Önemli Duyuru! Joy of Satan Türkiye Forumlarına Herkesi Bekliyoruz

Tüm SS savaşçılarımıza ve araştırmadaki okurlarımıza bir duyurumuz bulunmakta.

 

Sitedeki yoğun yorum birikintisinden ötürü, diğer işlerimizin de arasında çeviri işimiz sekteye uğramaya başladı. Ancak kimseleri mağdur etmek istemiyoruz. Forumlarda sorunuzu her zaman sorabilirsiniz ve biz de elimizden geldiğince yardım etmeye çalışırız. Ayrıca yorumların büyük bir kısmı zaten diğer kardeşlerimizin de cevaplayabileceği şeyler olduğu için böylece en hızlı şekilde siz de cevaplarınızı alırsınız, forumlara geçiş isteğimiz de tamamlanmış olur ve tam gaz çevirilere devam edebiliriz.

Bu saatten sonra yorumlar cevaplanmayacağı için sizi bu adresten girebileceğiniz forumlarımıza davet ediyorum. Girişte VPN’inizi mutlaka açın, forumlarımız Yahudiler tarafından 7/24 izlenmektedir. Haham Şimon’a kendinizi açık etmeyin!

Forumlara dair kurallarımız şu şekildedir:

 

Bu forum Şeytan’la ve Demon’larıyla bir ilişki kurmak ve ciddi bir şekilde Spiritüel Satanizm, Demon’lar, Satanik Cadılık, Maji ve daha fazlası hakkında konuşmak isteyen, Türkçe konuşan kişiler içindir. Şeytan’ı ve Onun Demon’larını gerçek varlıklar olarak tanıyoruz, ve Onlarla iletişim kurup gelişimimiz için çalışıyoruz. Şeytan, İnsanlığın Yaratıcısıdır. Felsefi bir Satanist’seniz veya inancınız başka şekildeyse, inançlarınızı burada empoze etmeye çalışmayın.

Şeytan’ın düşmanlarına (Yahudiler, Hristiyanlar, Müslümanlar, vesaire) sempatizanlıkta veya destekte bulunanlar yasaklanacaktır.

Şeytan’a ve/veya Onun Demon’larına karşı hakaret ve küfürlere tolerans gösterilmeyecektir.

Şeytan’ın ve Onun Demon’larının kötü olduğuna inanıyorsanız burası sizin için değil, başka bir yer bulun.

Satanizm’den uzak, Yeni Çağ inançlarını ve benzeri şeyleri burada empoze etmeye çalışmayın.

Joy of Satan’a saldıran kişileri, grupları veya organizasyonları tanıtıp desteklemeye çalışmayın. Mesajlarınız silinir ve yasaklanırsınız.

Burada bizim düşünce biçimimizle ALAKASI OLMAYAN kanlı kurbanlar verme ve yasadışı eylemler gibi şeylerle uğraşmıyoruz. Yasalara saygılıyız. Yasadışı herhangi bir şey destekleyen herhangi biri yasaklanacaktır.

Nazik olun. Her şeyden önce eğitim ve saygı.

 

Kurallara uymayan içerikler düzenlenme yetkim bulunmadığı için sadece silinecektir. Buradaki gibi yorum onaylama aşaması forumlarda da bulunmaktadır, ancak daha hızlı çalışacağının garantisini verebilirim.

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir