Şeytan’ın Günü Ayini – Mutlu Gündönümleri/Yule’ler!

Bu duyuru, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki vaazından çevrilmiştir.

 

Tüm Satanik Ailemize esenlikler,

Yule geldi çattı ve Şeytan Baba’nın günü de yaklaşıyor; umutlardan, düşlerden ve gelecek büyük hedeflerden düşünmemiz gereken neşe verici bir zaman dilimindeyiz.

Her yıl bu tarihte, varoluştaki her zorluk gibi her zaman geçecek olan yılın en uzun gecesini hatırlarız. Eninde sonunda gün ışığı daha da uzayacak, ilerleme ve refah sağlanacak.

Spiritüel Satanistler olarak bu günde, her birimizi koruyup kollayan ve ruhani yolculuğumuzda yardımcı olan Tanrımıza şükranlarımızı ve pozitifliğimizi sunabilecek olduğumuz için oldukça mutluyuz.

Kişinin kendisinin heyecanla dolup taşmasına, coşkuyla harmanlanmasına, ve içeriden ve hatta şartlar izin veriyorsa dışarıdan kutlama yapmak için bu günlere özel, bunların akışı konusunda kendisine izin verebileceği bir zaman içindeyiz. Zaman içinde herkes özgür olacak ve gerektiği gibi, layıkıyla kutlayacağız.

Kolektif ruhumuz en güçlüsü. Bunu herkese gösterelim!

Bugün Satanik kardeşliğimizin günü, Şeytan Baba’ya olan sevgimizi, ilgimizi ve şükranlarımızı içimizden geldiğince yaşayıp göstereceğimiz bir gün. Bugün Onun günü, ancak bir yandan da Şeytan Baba’yla ilgili olan her şeyde olduğu gibi, O bir bahşedicidir, alıcı değil; verebileceğimizden daha fazlasını alıyoruz.

Bu yüzden, Onun takipçileri olarak, hâlâ içindeki canlıların Onu ve Onun Ebedi Gerçeğini anlamaktan yoksun olduğu dünyada, ona karşı olan minnetimizi göstermeliyiz.

Bu yıl da geçen yıl olduğu gibi ve aynı şekilde gelecekte de olacağı gibi, Şeytan Baba’ya daha da yakınlaşıp Onu daha yakından tanıyacağız. Bunu bu açıdan ele alarak bir Ritüel gerçekleştirip Şeytan’a Adanmış İlahiyi okuyacağız.

Öbür Demonlar da aynı şekilde zamanı gelince kendilerinin ilahilerini teslim alacaklar. Şeytan Baba böylesine bir duayı/ilahiyi alacak olan ilk tanrımız.

“Psalm” [İlahi] sözcüğü, “dua okumak/söylemek” anlamındaki Antik Yunanca “Psalmos” sözcüğünden gelmektedir. Her ne kadar Şeytan Baba dünyadaki bütün şarkıları ve fazlasını hak etse de, tam olarak bu sözcükleri şarkı söyler gibi söylemeyeceğiz, titreteceğiz.

İlahi 3 kez tekrarlanacak. İlk seferde çoğu kısmını zihninizden okuyabilirsiniz. İkinci seferde duygularınızla harmanlayarak okuyun. Üçüncü seferdeyse, içinde geçirilen her şeyi güçlü bir şekilde kavramaya çalışarak okuyun.

Haydi, bunu kutlayalım ve Şeytan Babamızı düzgünce onurlandıralım!

Hepinize Mutlu Yule’ler ve Mutlu Gündönümleri dilerim!

 

İlahi metni altta yer almaktadır:

Şeytan’ın İlahileri – Şeytan’ı Onurlandırma

Satanik İlahiler, hem yönlendirildikleri Tanrıları methetmeyi ve ululamayı amaçlayan, hem de inisiyeyi Tanrıların içlerinde temsil ettikleri ruhani güçlere karşı, hem kendisini bulması için hem de güçlendirmesi için açan dualardır. Bunlar Tanrılara karşı olan anlayışımızı, bağlarımızı ve farkındalığımızı geliştirirler. Her İlahi baştan sona, maksimum etki için toplamda üç kez okunur.

 

Ritüel Takvimi aşağıdadır:

21. Şeytan’ın Gücü Ritüeli, Şeytan’ın İlahisi 1
22. Şeytan’ın Gücü Ritüeli, Şeytan’ın İlahisi 1
23. Şeytan’ın Gücü Ritüeli, Şeytan’ın İlahisi 1
24. Şeytan’ın Gücü Ritüeli, Şeytan’ın İlahisi 1
25. Şeytan’ın Gücü Ritüeli, Şeytan’ın İlahisi 1

Bağlantılar:

Şeytan’ın Gücü Ritüeli

Şeytan’ın İlahi Duası

“Şeytan’ın Günü Ayini – Mutlu Gündönümleri/Yule’ler!” hakkında 4 yorum var

  1. Esenlikler,

    Magnum Opus çalışmalarına kundalini yılanı taç çakrasına ulaştıktan sonra mı başlar

    Şimdiden teşekkür ederim ışıkla kalın.

  2. Halil ben satanizmden oldukça uzaktım şeytan babamıza nasıl yaklaşabilirim nasıl herhangi bi demonla bağlantı kurabilirim lütfen anlatın

    1. 40 Günlük meditasyon programına başlayabilirsin, böylece zamanla Tanrılarla olan iletişim seviyen iyileşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir