[Gün Eklendi] 10/11/12 Mayıs 2019 Toplu Bolluk/Zenginlik Ritüelleri!

Vaazın orijinali, Joy of Satan forumlarından alınmıştır.

*Duyuru: Cuma veya Cumartesi günleri vakti olmayanlar için 1 ek gün eklenmiştir. Bu ritüel, üç gün boyunca yapılabilir.

Esenlikler,

Tıpkı geçtiğimiz Yule’da Zenginlik ve Bolluk Ritüeli yaptığımız gibi, şimdi de hepimizin hayat şartlarını geliştirmek için güçlü bir şekilde çalışmalar yapmamıza uygun bir vakitteyiz. Özellikle finansal konularda birçok kardeşimizin durumunu biliyoruz, ve bunu düzeltip herkesi yükseltmek için elimizden geleni yapacağız. Bu iki gün boyunca yapacağımız ritüeller herkes için faydalıdır. Hiç kimse, hiçbir şart altında bu ritüeli yapmaktan kaçınmamalıdır. Herkes daha iyi hayat şartlarını ve desteği hak ediyor, özellikle de Şeytan’ın amaçlarına yürekten hizmet eden insanlar. Bu konuda hiçbir şüpheye veya tereddüte gerek yoktur.

Bu üç gün boyunca, RTR’ın yanında bir de bu ritüeli yapın yeter. Şeytan ve Tanrılar, kendilerine yardımcı olup gerekenleri yapanların desteklenmesini istiyor. Buna katılmayan, farklı düşünen, hak ettiği hayatı yaşamak için uğraşmayan, dünya ve dolayısıyla kendi üzerinde çalışmayan varsa artık düşünce biçiminizi değiştirip KAYBEDENLER treninden KAZANANLAR trenine atlayın!

Kaybedenler treni depresyonun, zayıflığın, amaçsızlığın ve hem kendinize, hem de başkalarına cehaletinizden ötürü kötülük yapma trenidir. Kazananlar treni mutluluk, güç, kuvvet, daha iyi yarınlar için çalışma ve amaç sahibi olma, ve kendiniz ve çevreniz için iyi şeyler yapmadır.

Bize yardımcı olup bizim için pozitif şeyler yapacak bazı başka ritüeller de olacak. Hayatlarınızda pozitifliği benimseyin, tembel olmayın, gerekli şeyleri yapın ve kazanın, kâr edin. Hepsi gerçekten bu kadar basit. Buradaki tüm insanlarımız daha iyi bir dünya ve daha fazla kazanç hak ediyor. Odağınızı nihai amacımıza ve büyük resme kilitleyin, Şeytan’a güvenin, gerekli ev ödevinizi yapın, sizden gerekli tüm şeyler bunlar.

Aşağıda geçen Yule yaptığımız ve bu üç gün de yapacağımız Zenginlik ve Bolluk Ritüeli mevcut (ve PDF olarak da buradan ulaşabilirsiniz):

Zenginlik ve Bolluk Ritüeli

Kişi bu ritüele resmi, Standart Ayin ile de başlayabilir, direkt aşağıdaki duayı söyleyip sonra da rünik titreşimlere ve olumlamalara da geçebilir.

Bu ritüel son derece basittir. Gücü birikecek ve zaman içinde kendini gösterecek, zira bunu özellikle güçlü tarihlerde tekrarlayacağız.

Bu yüzden adımlar oldukça basit:

1. Aşağıdaki duayı ya yüksek sesle, ya da zihninizden söyleyin.

2. Verilen rünleri titretin.

3. Koruyucu Demon’ızı veya Şeytan’ı zihinsel olarak size gelmesini isteyerek çağırın.

4. Ritüel olumlamasını 10 kez, güçlü bir niyetle söyleyin.

5. Ritüeli güçlü bir ‘Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’Şeytan’a Atfolsun!’ ile sonlandırın.

Not: “Şeytan’a kanla adanmış Joy of Satan üyeleri” gibi ifadeler, ritüeli forumlara koyan Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın kendi sözünü alıntılarsak hem kelimenin tam anlamına, hem de sembolik anlamına işaret ediyor ve Şeytan’ın ailesinden olan insanlardan bahsediliyor.

Dua:

Her Şeye Gücü Yeten ve Sınırsız Güce Sahip Şeytan’ın, Onun sadık Demon’larının, ailemiz olan Tanrıların Huzurunda, Senin ilgini, yardımını, rehberliğini, gücünü ve bilgeliğini şimdi ve sonsuza dek tevazu ile rica ediyoruz Şeytan Baba. Senin sadık ve kendini adamış, Sana kanla bağlı takipçilerin olan bizlerin üzerine kudret ve methiyelerini yağmur gibi yağdır!

Bu en önemli gecede, Sana Ait bu Gecede, Sana olan sadakatimiz deneniyor ve sınanıyor Ey Şeytan. Sadakatimiz Gerçek’tir. Senin düşmanlarınla savaşıyoruz, Senin İsmine ve Senin Demon’larının İsimlerine küfredenleri aşağılıyoruz. Onların lanetlerini geri döndürüyoruz, dualarını ters çeviriyoruz, çünkü bugün uzun süredir hakim olan karanlıklar geri çekiliyor, Senin ruhani ışığın dönüyor, ve düşmanlarımız yıkılırken Senin Krallığın Yükseliyor!

Lord’umuz Şeytan ve Hell’in Sadık Demon’ları, bu En Ulu Gecede ricamızı duyun: Bu kutsal enerjinin size kan bağı ile adanmış tüm rütbe ve seviyelerdeki insanlarınıza, ve tüm Joy of Satan üyelerine, İradenize ve Gücünüze ve Hizmetlerine uygun bir şekilde yönlendirmemize yardımcı olun!

Bu duadan sonra Koruyucu Demon’ınızı çağırıp size enerjiyi yönlendirmede yardımcı olmasını rica edin (Gardiyan Demon’ınızın kim olduğunu bilmiyorsanız stres yapmayın, bu isteği zihinsel olarak yapın ve işe yarayacağını bilin, sonuçta O sizin kim olduğunuzu biliyor!) ve sonra Rünik titreşimlere geçin.

Rünik Titreşimler:

Aşağıdaki rünleri titreteceğiz [Tekrar sayısı 10 da olabilir, 40 da, ikisi de etkilidir. Sayıyı arttırabilirsiniz, ama 10’dan aşağı inemezsiniz. Titreşimlerin her birini tam bir nefes boyunca yapmak zorunda değilsiniz, sadece güçlü bir niyetle titretmeniz gerekiyor. 40 tekrar yerine 60, 80 veya 100 yapmak da mümkündür. Bir rünün titretilişini bilmiyorsanız lütfen rünün ismine ilişik bağlantıya tıklayınız. Her rünü titretmenin birkaç versiyonu vardır, bağlantılardaki videolarda da birden çok versiyon verilmektedir ama biz bağlantıları herkesin titretebileceği kolaylıkta olan kısımlarına sarılı bir şekilde verdik.]:

*Bunlar sırayla yapılacaktır – rünleri birer birer yapa yapa bir sonrakine geçiyorsunuz, en sonunda tüm rünler bitince de olumlamaya geçiliyor.

Fehu – 40/10 kez. FFFFFF-EEEEEE-HHHHHH-UUUUU

Sowilo – 40/10 kez. SSSSS-OOOOO-VVVVV-İİİİ-LLLLLLL-OOOOOO

Wunjo – 40/10 kez. VVVVVVV-UUUU-NNNNNN-JJJJJ-OOOOO

Othala – 40/10 kez. OOOOOO-TTTTHHHH-AAAAA-LLLLL-AAAAA

Ansuz – Sadece 10 kez. AAAAAA-NNNNN-SSSSS-UUUUU-ZZZZZZ

Tüm titreşimler bittikten sonra, enerjilere yoğun bir biçimde odaklanıp aşağıdaki olumlama söyleniyor:

Aşağıdakini 10 tekrar yapın [bir AUM – Olumlama – AUM birleşimi bir tekrar oluyor. Bunu 10 kez yapın.]:

AUM titretin [AAAA-UUUU-MMMM]

Lord’umuz Şeytan’a kanla adanmış, bu Ruhani Yolda ilerleyen tüm Joy of Satan üyelerinin, artık ve sürekli olarak maddesel zenginlik ve güçleri büyüyor, ve kendileri ŞİMDİ, ÖNÜ KESİLMEKSİZİN VE EBEDİYEN her şekilde korunma, bolluk ve bereket içindeler!

AUM titretin [AAAA-UUUU-MMMM]

Bunu 10 kez tekrar ettikten sonra ritüeli büyük bir “ŞEREF VE GÜÇ EBEDİYEN ŞEYTAN’A ATFOLSUN!” ile kapatın.

Ritüel bu şekilde sona eriyor.

Şimdiden iyi eğlenceler, bol bol kazançlar ve başarılar dileriz!

“[Gün Eklendi] 10/11/12 Mayıs 2019 Toplu Bolluk/Zenginlik Ritüelleri!” hakkında 36 yorum var

  1. Esenlikler,

   Eh Senem Hanım, boşu boşuna ruhaniyetle dolu bir dinde değiliz. Satanist’seniz böyle güzel senkronisitelere alışsanız iyi olur! 🙂 İyi eğlenceler ve sonsuz başarılar dileriz.

   İyi akşamlar!

 1. Zenginlik ritüelinde sanırım ekonomik olarak iyileşme sağlıyoruz. Yani işi olmayan öğrenci birine bu fayda sağlamaz mı?

  1. Esenlikler,

   Elbette büyü yaparken dünyevi olarak da bu büyümüş meydana gelme olanağı ne kadar fazla veya geniş olursa, büyü bir o kadar daha kolay tutabilir. Ama bu demek değildir ki sadece düzenli bir işiniz yok diye size hiçbir yerden para gelemez. Belki bilmediğiniz (veya bildiğiniz) zengin bir akrabanız vardır ve “bir anda” gözüne çok daha sempatik gelirsiniz, belki tam sizin yeteneklerinize uygun birisini arayan bir insan karşınıza çıkıp, eğitiminizin bitmemiş olmasını takmadan sizin için uygun ve finansal olarak tatmin edici bir iş imkanı sağlar… Belki de çok rüzgarlı bir havada yürürken suratınıza rüzgara takılıp gelmiş bir Cumhuriyet altını çarpar! 🙂 Şaka bir yana, enerji her zaman için en az dirençli yolu takip eder. Ve görüyorsunuz ya; işiniz olmasa da azıcık düşününce çeşit çeşit yollar olduğunu fark ediyoruz.

   Elbette işi olan insanlar düzenli olarak para kazanıyor, ama bir insana işi olsun olmasın bir şekilde para gelebilir. Bu yaptığımız büyüler herkese fayda sağlar, işi olmayan insanlara da. Endişe etmeyin, gönlünüz rahat bir şekilde ritüellere katılabilirsiniz.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Belli özel tarihlerde tüm Joy of Satan olarak hep birlikte yapıyoruz, etkisi en güçlü o şekilde yapıyor. Bunları zaten duyuruyoruz. Başka zamanlarda yapamazsınız diye bir kural yok, ama en iyi bu tarihlerde olur. Onun dışında kişisel olarak para büyüsü yapmanız daha iyi olur.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Aslında “nasıl yaparsanız öyle oluyor” demek yanlış olmaz. Gizemli olmaya çalışmıyoruz; sadece bir büyüyü yapmanın birden çok yolu vardır. Gezegensel mantraları kullanmak (ki Güneş, Jüpiter ve Venüs Kabalistik Kareleri maddesel zenginlik için de kullanılabilir), elementleri kullanmak, rünleri kullanmak… Kısaca birçok yol var. Şu anlık bütün bu saydıklarım Türkçe olarak hazır değil ne yazık ki, ama elimizden geldiğince çalışıyoruz. O zamana kadar da verdiğim linkleri inceleyebilirsiniz.

   İyi geceler.

 2. Teşekkürler
  Gerek Ferdinand Ossendovky gerek Amerikan Hava Amirali Byrd, Agartaya gidip Agartada bulunan Dünyanın kralı ile görüştüğünü söylüyorlar; Agarta ve Dünyanın kralına ilişkin neler söyleyebilirsiniz?

  1. Esenlikler,

   “Dünyanın kralı” diye bir kişilik mevcut değil, bu unvan en çok Şeytan’a yakışır ama Kendisi Agarta/Şambala’da değil. Bu tarz hikayeleri yayan genellikle New Age dediğimiz Yeni Çağcı gruplar. Sıklıkla bunların Düz Dünya teorisine (İbrahimilerden çıkma bir fikirdir) bağlandığını bile gördüm. Evet, dünyanın içinde bir Tanrı kolonisi var; ama anlatıldığı gibi “milyonlarca yıllık” bir uygarlık değiller, yer altında hem Tanrıların, hem de Reptilian’ların kolonileri bulunmaktadır sadece. Yani kısaca araya gerçekler de serpiştirerek kendi amaçlarına uygun yalanlar yaymaya çalışıyorlar.

   İyi akşamlar.

 3. Orion’un kemerini oluşturan Alnitak, Mintaka ve Alnilam yaklaşık olarak 815 ışıkyılı uzaklıktadır.
  Hell/Duat’ın bu üçlü sistemde bulunan bir gezegen olduğu düşünülürse 100 000 ışıkyılı boyundaki Samanyolu gökadamıza egemen olabilseler de Satan ve Demonlarının liderliğinin bütün evrene yayılmasının neredeyse olanaksız olduğunu düşünüyorum. Öyleki Samanyolunda bile reptilyan ya da gri olmayan bir çok başka türler de var.

  Bu konularda neler söyleyebilirsiniz. İyi günler.

  1. Esenlikler,

   Doğru, evrende birçok uzaylı türü var. Bizim etkileşim kurduğumuz türlerin bile bu kadar sınırlı olma sebebi çoğunlukla düşmanın gezegenimizi abluka altına almış olmasındandır. Dünya özgürleştiği zaman daha fazla uzaylı bir türü bile görebiliriz.

   Her halükarda, evren gerçekten de çok büyük. Ancak başka gezegenleri, başka galaksileri geliştirmek, Işığı oralara yaymak, sıkıntı altındaki toplumlara el uzatmak gibi şeyler hiç de imkansız değil. Tüm evreni düşünene kadar daha kendi gezegenimiz, ondan sonra güneş sistemimiz, galaksimiz vs. var Tahsin Bey. Dediğinizin ne kadar mümkün olduğunu bilmiyorum, ama ondan da önce ayağımızı yorgana göre uzatmak en uygunu olacaktır bence. 😄

   İyi akşamlar.

 4. Merhaba sorması ayıp hernekadar siz Satanist olduğunuzda elit veya üstün olmuyorsunuz desenizde gerçekten bu maddi, manevi anlamdaki yardımlar resmen hayal etmesi bile güzelken gerçekleşmesi insanın mutluluğunu uçurur diye düşünmekteyim. Ayrıca bunun üstüne Güç meditasyonu sayesinde Tanrıların varlığından kesin olarak emin olmak bizi ölümden de korkutmaz, yaşam sevincimiz yerine gelir. Ve inandığımız varlıklarla iletişim zaten kelimelerle anlatılmaz yani bu güzelliği. Bana sanki Satanist isek üstünüz gibi geliyor yanlışım varsa kusura bakmayın. (:

  1. Esenlikler,

   Saydığınız şeyler üstünlükten ziyade imtiyaz olarak sayılabilir. Bu savaşta Tanrıların kutsal iradesini, ırkımızı ve dünyamızı savunan askerleriz; aynı zamanda da Gerçeği korkmadan keşfedip ruhumuz üzerinde çalışıyoruz. Bu sebepten ötürü saydığınız faydalara sahip olmamız uygundur, hepsi bu. Yoksa Şeytan’a adanma ritüelini yapıp sonra hayatında, zihninde ve ruhunda hiçbir şey değiştirmeden sığır gibi yaşayan bir insan olursa böyle bir insanın herhangi bir “üstünlüğü” yoktur elbette, hatta Gerçeği henüz bulmamış dışarıdakilerden bile düşük konumdadır denilebilir. Satanizm’de “üstünlük” ölçüsü; kendiniz, ırkınız, vatanınız ve dünyanız için neler yaptığınızdır. Anadan doğma bir “üstünlük”, “seçilmişlik” gibi şeyler bize göre değildir, meziyetçilik Satanizmin esasıdır. Önemli olan kanınızın nereden geldiği, ne kadar “soylu” olduğunuz değildir; önemli olan o kanı ne uğruna akıttığınızdır. Asıl soyluluk, asıl üstünlük, asıl kutsiyet buradan gelir.

   İyi geceler.

 5. iyi geceler
  o zaman Şeytan krallığını evrensel anlamda lanse etmemeliyiz ve Samanyolu gök adamız göz ününe alındığında Şeytan krallığı, galaktik düzeydeki krallıklardan ya da yönetimlerden sadece biri, ama Dünyamız ile çok özel ilgilenen bir orjinal galaktik insan uygarlığı olarak tanıtılmalı diye düşünüyorum

  1. Esenlikler Tahsin Bey,

   Şeytan’ın “tüm evreni yönettiği” gibi bir söylemde zaten bulunmuyoruz aslında. Şu an bizi en çok ilgilendiren şey kendi gezegenimiz, sonra güneş sistemimiz, her şeyden sonra bir de galaksiye bakarız. Ondan sonra başka galaksiyi veya evrenin tamamını düşünürüz. Ama bunlar en iyi hitimalihtimalle binyıllarca uzakta zaten, o yüzden aslında bunlardan fazla bahsetmek sadece laf kalabalığı olacaktır. Geleceği düşünmek iyi, ancak ayaklarımız da toprağa basmalı. Bu dediklerinizi dünyayı kurtarınca irdeleyebiliriz ama! 🙂

   İyi geceler.

 6. esenlikler
  haklısınız
  Sadece Şeytan’ın diğer pozitif uygarlıklardan hiç söz etmemesi kafama takılıyor da o yüzden biraz irdeliyorum ; çünkü Şeytan gibi ileri düzeyde tanrısal bir uygarlık hiç olmazsa diğer bazı uygarlıklarla iletişimde olmalı ve bizlere de söz etmeli idi diye düşünüyorum. Belki de Yahova tanrılarından başkaları henüz keşfedilmemiş olabilir.

  1. Esenlikler,

   Şeytan, bildiğimiz üzere Orion İmparatorluğu’nun Nordik Tanrılarının en yüksek lideridir. Yani zaten kendisi en tepe bir pozisyonda. Koca uzayda Kendisine denk hiçkimse yoktur gibi bir iddiada bulunmayacağım; çünkü olduğu veya olmadığı yönünde bir bilgi mevcut değildir. Ama her halükarda, günümüzde bizi ilgilendiren kısmıyla Şeytan, en yüksek otoritedir. Bu konuda da geçenki yorumunuza verdiğim cevaptakiyle benzer şeyler söyleyeceğim. Binlerce yıl sonra başka galaksilere açılacağımız vakit gelirse, cidden Şeytan’a denk başka imparatorlar var mı onu o zaman düşünürüz. Ancak unutmamak lazım ki, böyle varlıklar olsa bile bizi yaratan, bize aklımızı ve ruhumuzu bahşeden Tanrı, yani bizim Tanrımız Şeytan’dır.

   Son olarak da, “Jehova tanrıları” diye bir şey yoktur. Reptilian’lar tanrı değildir, Gri’ler de öyle. Sadece ruhani olarak daha güçlü ve gelişmiş uzaylılar. Gri’lerinse ne kadar gelişmiş olduğu sorgulanmaya açıktır hatta, çünkü kendileri sadece bir köle ırktır.

   İyi geceler.

 7. Çünkü bundan yaklaşık 500 binyıl önce Orion’un Kemerindeki bir gezegenden (Yaklaşık 1000 ışıkyılı uzaklıkta kabul edebiliriz) Dünya’ya gelebilen Şeytan uygarlığı (100 bin ışıkyılı uzunluğundaki gökadamızda) galaktik yolculuk yapabilecek düzeyde olmalıdır hatta şimdiye kadar 500 binyıl geçtiği göz önüne alınırsa belki de galaksiler arası yolculuk da yapabiliyor olabilir.

  1. Esenlikler,

   Bu dediğiniz gayet mümkündür. Elbette her şey fizik kanunlarına göre işler, ancak fizik kanunları şu anki bilgimizle sınırlı değildir. Tanrıların aşkın teknolojisiyle bu da gayet mümkündür.

   İyi geceler.

 8. Jehova tanrıları derken ben de sadece ruhani olarak daha güçlü ve gelişmiş uzaylılar demek istedim yoksa benim zihinde tanrı kavramı yoktan var edebilen (ki gerçekte böyle bir şey olanaksızdır ama zihinde böyle olanaksızlıklara yer verilebilir) anlamındadır ki genel tanrı kavramı da böyle tanımlanıyor, yoksa genetik maüplasyonu bizler de çok küçük çapta da olsa yapabiliyoruz. Bu nedenle tanrı sözcüğünü bile kullanmak istemem Şeytan uygarlığı çok gelişmiş vb olabilir ama neden demonlara dei/tanrı diyeyim

  1. Esenlikler,

   Şeytan ve Tanrılar, “yaratıcı güç” olan Eter’e mükemmel derecede hakimiyet kurabildikleri için Tanrılardır. Asıl “yaratıcı güç” budur. “Yoktan var etmek”, “ol dedim oldu”culuk değil; ancak gerçek “yaratma gücü” budur. Tanrılar elbette günün sonunda “sadece” çok gelişmiş, bilge, ölümsüz ve mükemmel varlıklar; ancak Tanrılar bizi deyimi yerindeyse “yoktan var ettiler”. Evet, sıfırdan meydana getirmediler ama bizi maymundan hallice halimizden kurtarıp akıl ve ruh bahşedenler, bizi koruyup kollayanlar, gözetip rehberlik edenler Onlar. Tanrı tanımını daha çok hak eden başka bir şey düşünemiyorum açıkçası.

   İyi günler Tahsin Bey.

 9. esenlikler
  Tabiiki bizleri homo erctustan homo sapiense dönüştüren Enki/Şeytan/ Satan; bunu Sümer Tabletleri söylüyor zaten buna söz söylenemez (yeni Okuyanları da bilgilendirmek açısından bazı bilgileri değişik formatta tekrar ediyorum) . Ama Tanrı kavramı ve sözcüğü bende ve toplumumuzun genelinde tapınma derecesinde kutsallık ifade ettiği için rahatsız oluyorum. Çünkü değil homo erctustan homo sapiense dönüştürmek beni sıfırdan yani atomlardan moleküler düzeyde DNA mı yapacak bir uzaylı varlığa bile tapınma ve kutsallık atfetmeyi doğru bulmuyorum. Saygı göstermek başka ama kutsallık atfetmek başka. Bilmem söylemek istediklerimi anlatabildim mi? Bana göre hiçbir şey kutsal değildir ya da bütün varoluş kutsaldır.

  1. Esenlikler,

   Saygı göstermek ve kutsallık atfetmek gerçekten başka şeyler. Bizi resmen yoktan var eden, akıl ve ruh bahşeden şeyler sizi bilmem de bizim için olabilecek en yüksek, en soylu kutsiyete ve Tanrısallığa aittir. Evrenin yaratıcısı yoktur, ama bizim türümüzün vardır.

   Tapınma kelimesi de, olgusu da zaman içinde bozulan, yozlaştırılan kavramlardan biridir. Tapınma kelimesinin orijinal anlamı güç meditasyonuyla ruhu güçlendirmek, Tanrılık üstüne çalışmaktır. Tanrılar bizden asla köle gibi tapınma beklemez ve insan onurunu bu denli alçaltıcı şeyleri yasaklamıştır. Ancak Tanrılar gerçekten sahip olduğumuz her şeyi borçlu olduğumuz varlıklar. Birçok insan sadece sevgi, saygı ve şükranlarından ötürü Tanrılara, kendilerini alçaltmadan tapınıyor. Bu normal bir içgüdü. Bir insan, kendisine çok iyi bakıp iyi yetiştiren, güzel fırsatlar veren bir atasına bile tapınma derecesinde bağlılık duyabilir. Minnet, insanlık dışı bir şey değildir. Aksine tüm zekaya sahip varlıklar buna sahiptir. Zorla ve aşağılayıcı bir şekilde olmadığı sürece bunda sorun yoktur.

   “Hiçbir şey veya her şey” anlayışı bize ne kadar uyar muamma, çünkü bizi “her şey” değil, “belli bir şey” yarattı. Bizim minnetimize de her şey değil, belli bir şey layıktır. Bu minneti nasıl göstermek istediği, her insanın kendisine bağlıdır. Bizde bu yönde bir zorlama yoktur.

   İyi günler.

   1. *Bu minneti nasıl göstermek istediği, her insanın kendisine bağlıdır. Bizde bu yönde bir zorlama yoktur.* Bu görüşü beğendim. Esenlikler

 10. Dikkatli olun ses dosyalarını paylaşan kanal kapatılmış youtube tarafından

  1. Esenlikler,

   Evet, düşmanımızın ne kadar şeref yoksunu olduğunu bir kez daha görüyoruz. Yeni bir şey değil. En yakın zamanda kırık linkleri düzelteceğiz, rahat olun.

   İyi geceler!

 11. Satanist olan birinin manevi konumunun çok yüksek olduğuna eminiz. Ama maddi konuda gerçekten ortalama bir maddiyattan bile fazla bir ekonomik durum mu elde ediyoruz? Tanrılar bize olan sevgilerinden dolayı çok yüksek ayrıcalıkları (maddi)
  emeksiz mi verir?
  yoksa biraz emek vermemizi mi ister?
  yoksa büyük oranda bizim çalışmamızı isterler sonra ardından ufak bir biçimde yardım ederek desteklerler?

  1. Esenlikler,

   Satanistlerin “manevi konumu çok yüksektir” diye bir kural da yok aslında. Bedavacı değiliz, ruhaniyete ne kadar yüklenirseniz o kadar kazanımınız olur. Bizim “dışarıdaki” insanlardan farkımız gelişirken Tanrıların koruması ve rehberliği altında olmamızdır. Bu fiziksel dünyadaki işlerimiz için de aynıdır. Tanrılardan yardım da isteyebiliriz, büyü de yapabiliriz ama günün sonunda bize de iş düşüyor. Bunun belli, genel-geçer bir kuralı yoktur. Hele de zenginlik gibi şeyler astrolojik faktörlerden de çok etkilenir. Bizim bu konudaki farkımız, dışarıdaki insanların bu tarz etkilerin merhametinde kalmalarına karşın bizim bu etkileri yönetebilmemizdir.

   İyi sabahlar.

 12. az önce balkona çıkıp saatlerce para konusunda kendimi nasıl rahatlatabiliceğimi düşündüm ve içeri geldim bu yazınızı gördüm…

  1. Esenlikler,

   Tanrılardan bir işaret de olabilir. Para durumunuz için fiziksel olarak emek göstermeyi tabii ki bırakmadan büyü yapıp emeklerinize daha da destek verebilirsiniz. Şeytan bize gerek cehaletten, gerek fakirlikten, hatta gerekse de ölümden kurtulmanın bilgeliğini sağlıyor. Satanizm çözümler dinidir.

   İyi günler.

 13. bunu yaparken gardiyanımızın geldiğini nasıl anlayabiliriz ben adımları gerçekleştirdim gardiyanıma seslendim ve enerjimi yönlendirmesini istedim ama gelip gelmediği konusunda emin değilim

  1. Esenlikler,

   Sorun değil, buna odaklanmanıza gerek yok. İstemeniz yeterli, sonra yapmanız gerekenlere geçin.

   …De,bu ritüeller yıllık olarak aynı günlerde tekrarlanmıyor. Bu geçen yıl içindi, bu yıl aynı tarihlerde herhangi bir şey yok. Bu zamanlar astrolojik pozisyonlara göre belirlendiği için her yıl her şey aynı olmuyor. Dolayısıyla şu an bu ritüelleri yapmanızın anlamı olmaz.

   İyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir