Yine, Yeni ve Yeniden Geri Döndük!

Tüm Ziyaretçilerimize Esenlikler,

Sitemiz birkaç gündür erişime kapalı bir haldeydi. Uyarısız bir şekilde sitemizi, sitenizi bakıma almamız gerektiği için özür diliyoruz, ama şimdi her şey tekrar yolunda olmalı. Olan şey hain bir saldırıyla birlikte, bizim de güvenliğimizi biraz geliştirip böyle olaylar bir daha olmasın diye önlemler almak için çalışmamızdı.

Sitemiz kapalıyken belirli bilgilere, tekniklere, meditasyonlara ulaşamamış kişiler olduğunu duyduk, ve bu durum elbette ki ideal değil. Bir daha bu kadar habersiz ve uzun süreli kesintiler olmaması için çalışacağız; ama her ihtimale karşın olursa diye, bir dahaki sefere hiçbir kullanıcımızın bekleme sırasında mağdur olmaması için belli şeyler üzerinde çalışıyoruz; bunlar hazır olduğunda kullanımınıza sunulacak.

Onun dışında, bunu söylemeye bile gerek yok ama bir gün sitemize girmeye çalışıp da o an giremediğinizi görürseniz ne endişelenin, ne korkun, ne üzülün. Birçoğunuzun bildiği üzere içerik açısından nispeten çok daha küçük sitemizi bırakın, Joy of Satan sitesi ve forumları bile kaç defa kapatıldı, saldırıya uğradı, ve hatta ne bilgiler kaybedildi. Ama ne olursa olsun her zaman eskisinden daha da güçlü bir şekilde geri dönmesini, her krizi fırsata çevirmesini ve Joy of Satan ailesi olarak hain düşman saldırılarını bile sadece güvenlik açığımız olan noktaları görüp onarmamıza yol açan, bedavaya çalışan keriz teknikerler olarak görmesini bildik. Bu durum da farklı değildi, olursa bir dahaki sefere de yine aynı olacak.

Kısa, orta ve uzun vadede sizin için planladığımız bir sürü yenilik, hizmet, değişiklik ve güzel şey var. Biz nefes aldıkça bir bar bile oldukça gördüğünüz ve görmediğiniz her yerde sizin için, sizinle mücadele etmeye devam edeceğiz. Bizden, her zaman alışmış olduğunuz nitelikli hizmeti ve ara sıra gelecek belli sürprizleri beklemekten çekinmeyin.

“Yine, Yeni ve Yeniden Geri Döndük!” hakkında 16 yorum var

 1. Sitenin geri dönmesine çok sevindim, ayrıca siteyi arşivleme tarzında bir şey vardı o nasıl yapılıyor? Çevrimdışı olarak bilgileri kaydetmek iyi bir önlem olabilir.

  1. HTTrack isimli bir uygulamayla site arşivi alınabildiği söyleniyor, isterseniz onu kullanabilirsiniz.

 2. İyi günler 😃 insanın içini ufak da olsa bir endişe kaplıyor bu konuda geçmiş olsun
  Şeyi sormak istiyorum ayın büyüme evresi boşluktan çıktığı zaman mı yoksa boşluğa girdiği zaman mı ayın büyümesi Bunlarla alakalı değilse neye bağlı ve son olarak şuan (bugün yarın ya da bu hafta) ay büyümekte mi

  1. Ay’ın büyümesi boşluğa girmesiyle tamamen alakasız bir olay. Ay’ın ne zaman büyümeye veya küçülmeye girdiğine Google’dan basitçe “Moon Calendar” yazıp aratarak erişebilirsiniz.

   Örneğin bu linke tıklayın. Gördüğünüz gibi Ay şu an küçülmede, ve Ay’ın 21’inden itibaren Yeni Ay var ve büyümeye girecek.

 3. Rünler hakkında yazı yazacak mısınız? Kabalistik gezegen karesi gibi rünlerin de her gün yapılması mı gerekiyor? Rünler fiziksel değişim vadediyor mu? Yoksa sadece büyü amaçlı mı? Venüs karesinin çekicilik, karizma gibi maddesel getirisi var. Peki aynı afirmasyonu boy uzaması için yapabilir miyiz? Mesela büyüme kıkırdaklarını tekrar aktif edebilir mi bu enerji? Yoksa bu konuda en doğrusu vücut değişimi konusunda uzman bir Tanrıyla mı görüşmek gerekir? Tanrılar artık kapanmış kıkırdakları radyoaktif dalgalarla ya da kimyasal formüllerle açılmasını sağlayabilir mi? Daha önce konuştuğum birisi lord Dagon’ın insanları esmer, sarışın, güzel, çirkin yapabildiğini söylemişti. Belli ki Tanrılar vücuttaki hormonları tetikliyor. Yani ona etki edebilen bir Tanrı pasif duruma gelmiş kıkırdakları da aktif edebilir herhalde? Yanılıyor muyum? Kanseri tedavi eden Tanrı ona da etki edebilir herhalde. Size sormamın sebebi böyle bir durumun hiç oluru yoksa rahatsız etmeyeyim. Sonuçta yapamayacağı şeyi istemek büyük saygısızlık olur.

  1. Esenlikler,

   Rünler hakkında ve onları kullanarak büyü yapmak hakkında yazılar zaten mevcut. Konu üzerine Gelişmiş Meditasyonlar ve Rünler, Büyü Nedir, Nasıl Yapılır başlıklı yazılarımızı okuyabilirsiniz.

   Evet, rünler vasıtasıyla yapılan büyüleri her gün yapmanız gereklidir. Kalıcı olması adına bunu en azından 40 gün kadar sürdürmek önemlidir ancak kişinin büyü konusunda ne kadar iyi ve donanımlı olduğuna bağlı olarak bu süre uzayabilir. Özellikle Biyokinezi ve boy uzatmak adına yapılan çalışmalar çok fazla enerji gerektirdiği için kalıcı bir sonuç almak uzun sürecektir. Tanrıların her biri kendilerini hem fiziksel hem ruhani olarak mükemmelleştirilmiş olan varlıklar olup, böyle bir konu üzerine size hepsi yardım edebilir. Ancak yardım alacağımız konunun Tanrıların uzmanlık alanları üzerine olması gerektiğini düşünüyorum. Biyokinezi üzerine uzmanlaşmış olan Tanrılardan bu konuda yardım istemeniz gerektiğini düşünüyorum ki, bu konu üzerine uzman olan Tanrılarımız; Lord Marbas, Lord Ose, Lord Orias ve Lord Zepar’dır. Lord Marbas ve Lord Ose Başkan olduklarından sorumlulukları daha fazla olabilir ve bu nedenle kendileriyle her istediğiniz vakit iletişime geçemeyebilirsiniz. Bu yüzden Lord Orias ve Lord Zepar bu konuda size daha rahat yardımcı olma imkanına sahip olabilir.

   İyi günler.

  2. Esenlikler dostum.Birkaç öneride ben vereyim sana.Eğer tanrılara saygısızlık olmasını istemiyorsan onlarla iletişime geçmeden önce istediğin şey için çabanı göstermelisin ve emin ol onlarda bunu takdir edecektir.Ben jimnastikciyim.Boy uzatmak istediğin eğer samimiyse bunu başarabilirsin.Bu konuda uzman değilim ama birazda olsa yardımım dokunacağını düşünüyorum.Öncelikle kafandaki tüm olumsuzlukları silmelisin.Kendini böyle kabul etmeli ve kendine saygı duymalısın.Bir kardeşimiz afirmasyonları kullanmaya örnek olarak beynindeki büyüme hormonunu daha fazla salgılanması için harekete geçirebileceğini önermiş.Bunu deneyebilirsin.Eğer maddi durumun yerindeyse sana birkaç güzel tavsiyem olucak.Öncelikle beslenmene dikkat etmen gerek.Eğer düzgün bir diyetin yoksa ve yeterli değilse takviye alman gerek.Bu takviyeler protein ve vitamin ağırlıklı olmalı.Kendine gravity boots alabilirsin bu sayede yerçekimine karşı koyup vücuduna uzunluk katabilirsin.Yoga ve esneme hareketleri yaparak aynı şekilde boyunu uzatabilirsin.Biz jimnastikçilerde boy o kadar da önemli değil ama senin gibi boyunu uzatmak isteyen birkaç arkadaşım gravity boots ile çok güzel sonuçlar aldı.Fiyatı makul değildir sanırım emin değilim ama kendinde bir şekilde yapabilirsin bu aleti diye düşünüyorum.Sağlıcakla.

 4. Tekrar Hoş geldiniz.

  Müzik yazısını bu gün gördüm.Bambaşka seviyede bir yazı olmuş elinize sağlık.

  Bireysel silahlanma hakkında bir düşünceniz var mı ?

  Tekrar geçmiş olsun.

  1. Esenlikler,

   Yasadışı bir şey yapmadığınız sürece kişisel güvenliğiniz için önlem almak iyi bir fikirdir, bu konuda söyleyecek çok bir şey yok. İmkanınız varsa buyrun.

   İyi günler.

 5. Hristiyan olmak istiyorum sizin dininiz bana çok ağır geldi kafayı yemek üzereyim ben bu sorumluluğu alamam psikolojim mahvoldu yalvarırım Şeytandan 1 kez de olsa ricada bulunun beni affetsin bu yaptığım için ben kafayı yemeki stemiyorum Satanizme her yaklaştığımda ölmek istiyorum dininiz gerçek bunun farkındayım ama ben pislik ve gereksiz bir insanım ortada kalmaya çalıştım olmadı size yalvarıyorum benim için bir kez de olsa af ritüeli yapın ben cidden bu gerçekleri kaldıramıyorum meditasyon yaptığımda gelişmemi görmem elim ayağım birbirine giriyor bize öğretilen “insansın işte” palavrası yanlışmış evet elbette insanız ama gerçekten nası desem farklıyız ve bunu bilmiyormuşuz bu bana çok geldi anlattıklarınızın hepsi mantıklı olunca dayanamadım Şeytana hazır olamıyorum kafayı yemek üzereyim sanki Allah ve melekler üstüme rpg atar gibi üstüme geliyor en son tövbe edip hristiyan olucam çok korkuyorum şuan bile duygularım mahvoldu kendimi kandırmam lazım lütfen bu yaptığımdan sonra “doğru yolu bulabilirdi” diyin benim için. elbette küfür edebilir sapıttı salak diyebilirsinzi hepsi doğru ama ben çok kötüyüm ciddiyim bunları derseniz alınmam çünkü öyle gerçekler bunlar kafam beynim ruhum hepsi bilgisayar mavi ekran vermesi gibi çöktü daha da yazamıyorum yalvarırım Şeytan baba affet beni bu dinden ayrılmadan önce bunu demeli miyim ona? Demeye yüzüm yok. Başka dine gireceğimi ve onu unutcağaımı söylemem lazım hoş karşılar zorla tutmaz ama onun kırılganlığını görmek istemiyorum kafayı yiyorum yalvarırım size yalvarırım af töreni yapın benim için

  1. Esenlikler,

   Kimse için herhangi bir ritüel ne yaparız, ne de yapmamız uygundur. Bunun fikri bile hem Tanrılara, hem bize, hem de kendinize hakarettir. Satanizm, bildiğiniz gibi Tanrılara herkesin ulaşabileceği bir dindir. Her halükarda, Şeytan ve Tanrılar Kendilerini, Kendilerini istemeyen kişilere zorla kabul ettirmeye çalışmaz. Kafa kesen taraf biz değiliz, zorla katılmaya çalıştığınız taraf. Şeytan’ın öyle dertleri yok. Kendisini hayatında istemeyen biri varsa, Şeytan onu terk edecektir – tamamen.

   Ve cidden, Gerçeği biliyorsanız bu haller ne? Meditasyonun gerçeğini anlıyorsunuz, İbrahimi inançların pislik olduğunu biliyorsunuz, sorun ne? Düşman sizi dürtüp öcü gönderiyor diye hemen böyle mi oldunuz? Niçin? Tek saldırılan siz misiniz? RTR yapmayı hiç duymadınız mı? Veya korunmak için Tanrılara ritüel yapmayı falan. Düşmanın gücünün her şeye kadir olduğunu mu sanıyorsunuz? E öyleyse bize, çalışan Satanist’lere neden bir şey olmuyor? Bu kadar boğmayın kendinizi, birkaç zavallı düşman öcüsünün de boğmasına izin vermeyin.

   Ve hadi cidden düşman inançlarından birine döndünüz diyelim -ki Hristiyanlık da… Yani Hristiyan Türkler obüsle dövülmelik tipler tam da-, düşman size iyi mi bakacak? Tam ve sorgusuz sualsiz biat talep eden taraftan bahsediyoruz. Sizin gerçeği bilmenize rağmen iradenizi kırıp boynunuzu bükmek için kim bilir neler yaparlar.

   Her halükarda seçim sizin. Savaşmak veya bir köpek gibi ölmek.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir