalade bir kalbi vardı. İyi insan diye geçinen Müslümanlardan gönlü geniş bir insandı. Cenaze namazında da Fatiha falan okunmadı. Alevi imamlarından bi adam geldi -aslında imam kıyafeti de giymemişti- türkçe bir şeyler okudu Onu kalbinizde arayın falan filan sonra gömüldü işte. Yani Düşmana yem olacak bir ruh olduğunu düşünmüyorum. Peki ne olur? Tahminleriniz nelerdir?

  1. Esenlikler,

   Başınız sağ olsun. Acınızı anlıyorum. Ben de birkaç yıl önce benzer bir şekilde bir yakınımı kaybettim. Çok acı bir duygu, özellikle insan içindekini dışarı dökemezken. Elimden gelenler ruhunu bir miktar iyileştirmek, hayattayken ona daha yakın olamadığım için özür dilemek ve Lord Anubis’ten onu bir sonraki yaşamına sağlıklı bir şekilde götürmesini istemekti. Ölüm ne kadar acı olsa bile son olmadığını hep unutmamak gerekiyor. Babaannenizin intihar etme sebebini bilmiyorum ama o yaşa gelebilmiş ve insanlara saf sevgi gösterebilen birisi asla kendi canını boş yere almıyacaktır. Dediklerinizden tahminimce, kendisi artık sevdiklerini kaybetmenin ağırlığı altında kalamadı. Yumuşak kalbi olan insanlarda çok olan bir durum.

   Babaannenizin ne zaman yeniden doğacağını bilmem zor. Yorumunuzu okuduktan sonra kendim sormaktan çekinmedim. Resmi bir ayin değildi o yüzden yanlış bilgi bile olabilir. 40-50 yıl tahminimdir. İyi yanından bakmaya çalışırsak, babaanneniz o zaman daha güzel bir dünyaya uyanma şansı var. Aynı acıları, aynı şekilde çekmeyeceği.

   Hayat bazen tatsız ve değersiz gelebiliyor insana. Ne kadar şimdi farklı bir durumda olsam da ben de intihar düşüncelerine kapıldığım olmuştu. Beni bataklıktan kurtaran şey bir sevdiğim, bir hedef, bir hediye ya da benzeri bir olay değildi. Eğer hayatım son buldurmak istiyorsam, bari onu güzel bir şekilde harcayarak bitiriyim kafasındaydım. Mal gibi davranmaya ve hayatın keyfini risklerle yaşamaya başlamıştım. Kafayı yemiş bir deliden farkım yoktu. Bir gün kaybettiklerimi düşününce, hiçbirinin bunu istemeyeceğini düşündüm. Hayatımı boşa atmayı. O yüzden yerdeki parçaları sıfırdan toplamaya karar vermiştim. Hala bazı parçaları topluyorum. Hayat şimdi inanılmaz tatlı diyemem ama gökyüzünün rengi herzamankinden daha mavi olmaya başladı.

   Babaannenizin durumu hakkında elimden gelen tek yorum reenkarne olacağıdır. Belki bu sefer siz daha büyükken karşılaşacaksınız. Acele etmenize veya şimdi başlamanıza gerek yok. Sadece canınız isteyince parçaları bir gözden geçirin. Belki toplamaya değer bulursunuz. Son olarak dün siteye girmediğim için biraz geç yazıyorum ama, doğum gününüz kutlu olsun. Yazmak veya içinizi dökmek isterseniz, burası herzaman açık.

   İyi geceler.

 10. esenlikler, attığım email’ler size ulaşıyor mu acaba 3 haftadır size 3-4 tane email attım ama hepsi cevapsız. eğer size ulaşmıyorsa diğer emailimden atacağım bana bildirirseniz sevinirim.
  iyi akşamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir