Tekrar Geri Döndük + Gelecek İçin Planlar

Esenlikler,

Sitemiz son iki gündür sürekli olarak açılmakla kapanmak arasında gidip geldi, erişim çok büyük ölçüde sınırlıydı. Bunun arkasında gerek her zamanki gibi düşman yaratıklarının parmağı da var, aynı zamanda bununla eşzamanlı çıkan teknik sorunlar da. Şu anlık acil sorunları çözdüğümüzü düşünüyoruz. Her halükarda, bu gibi durumlarda (ki bu ne ilk, ne de son) siz okuyucularımız olarak aklınızda bulundurmanız faydalı olacak bazı şeyler var:

 • Dediğimiz gibi bazen aktif saldırılardan, bazen de teknik aksaklıklardan ötürü site geçici olarak devre dışı kalabiliyor. Her zaman ve her seferinde bu süreyi olabildiğince kısa tutmak için çalıştığımızı bilin. Ne olursa olsun biz nefes aldığımız sürece size, ırkımıza, vatanımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.

 • Bazı kullanıcılarımız bize bu süreçte mail attı, sürekli kullandıkları bazı sayfalara ulaşamadıklarını belirttiler. İhtiyacınız olan sayfaların ya belge hallerini kullanmaya da alışın, böylece acil bir durumda ihtiyacınız olan tüm bilgilere erişebilin.

 • Ve günün sonunda her zaman, bazen kısa süreli olarak servis dışı olabilsek de tıpkı sizler gibi ebedi olmasına çalıştığımız ömrümüz boyunca vatandaşımızın mutlu, gelecek için tam teçhizatlı ve gelişimi için ihtiyacı olan her şeye sahip bir halde kalması için elimizden geleni yapacağımızı bilin, geçici aksaklıklardan ötürü endişelenmeyin.

 

Son olarak, yakın, orta ve uzak gelecekte size sunacağımız yepyeni güzellikler olacak. Tempomuzu geri kazanmakla yetinmeyip, her zaman bir adım daha iyisi için uğraşmak Satanik Yoldur ve bu arzuyu, isteği ve iradeyi vatanımızı azıcık olsun güzelleştirecek bir şekilde size yansıtabiliyorsak bu bizim en büyük mutluluğumuz, şanımız ve gururumuzdur. Bu mutluluğu, şanı, ve gururu hep birlikte paylaşıp her gün daha ilerilere götüreceğiz. Hiç merak etmeyin, burada ebediyen kalmak üzere bulunuyoruz. Bu Kutsal Yolda yürüyen her biriniz de öyle.

İyi günler.

“Tekrar Geri Döndük + Gelecek İçin Planlar” hakkında 21 yorum var

 1. böyle her olayda konuyu yahudilere bağlarsanız komik duruma düşersiniz. Son 3 aydır falan sıkıntılar yaşıyorsunuz belli. Noldu yahudiler 3 aydır mı farketti sizi. beceremiyoruz artık bu işi deseniz daha geçerli bir sebep olur

  1. Esenlikler,

   Aynen, haklısınız. Zaten her şey rastlantı. Avustralya da “kendi kendine” yanıp bir milyar hayvan öldü, virüs de içinde başka hastalıklardan genetik materyal olmasına rağmen tamamen “doğal”, değil mi?

   Bizim kendi “beceremediğimiz” bir şey olsaydı da (ki bu çok saçma olurdu, aylardır ne değişti ki?) teknik sorunların bile ana kaynağı nedir? Büyüklü küçüklü diğer tüm sorunların yegane sorumlusu ile aynıdır. Düşman olmasaydı ne teknik sorunlar olabilirdi, ne de genel olarak başka sorunlar. İki kere iki beş etmez. Önce bunu tanıyıp basit sebep-sonuç ilişkilerini bağdaştırmanızı öneririm, ondan sonra neyin “komik” olup olmadığı konusunda yorum yaparsınız.

   İyi günler.

 2. Sitedeki Ters Tevrat Ayinleri Ve Satanik Ayinler Endeksine giden buton silinmiş (tam açıklayamadım sanırım ama şu Satanik Ayinler yazan) ve o yazıdaki bağlantılar da bozulmuş. Düzeltebilir misiniz lütfen?

 3. Siteniz maalesef bu kadar yüksek boyutu kaldıramıyor yorumların silinmesinin sebebi de büyük ihtimalle bu yayınladığını her yazı ve yorumun bir boyutu var ve bu sitenin max kaldırabileceği boyutun üstüne çıktığı için teknik hatalar yaşıyorsunuz anladığım kadarıyla umarım bu sefer yorumlar silinmemiştir 😢😢

  1. Esenlikler,

   Yok, sebebin bunla alakası yok. Aslında hosting firmamızla da “sınırsız” alan ve bant genişliği olarak anlaşmıştık. Tabii “sınırsız” hiçbir zaman gerçekten sınırsız değildir ama en azından bizim çapımızda bir siteyi rahatlıkla kaldırabilecek durumda.

   Sorunları açıklaması daha uzun sürer ve bir faydası olmaz. Ama elimizden geleni yaptığımızı bilin.

   İyi geceler.

   1. İlk gün giremediğim de ekrana gelen hatanın kodu yazıyordu internette arattığımda alanla ilgili bir problem olduğunu keşfettim oyuzden böyle düşündüm geçen sefer yorumların silinmiş olduğunu söylediniz diye de düşüncemi desteklediğini sandım
    Sağlık olsun

    1. Esenlikler,

     O dediğiniz ilk seferki saldırının sonucuydu. Onu da hosting firması yapmaz, hain it soylarının elinden çıkma sadece. Her halükarda takmaya değmeyecek birkaç sivrisinek, kan emen Yahudilerden hiçbir farkları yok. Ve tüm sivrisinekler gibi sonunda kapana düşerler.

     İyi günler.

 4. Satanist kardeşlerime yahudi mallarını ve bunların alternatiflerini paylaşmak istiyorum. Herhangi bir sorum yok. Sadece bilinsin ve alternatifleri kullanılsın. Burada sadece teknoloji alanındaki yahudi mallarını paylaşacağım.

  1- Whatsapp yahudi malıdır. Alternatifi Bip, Telegram, Signal olabilir.
  2- Facebook, Instagram yahudi malıdır. Bunları kullanmadan da yaşanabilir. Instagram alternatifi Flickr olabilir. Twitter yahudi malı değil. Facebook alternatifi Vkontakte olabilir. Tumblr’ın kurucusu David Karp yahudidir, kullanmayın.
  3- Youtube yahudi malıdır. Aradığınız videoyu ilk önce Dailymotion, vimeo, izlesene gibi sitelerden aratın. Eğer alternatif video sitelerinde bulamıyorsanız yahudi malı Youtube’da aratın.
  4- Google ve tüm servisleri yahudi malıdır. Alternatif arama motoru için Bing, Ask.com, DuckDuckGo, Yahoo kullanılabilir.
  5- Gmail yahudi malıdır. Yerine hotmail, yahoomail, protonmail kullanılabilir.
  6- Google Chrome’a alternatif olarak Opera, Firefox kullanılabilir.
  7- Yandex’in 3 kurucusu var 2’si Centil biri yahudi. Yani tam anlamıyla yahudi malı olduğu söylenemez. Ama bir tane yahudi ortak bile dikkat edilmesi gerektiğini gösterir. Yandex servislerini kullanın ama özel bilgilerinizi paylaşmayın. Yandex’in kurucu ortaklarından Ilya Segalovich yahudidir.
  8- Android telefonlar için Google play hizmetlerinin alternatifi yok. Ama Iphone’da app store ve iphone işletim sistemi veya Windows Phone işletim sistemi kullanan (microsoft lumea gibi) telefonlarda Google Play Hizmetlerini kullanmanıza gerek yoktur. Steve Jobs yahudi değildir.
  9- Google Drive yerine OneDrive kullanılabilir. Ya da herhangi bir USB satın alıp tüm dosyaları içinde saklayabilirsiniz. Ki en güvenlisi budur.

  Yahudi mallarının kullanımını sıfıra indirmeliyiz. Eğer zorunlu durumlar varsa Şeytan ve Tanrılar elbette bu yahudilerin mallarını kullanmanıza anlayış gösterecektir. Okuduğunuz okulun, çalıştığınız şirketin Whatsapp grubuna üye olmak zorunda kalabilirsiniz çünkü bu gruplarda genellikle önemli duyurular paylaşılır. Böylesine zorunlu durumlarda yahudi malı Whatsapp kullanmanız anlayışla karşılanır. Ama sırf güzel görüneyim, takipçi kasayım, hava atayım diye Instagram kullanmak bir Sataniste yakışmaz. Ama çok fotoğraf paylaşmak istiyorsan dediğim gibi Instagram’ın alternatifi de mevcut. Son olarak Snapchat yahudi malı değil. Facebook kendisini satın almak istemiş ama Snapchat kurucuları uygulamalarını Facebook’a satmamıştır (takdir ettim).

  1. Esenlikler,

   Güzel tüyolar, elinize sağlık. Birkaç eklemem olacak ama.
   Twitter doğrudan Yahudi malı olmasa da Yahudi amaçlarına ve fikirlerine doğrudan hizmet veriyor.
   Google’ı söyleyip DuckDuckGo’nun da alenen Yahudi malı olduğunu gözünüzden kaçırmayın – Weinberg Centil ismi olabilir mi? Eminim ki şerefsizler sadece şimdilik iyi gibi yapıyorlar, güç elde etseler hemen yeni Google olurlar.

   Bill Gates Yahudi olmasa da Yahudiden çok Yahudicidir, kendisine ve şirketine bir Yahudiden gram fazla güvenilmez. Keza Steve Jobs da neredeyse aynıdır. En basitinden tüm teknoloji devlerinin “yapması gerektiği gibi” çocuk işçi kullanıyorlar, ama aramızdan biri (ya da en basitinden yeterince vicdanlı herhangi biri) hiçbir sebeple bunu kabul edemezdi.

   Yani kısaca ırka bakmak çok önemli bir adım ama işi orada bitirmemek lazım – bazı Centiller de ağır şabos goy.

   Tekrar elinize sağlık.

   İyi günler.

 5. son zamanlarda sıkça bahsedilen pizzagate ve wayfair mevzuları hakkında malumatınız var mı?

  1. Esenlikler,

   Biz ne dedik mahmut falan mı?
   Şayet ”el-ilah” (tanrı) diye hitap etmemizden bahsediyorsan; bir ”tanrı” olan Hubal’ın sıfatlarından biri zaten ”el-ilah” (tanrı) sıfatıdır ve bu sıfatın Hubal arketipi ile birlikte tek tanrıyı betimleyecek şekilde (allah) deforme edilmesi ile birlikte sonuç olarak Hubal’da desek el-ilah’da desek aynı şeyden bahsediyor oluyoruz. Kafan bu ince detaya basmıyor işte senin yavrum. Yoksa sana düşünmen için verdiğim on yedi günlük süre zarfında salak salak birbirinin aynı olan spam yorumlar atmaya devam etmez ve on yedi günlük süre zarfı boyunca o kafanı kullanırdın. Tek tanrı düşüncesine ”inanan” bir insan olarak düşünce ve sorgulama faaliyetlerini bünyen kaldırmıyor olabilir o yüzden sen en iyisi yoluna git.

   İyi günler.

   1. All*h’ın küp şeklinde bir varlık olduğunu söylememiş miydiniz? Hübel ile yhwh’in bağlantısı nedir?

    1. Esenlikler,

     Düşman sözde yaratıcı varlığın kendi idrak kabiliyeti bile olmayan habis bir düşünce formu olduğunu kabul ederek ve lanse ederek bunu insanlara empoze etmemiştir. Pagan ve diğer lokal inançlardan gelen mitolojik karakterlerin, Tanrıların kimliğini alarak onları kendi istedikleri şekilde deforme ettikten sonra bu karakterleri birer arketip olarak kullanır ve kendi düşünce formlarına kanalize ederler. Yani burada yahweh’in Hubal olduğundan değil, hangi Pagan Tanrısının kimliğini kullanarak onun kimliklerinden birinin oluşturulduğundan bahsediyorum. Benzer bir düşman manipülasyonu olarak Mezoamerikan Tanrısı Kukulkan’ın kan kurbanı isteyen bir tanrıya evrilmesi buna bir örnektir mesela. Bu dediklerim onun idrak kabiliyeti olmayan aciz bir düşünce formu olduğu gerçeği ile çelişmiyor yani.

     İyi geceler.

 6. Wayfair skandalı için ne düşünüyorsunuz. Epstein ve bunun gibi bir sürü pedofili elit ve politikacılara çocuk satıyor ilişkiye girmeleri için. Inanilir gibi değil. Trump bunlara iyi mi yapıyor acaba

  1. Trump’ın bunlara “iyi yaptığı” vesaire yok, kendisinin aldığı herhangi bir kararın Yahudi kontrolünde ve denetiminde olduğunu unutmayın. Tabii aldığı kararın yanlış olduğunu vesaire söylemiyorum, ancak insanları kontrol etme ve şimdiye kadar yaptıklarının üstünü kapama amaçlı da olabilir. Sadece kararına güvenemeyeceğimiz birisi ve kimin oyuncağı olduğunu sizler de çok iyi biliyorsunuz. Trump’ın da zamanında kendinden çok daha küçük yaşta kızlarla birliktelik yaşadığına ve hatta yakın dostlarından birisinin çocuk tecavüzünden içeri alındığına dair söylentiler var.

   Wayfair olayına da gelince, çocuk kaçakçılığı tüm dünya çapında zaten çok makul ve insanların bu olayı yalnızca internete yansıdığında eleştirmeye başlaması oldukça komik. Hatta bu konuda size bir görsel paylaşayım.

   Yani Yahudi yönetimi sağolsun zaten yılda 8 milyona yakın çocuk kayboluyor. Bu olayın da yalnızca Wayfair iddialarından sonra gündeme gelmesi bana komik geliyor açıkçası.

 7. Merhaba kardeslerim ben önceden bi kaç kere inisiye olup din değiştirdim şimdi af dileyip birdaha asla yapmıcam dedim ve inisiye oldum yakın zaman önce kağıtta da ozür diledim ancient forumda joy of satan yazılarinda inisiyeyi birakanin yani tanrıları red edenlerin birdaha dine giremeyeceği yazıyormuş discord grubundaki arkadaşım söyledi ben ne yapıcam şimdi bunları bilmiyordum bana cevap verin lütfen discord grubuna alın link atın ben kötü bir hayat yaşadım onun için inaç arayıp durdum ve pişmanım tanrılar beni affeder mi nolur beni gruba alın bu sitede yazmiyordu inisiyenin birkere oldugu ve inanc degistirirsen birdaha dine giremeyeceğin 🙁

  1. Kötü bir-iki şey yaşamış olmanız Tanrıların bireysel imtiyazları dışında pek bir şey değiştirmiyor malesef. “Birkaç kere insiye olup din değiştirdim” derken tam olarak kaç kere din değiştirmekten bahsediyorsunuz? Bir dahaki kararınızı alırken çok dikkatli olun ve Tanrılarla iletişime geçerek endişeli olduğunuz soruları kendiniz sorun. Rahiplerin forumlardaki “Satanizm’e girenler çıkamaz” sözü (tam olarak böyle miydi hatırlamıyorum ancak söylediğiniz gibi bir şeyi ben de gördüm) alegoriktir. Size “amaan, sallayın. Siz girin yine, isterseniz çıkarsanız. Zaten burada yaptığımız da park oyunu ahahahayyyt” demeyeceğim çünkü Tanrılar ne kadar merhametli olsalar da adandıktan sonra Satanizm’den çıkmak çok önemli bir konu. Bunu birkaç kere yaptıysanız meditasyonları yaparak gelişin ve kendilerine bizzat danışın, hem birçok konuda da fikirlerinizin bu kadar değişken olmasının nedenini öğrenmiş olursunuz. Bir dahaki insiyenizi “öylesine” yapmayın, uzunca araştırıp düşünün ve %100 emin olduğunuzda karar alın. Tabii bunu en başta yapmanız gerekiyordu.

   Ayrıca Discord sunucumuzun linkiyle alakalı mail atabilirsiniz, uygun olduğunuzu düşünürsek alabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir