[Gün Eklendi] 10/11/12 Mayıs 2019 Toplu Bolluk/Zenginlik Ritüelleri!

Vaazın orijinali, Joy of Satan forumlarından alınmıştır.

*Duyuru: Cuma veya Cumartesi günleri vakti olmayanlar için 1 ek gün eklenmiştir. Bu ritüel, üç gün boyunca yapılabilir.

Esenlikler,

Tıpkı geçtiğimiz Yule’da Zenginlik ve Bolluk Ritüeli yaptığımız gibi, şimdi de hepimizin hayat şartlarını geliştirmek için güçlü bir şekilde çalışmalar yapmamıza uygun bir vakitteyiz. Özellikle finansal konularda birçok kardeşimizin durumunu biliyoruz, ve bunu düzeltip herkesi yükseltmek için elimizden geleni yapacağız. Bu iki gün boyunca yapacağımız ritüeller herkes için faydalıdır. Hiç kimse, hiçbir şart altında bu ritüeli yapmaktan kaçınmamalıdır. Herkes daha iyi hayat şartlarını ve desteği hak ediyor, özellikle de Şeytan’ın amaçlarına yürekten hizmet eden insanlar. Bu konuda hiçbir şüpheye veya tereddüte gerek yoktur.

Bu üç gün boyunca, RTR’ın yanında bir de bu ritüeli yapın yeter. Şeytan ve Tanrılar, kendilerine yardımcı olup gerekenleri yapanların desteklenmesini istiyor. Buna katılmayan, farklı düşünen, hak ettiği hayatı yaşamak için uğraşmayan, dünya ve dolayısıyla kendi üzerinde çalışmayan varsa artık düşünce biçiminizi değiştirip KAYBEDENLER treninden KAZANANLAR trenine atlayın!

Kaybedenler treni depresyonun, zayıflığın, amaçsızlığın ve hem kendinize, hem de başkalarına cehaletinizden ötürü kötülük yapma trenidir. Kazananlar treni mutluluk, güç, kuvvet, daha iyi yarınlar için çalışma ve amaç sahibi olma, ve kendiniz ve çevreniz için iyi şeyler yapmadır.

Bize yardımcı olup bizim için pozitif şeyler yapacak bazı başka ritüeller de olacak. Hayatlarınızda pozitifliği benimseyin, tembel olmayın, gerekli şeyleri yapın ve kazanın, kâr edin. Hepsi gerçekten bu kadar basit. Buradaki tüm insanlarımız daha iyi bir dünya ve daha fazla kazanç hak ediyor. Odağınızı nihai amacımıza ve büyük resme kilitleyin, Şeytan’a güvenin, gerekli ev ödevinizi yapın, sizden gerekli tüm şeyler bunlar.

Aşağıda geçen Yule yaptığımız ve bu üç gün de yapacağımız Zenginlik ve Bolluk Ritüeli mevcut (ve PDF olarak da buradan ulaşabilirsiniz):

Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

Kişi bu ritüele resmi, Standart Ayin ile de başlayabilir, direkt aşağıdaki duayı söyleyip sonra da rünik titreşimlere ve olumlamalara da geçebilir.

Bu ritüel son derece basittir. Gücü birikecek ve zaman içinde kendini gösterecek, zira bunu özellikle güçlü tarihlerde tekrarlayacağız.

Bu yüzden adımlar oldukça basit:

1. Aşağıdaki duayı ya yüksek sesle, ya da zihninizden söyleyin.

2. Verilen rünleri titretin.

3. Koruyucu Demon’ızı veya Şeytan’ı zihinsel olarak size gelmesini isteyerek çağırın.

4. Ritüel olumlamasını 10 kez, güçlü bir niyetle söyleyin.

5. Ritüeli güçlü bir ‘Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’Şeytan’a Atfolsun!’ ile sonlandırın.

Not: “Şeytan’a kanla adanmış Joy of Satan üyeleri” gibi ifadeler, ritüeli forumlara koyan Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın kendi sözünü alıntılarsak hem kelimenin tam anlamına, hem de sembolik anlamına işaret ediyor ve Şeytan’ın ailesinden olan insanlardan bahsediliyor.

Dua:

Her Şeye Gücü Yeten ve Sınırsız Güce Sahip Şeytan’ın, Onun sadık Demon’larının, ailemiz olan Tanrıların Huzurunda, Senin ilgini, yardımını, rehberliğini, gücünü ve bilgeliğini şimdi ve sonsuza dek tevazu ile rica ediyoruz Şeytan Baba. Senin sadık ve kendini adamış, Sana kanla bağlı takipçilerin olan bizlerin üzerine kudret ve methiyelerini yağmur gibi yağdır!

Bu en önemli gecede, Sana Ait bu Gecede, Sana olan sadakatimiz deneniyor ve sınanıyor Ey Şeytan. Sadakatimiz Gerçek’tir. Senin düşmanlarınla savaşıyoruz, Senin İsmine ve Senin Demon’larının İsimlerine küfredenleri aşağılıyoruz. Onların lanetlerini geri döndürüyoruz, dualarını ters çeviriyoruz, çünkü bugün uzun süredir hakim olan karanlıklar geri çekiliyor, Senin ruhani ışığın dönüyor, ve düşmanlarımız yıkılırken Senin Krallığın Yükseliyor!

Lord’umuz Şeytan ve Hell’in Sadık Demon’ları, bu En Ulu Gecede ricamızı duyun: Bu kutsal enerjinin size kan bağı ile adanmış tüm rütbe ve seviyelerdeki insanlarınıza, ve tüm Joy of Satan üyelerine, İradenize ve Gücünüze ve Hizmetlerine uygun bir şekilde yönlendirmemize yardımcı olun!

Bu duadan sonra Koruyucu Demon’ınızı çağırıp size enerjiyi yönlendirmede yardımcı olmasını rica edin (Gardiyan Demon’ınızın kim olduğunu bilmiyorsanız stres yapmayın, bu isteği zihinsel olarak yapın ve işe yarayacağını bilin, sonuçta O sizin kim olduğunuzu biliyor!) ve sonra Rünik titreşimlere geçin.

Rünik Titreşimler:

Aşağıdaki rünleri titreteceğiz [Tekrar sayısı 10 da olabilir, 40 da, ikisi de etkilidir. Sayıyı arttırabilirsiniz, ama 10’dan aşağı inemezsiniz. Titreşimlerin her birini tam bir nefes boyunca yapmak zorunda değilsiniz, sadece güçlü bir niyetle titretmeniz gerekiyor. 40 tekrar yerine 60, 80 veya 100 yapmak da mümkündür. Bir rünün titretilişini bilmiyorsanız lütfen rünün ismine ilişik bağlantıya tıklayınız. Her rünü titretmenin birkaç versiyonu vardır, bağlantılardaki videolarda da birden çok versiyon verilmektedir ama biz bağlantıları herkesin titretebileceği kolaylıkta olan kısımlarına sarılı bir şekilde verdik.]:

*Bunlar sırayla yapılacaktır – rünleri birer birer yapa yapa bir sonrakine geçiyorsunuz, en sonunda tüm rünler bitince de olumlamaya geçiliyor.

Fehu – 40/10 kez. FFFFFF-EEEEEE-HHHHHH-UUUUU

Sowilo – 40/10 kez. SSSSS-OOOOO-VVVVV-İİİİ-LLLLLLL-OOOOOO

Wunjo – 40/10 kez. VVVVVVV-UUUU-NNNNNN-JJJJJ-OOOOO

Othala – 40/10 kez. OOOOOO-TTTTHHHH-AAAAA-LLLLL-AAAAA

Ansuz – Sadece 10 kez. AAAAAA-NNNNN-SSSSS-UUUUU-ZZZZZZ

Tüm titreşimler bittikten sonra, enerjilere yoğun bir biçimde odaklanıp aşağıdaki olumlama söyleniyor:

Aşağıdakini 10 tekrar yapın [bir AUM – Olumlama – AUM birleşimi bir tekrar oluyor. Bunu 10 kez yapın.]:

AUM titretin [AAAA-UUUU-MMMM]

Lord’umuz Şeytan’a kanla adanmış, bu Ruhani Yolda ilerleyen tüm Joy of Satan üyelerinin, artık ve sürekli olarak maddesel zenginlik ve güçleri büyüyor, ve kendileri ŞİMDİ, ÖNÜ KESİLMEKSİZİN VE EBEDİYEN her şekilde korunma, bolluk ve bereket içindeler!

AUM titretin [AAAA-UUUU-MMMM]

Bunu 10 kez tekrar ettikten sonra ritüeli büyük bir “ŞEREF VE GÜÇ EBEDİYEN ŞEYTAN’A ATFOLSUN!” ile kapatın.

Ritüel bu şekilde sona eriyor.

Şimdiden iyi eğlenceler, bol bol kazançlar ve başarılar dileriz!

“[Gün Eklendi] 10/11/12 Mayıs 2019 Toplu Bolluk/Zenginlik Ritüelleri!” hakkında 10 yorum var

  1. Esenlikler,

   Eh Senem Hanım, boşu boşuna ruhaniyetle dolu bir dinde değiliz. Satanist’seniz böyle güzel senkronisitelere alışsanız iyi olur! 🙂 İyi eğlenceler ve sonsuz başarılar dileriz.

   İyi akşamlar!

 1. Zenginlik ritüelinde sanırım ekonomik olarak iyileşme sağlıyoruz. Yani işi olmayan öğrenci birine bu fayda sağlamaz mı?

  1. Esenlikler,

   Elbette büyü yaparken dünyevi olarak da bu büyümüş meydana gelme olanağı ne kadar fazla veya geniş olursa, büyü bir o kadar daha kolay tutabilir. Ama bu demek değildir ki sadece düzenli bir işiniz yok diye size hiçbir yerden para gelemez. Belki bilmediğiniz (veya bildiğiniz) zengin bir akrabanız vardır ve “bir anda” gözüne çok daha sempatik gelirsiniz, belki tam sizin yeteneklerinize uygun birisini arayan bir insan karşınıza çıkıp, eğitiminizin bitmemiş olmasını takmadan sizin için uygun ve finansal olarak tatmin edici bir iş imkanı sağlar… Belki de çok rüzgarlı bir havada yürürken suratınıza rüzgara takılıp gelmiş bir Cumhuriyet altını çarpar! 🙂 Şaka bir yana, enerji her zaman için en az dirençli yolu takip eder. Ve görüyorsunuz ya; işiniz olmasa da azıcık düşününce çeşit çeşit yollar olduğunu fark ediyoruz.

   Elbette işi olan insanlar düzenli olarak para kazanıyor, ama bir insana işi olsun olmasın bir şekilde para gelebilir. Bu yaptığımız büyüler herkese fayda sağlar, işi olmayan insanlara da. Endişe etmeyin, gönlünüz rahat bir şekilde ritüellere katılabilirsiniz.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Belli özel tarihlerde tüm Joy of Satan olarak hep birlikte yapıyoruz, etkisi en güçlü o şekilde yapıyor. Bunları zaten duyuruyoruz. Başka zamanlarda yapamazsınız diye bir kural yok, ama en iyi bu tarihlerde olur. Onun dışında kişisel olarak para büyüsü yapmanız daha iyi olur.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Aslında “nasıl yaparsanız öyle oluyor” demek yanlış olmaz. Gizemli olmaya çalışmıyoruz; sadece bir büyüyü yapmanın birden çok yolu vardır. Gezegensel mantraları kullanmak (ki Güneş, Jüpiter ve Venüs Kabalistik Kareleri maddesel zenginlik için de kullanılabilir), elementleri kullanmak, rünleri kullanmak… Kısaca birçok yol var. Şu anlık bütün bu saydıklarım Türkçe olarak hazır değil ne yazık ki, ama elimizden geldiğince çalışıyoruz. O zamana kadar da verdiğim linkleri inceleyebilirsiniz.

   İyi geceler.

 2. Teşekkürler
  Gerek Ferdinand Ossendovky gerek Amerikan Hava Amirali Byrd, Agartaya gidip Agartada bulunan Dünyanın kralı ile görüştüğünü söylüyorlar; Agarta ve Dünyanın kralına ilişkin neler söyleyebilirsiniz?

  1. Esenlikler,

   “Dünyanın kralı” diye bir kişilik mevcut değil, bu unvan en çok Şeytan’a yakışır ama Kendisi Agarta/Şambala’da değil. Bu tarz hikayeleri yayan genellikle New Age dediğimiz Yeni Çağcı gruplar. Sıklıkla bunların Düz Dünya teorisine (İbrahimilerden çıkma bir fikirdir) bağlandığını bile gördüm. Evet, dünyanın içinde bir Tanrı kolonisi var; ama anlatıldığı gibi “milyonlarca yıllık” bir uygarlık değiller, yer altında hem Tanrıların, hem de Reptilian’ların kolonileri bulunmaktadır sadece. Yani kısaca araya gerçekler de serpiştirerek kendi amaçlarına uygun yalanlar yaymaya çalışıyorlar.

   İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir