Neler Oldu? Neredeydik? Biz Kimiz? -3

İkinci gönderinin devamıdır.

Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın olaya dair son açıklaması:

Türkiye’deki tüm SS’lere esenlikler,

www.spirituelsatanizm.org sitesi şimdi resmi olarak Joy of Satan kontrolünde. Bu domain’i ve arkasındaki sunucuları da kapsıyor. Atanmış kişiler burayı işletiyor olacak. Sunucular, erişen kişilerin fazladan güvenlik ve gizliliği için Türkiye’nin dışına alındı.

Şimdi, birkaç kişiyi çevirmen olarak atayacağız, bu kişilerin JoS yazılarını çevirecek bir grubu olacak. Birkaç gün içinde, bu kardeşlerimize yetkilerini vereceğiz, böylece erişim sağlayabilip çevirilerini yapabilecekler.

Daha fazla Discord ya da daha önceden var olmuş ne çeşit resmi olmayan yer varsa bunlar artık olmayacak. Daha fazla tuhaf saçmalıklar iletişim platformlarında yer edinemeyecekler ve niyetimiz, öğrenmeyi maksimumda ve de dramayı minimumda tutmak. Sadece mantıksız dramalara atlamak isteyenler başka yerlere bakabilirler.

Görünen o ki, bu olay yaşandıktan sonra Türkiye’de bunun farkına varıldı, “Satanist” takılanlar, ya da daha da ilginci Yahudi ajansları ciddi anlamda parti düzenliyorlardı. Bunlar, Discord’da ve başka bataklıklarda, bütün çeşit saçmalıkların yerini aldığı yerlerde gizleniyorlardı. Bir bakıma, çevirmenler ve sitenin kurucuları, “başka herkesin” bu topluluklardan yaptıkları nanelerin aynısını yapıyordu. Ancak bu işleri yürütmek ve içeriğin hiçbir çeşidini üretmek adına iyi bir yol değil.

Ayrıca insanlara hiçbir şekilde Türkiye’deki “kişisel buluşmalara” katılmalarını önermiyoruz. Ortam tamamen güvensiz duruyor. Kiminle buluşacağını ciddi anlamda bilemezsin.

Bu saçmalık tamamen terk edildi. Forumlar 7/24 bir şekilde insanların güvenli bir şekilde katılımı ve üretken bir ortam için açık olacak. Sadece buradakiler resmi Joy of Satan Türkiye forumlarıdır.

Bu başlıkta çevirmenler üzerine bilgilendireceğiz. Ayrıca başka bir Türk moderatör olacak. Bu kişinin kim olacağı konusundaysa, bu bir popülerlik oylaması değil. Moderatörünüz topluluğa bir tanrı olmayacak, sadece forumdaki moderasyonu yerine getiren bir moderatör olacak, dahası değil. Eğer insanlar bu basit görevi layıkıyla yerine getiremezse, başka biriyle değiştirilecekler.

Ayrıca tüm moderasyon işlemler tarafımızca görülebilir, bunun farkında olun ve eğer bir şeyler kötü yönde gelişirse, bizi bu konuda bilgilendirmekten çekinmeyin. İnsanları saçma bir şekilde taciz etmek tolere edilmeyecektir. Yine de çoğu insanın eski “Discord” topluluğu sahipleri gibi davranacağını düşünmüyorum. Aynısı ana site için de geçerlidir. İnsanlar yalnız olmayacak ve bu “Discord” sunucularındaki gibi rastgele insanların merhametine bırakılmayacak.

Bütün bunlar en hızlı büyümeyi garantilemek ve Türk Kardeşlerimizin en iyi kaliteyi almasını sağlamak adına. Ayrıca SEO gayretimizi de Türkiye’deki kendinden emin olunmuş üyelerle birlikte ileriye taşıyacağız. Böylece site, Türkiye içinde büyümeye devam edecek.

“Neler Oldu? Neredeydik? Biz Kimiz? -3” hakkında 25 yorum var

 1. 🙂 bütün seriyi okudum, gerçekten komik bir durum,kimliklerini atmış arkadaşlara geçmiş olsun,yinede korkmayın tehdit ve şantaj dışında bir bok yiyemezler,hükümet veya polisler size bir bok yapamaz,
  şantaja uğradıysanız kanıtlarla savcılığa gidin ve suç duyurusunda bulunun burası laik bir ülke adamın götünden kan alırlar.
  ulan kıçı kırık kitapçıların gözünde bile maskara ettiler kendilerini he 🤣…
  şu pedofili gözlüklünün fotoğrafı vardı gönderin birini savcılığa, dosya çıkarsınlar adresinide görürsünüz,gerisi fantazinize kalmış…
  ekstra olarak çevirmen eksiğiniz varsa mail adresimi biliyorsunuz zaten.

  1. Esenlikler,

   Sitede paylaştığımız son üç yazıyı okumanızı şiddetle tavsiye ederim, bütün cevapları bu yazılarda bulacaksınız. Ayrıca, paylaşmış olduğumuz bu olaylardan sonra sitenin adminleri değişti. Bu nedenle de eski adminler size cevap veremez.

   İyi günler.

  2. O yazılanların en başında bahsi geçen malum şahıs tam bir yah*di zihinsel yapısına sahip, pedofililik şerefsizliğine düşmüş kanı bozuk bir godoştur. Ona bir de mektup yazan, onun gibi olan birkaç insanın toplandığı yazının doğruluğunu sorman biraz garip. Yine de merak ediyorsan diyeyim sana “sitenin eski moderatörü ve aynı zamanda da discord denen iğrenç ortamın lideri olan Satan Peacock veya Pedocock, tescilli çocuk taciri ve tacizcidir. Aynı zamanda DHKP-C üyesi suratlı bir kişidir” bu uzun ve gayet net betimleyen cümleden sonra aklında bazı net sorular kalkmıştır. Dediklerimin hepsini tasdikleyecek yazılar ve kanıtlar resmî JoS forumunda bulunmaktadır. Senelerdir satanist olarak ve o adamın yediği haltlar yüzünden SS kültürüne zarar gelmesin ve geç ortaya çıksın diye çaba gösteren biri olarak diyorum ki orada bahsi geçen şahıslar sadece SS anlamında değil bir insan profili olarakta iğrençler… Ne kadar emek vermiş olursa olsun bir insan böyle davranışlar sergiliyorsa “onun bunun evladı” niteliğinde bir kişiliğe sahiptir. Benim gözümde ne bir SS ne de bir insandır.

   Bu kadar katı konuşmamın nedeniyse şu; bizler Türkiye sınırları içerisinde olabildiğince sempati kazanmak isterken bu varlık bunu baltaladı aynı zamanda da Türkiye sosyolojik yapısı gereği inancında biraz yobaz olan ve kendi inancı dışında başka inanca yönelirken böyle hassas konularda yanlışı görünce arap sahte dinine daha da bağlanan bir yapıda günümüzde, bunların hepsini göz önüne alırsak bu şahsı iğrenç olan şahsın ortaya çıkan rezillikleri bizi Türkiye içinde zor duruma soktu daha doğrusu sokabilirdi ama sağ olsun HP’lerimiz olayı en güzel şekilde ele alıp kötü durumları uzaklaştırdılar. O şahsın hiçbir şekilde resmî JoS yetkilisi veya resmî bir görevde olmadığını, sıradan birisi olduğunu ve benim deyimimle insan dahi olmadığını açıkça belirttiler. Gidip hepsini satır satır okuyabilir ve ortaya çıkan rezillikleri teker teker görebilirsiniz…

   İyi forumlar, iyi okumalar, Hail Satan…

 2. Evet aşırı hayal kırıklığına uğradığım,komik olan ve bu kadar mükemmel olan Tanrı/ça’larımıza yapılan bu iğrenç bir olay yaşadık.Açıkçası hiçbir zaman Discord grubuna ya da saçma salak sosyal mecaralarda bu tür önemli şeyler için grup açılmasına sıcak bakmadığım için girmemiştim.İyi ki girmemişim.Burada Türk SS’ler için bir şeyler yapan insanların olması beni sevindirmişti,fakat ne güzel göz boyayıp kendi pisliklerine bu kadar insanı alet ettiler.Satan babamız görüyor,yaptıkları yanlarına kalmayacaktır.
  Umarım o tehditlerden,şantajlardan dolayı fotoğraf gibi saçma salak şeylerini atanlarda derslerini almıştır.Bilgilenme amaçlı olan şu site de,açılmış grupta bunlar olurken grupta masum bu kadar insanın sessiz kalması da ayrı bir komiğime gitti.
  Şu kötü günleri geride bırakıp ışıklı yollarda JoS ve Tanrı/ça’larımız ile yürüyeceğimiz günlere.

  Hail Satan!

 3. Esenlikler,

  JoS’un siteyi eline almış olması gerçekten fazlasıyla mutluluk verici bir haber oldu. Hemen hemen 5 yıldır Satanist’im ve sayısız insan tanıdım bu ortamlarda ve inanın bana iyi bir Satanist olmaya çalışan, insanlarla sıkılmadan etmeden ilgilenen kişiler bir elin beş parmağını geçmedi. Bu uzun süreler boyunca canımı çok sıktı, İngilizce bilgim yeterli olmadığından “Discord”denilen çöplüğün içine ne zaman bilgi alış-verişi yapmak için girsem resmen sinirden deliye dönüyordum. İnsanlar Satanizm dışında her şeyi ama her şeyi konuşuyor ve yapıyorlardı, dramadan da asla eksik kalmıyorlardı. Çok iyi hatırlıyorum, bir grup vardı ve bir insan sorduğu soruyu tekrar sordu ve karşı argüman sundu diye linç etmişlerdi. (neyse ki gereken bilgileri kendisine verdim ve ikna oldu.) Sırf bu durumlardan ve sunucularda gördüğüm tonlarca bilgi yanlışından ötürü (örneğin Hitler hakkındaki en basit soruları bile cevaplayamayan bir kurucu vardı, fazlasıyla büyük kişi sayısına sahip bir sunucuda.) “Discord” ortamından nefret etmeme rağmen gidip bir Spiritüel Satanizm Sunucusu açmıştım (şu an kapalı elbette.) ancak yine “Satanizm”den başka her boku yiyen arkadaşlar sunucumu taciz etmeye başladı çünkü amaçları Satanizm’i yaymak değil, “Satanizm” adı altında tek sunucu olmaktı, böyle yapmalarının sebebi de yazılarınızda açık bir şekilde görülüyor zaten, bu yazılara emek veren sizlere de ırkının doğru bilgilere ulaşmasını isteyen birisi olarak teşekkür ediyorum.

  İyi geceler.

 4. Daha önce bu bok çukurunda bazı insanları doğruya doğru iterken bahsi geçen şahsın saçma sapan olaylarını yanlış gördüğümden dolayı uzaklaştırıldım ve benim karakterim sorgulandı o karaktersizler tarafından. Yaşı büyük olan bu şahsın çevresindeki daha küçük ergen ama yeni olan kardeşlerimiz de beni kötü yönde bildiler ve bugünlerde benim karakterimi kötüleyen “umarım yah*di değildir” diyen bu it yavrusu, karaktersiz olduğundan dolayı her mecradan uzaklaştırıldı. Kimin kim olduğunu ve kimden bahsettiğimi elbette herkes anlayacaktır.

  Yeni site yöneticilerine tavsiyem kendinizi bilin ve kendinizi saklayın. Bulunduğunuz dc ortamındaki eski hesaplarınızdan başka birer hesap açın ki hala dc uygulamasını kullanmak dahi saçma, bana sen kimsin bize tavsiye veriyorsun diyebilirsiniz ama sizden önceki şahsın yediği bokları sırf SS kültürüne laf gelmesin diye temizleyen daha doğrusu erken ortaya çıkmasını engelleyen kişi benim. O akıl yobazı şahsın bulunduğu hiçbir ortamda bulunmamanız en doğrusu çünkü zamanında “siz de onun yanında yer aldınız” şeklinde gelecek suçlamalar olacaktır akılsız insanlar tarafından. Şahsi fikrim başka bir sosyal mecra kullanmanız ya da farklı ve daha gizli bir dc hesabı veya sunucusu oluşturmanız.

  Herkese esenlikler. Yeni üyelere başarılar… Hail Satan…

   1. Şefin daha büyük planları var ama eski askerlerini asla unutmaz, bunu da iyi bilsinler…

     1. Kimin sorduğuna bakmaksızın evet benim. Önceden de diyeyim ne bir dramanın ne de başka bir olayın içerisinde tek bir nefes dahi vermek artık kanıma dokunur.
      Niye soruldu bilemem ama son zamanlar üç beş varlığın hakkımda “karanlık” yerlerinden uydurduğu iddialardan dolayı adım “sapık” veya “sahte SS” olarak lekelendi. Benim umrumda değil fakat insan hayret ediyor, kıskançlıklarından kudurmuş tek gözlü çirkin it gibi saldırmaları çok ama çok garip. Hatta yakın zamanda onlardan birisi yine bana ulaşmaya çalıştı… Sövdüğüne tapanları gördükçe yine haklı olduğumu görüyorum ve evet EoR benim.

 5. Esenlikler,

  Küçük bir sorum olacaktı. Bu işlenilen suçlar yüzünden görevi alınan adminler arasında Peacock da var mı acaba ?
  Çünkü teistik satanistlerden duyuyordum ; “Satan’s Peacock pedofiliymiş de oymuş da bilmem neymiş de !1!1!1”
  Bir başka söylentide de “Satan’s Pecock’un hiristyan bir arkadaşını dövdüğünü , arkadaşının ona yalan söylediğini idda etmiş.”

  1 yıldır spiritüel satanist olarak şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki neredeyse tüm “SS”ler Peacock’un ismini duymuştur ve böylesine söylentiler yüzünden Jos’dan çıkan çok arkadaşım oldu.

  Küçük bir açıklama rica edebilir miyiz acaba ?

  İyi günler. Işıkla , bilgelikle esen kalın.

  1. Esenlikler,

   Evet, 3 kişi Kobra tarafınca suçlu bulundu. Birisi daha az suçlu bulunurken, Peacock ve başka bir kişi daha suçlu bulundu.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Yüksek Rahip Kobra, kendisini suçsuz buldu ama şu an aramızda değil. “Güvenilir”den kastın ne onu da bilmiyorum. SS ile alakalı söylediklerinde bir hata görmüyorum açıkçası. Ama özel bilgiler kimseyle ama kimseyle paylaşılmamalı.

   İyi akşamlar.

 6. konudan alakasız bir sorum olacaktı da; bundan yaklaşık 3 yıl önce adanmamı yaptım ve 1-2 ay sonrasında zamanla meditasyonları bıraktım ardından inancımı kaybettim sonra uzun bir sürenin ardından yine adandım ve aynı şeyler tamamen kendi disiplinsizliğim ve iradesizliğim yüzünden tekrar başıma geldi eğer bir daha adanmam gerekiyor ise bunu disiplinli bir şekilde uzun uzun her şeyi yapmaya başladıktan sonra adanacağım ama sorum şu ki bir daha adanmama gerek var mı yoksa gerek yok mu

  1. Esenlikler,

   Adanma, tek seferlik bir işlemdir. Tekrarına gerek yoktur. Sadece bu sefer ciddi bir şekilde cidden bu dinde kalacağından emin olmalısın. Araştırmalarını güzelce yapmalısın. Bu sırada meditasyon ve RTR yapabilirsin. Disiplin ve irade içinse Nauthiz ve Sowilo rünleri iş görür.

   İyi günler.

 7. esenlikler konusu değil ama Satanist olmaya ve Şeytan babama adanmaya karar verdim sorularım var.
  1.meditasyon ve kundalini yoga yapmadım hiç 72 Demon Tanrı Ve Tanrıçayı siğiline bakıp Titreterek ouija tahtasıyla iletişim mumkünmü

  1. Esenlikler,

   İletişim için çakraların açık ve belirli bir miktarda güçlü olması gerekir.

   İyi geceler.

 8. yaşananlar çok üzücü neredeyse tüm SS’ler onları tanıyordu ve pedofili olabilecekleri aklımıza gelmezdi ama şunu unutmamak gerek satanizmde arabuluculuk yok bu kişiler resmi bir temsilci veya şeytandan gelen görevliler değil sıradan çevirmenlerdi umarım hiçbir kardeşimiz bu kötü olay nedeniyle Şeytana olan sevgisinden ve saygısından bir şey kaybetmez ve yeni yönetici ekibine başarılar dilerim birlikte çok güzel şeylerin başarılacağına inanıyorum
  saygılarımla

 9. Esenlikler dostlar. Tüm bu yaşananlar üzücü ve mide bulandırıcı. 4 yıllık SS olarak yorum yapmak istiyorum. Keşke bu insanları hiç tanımayıp, iğrençliklerine ve dramalarına tanıklık etmeseydim. Kendi uçkurlarını düşünmekten başka bir şey yapmamış olan bu insanlar… Özellikle -Discord- platformunda fahişelik yapmaktan öteye gidememiş insanların küçük entrikalarına alet olduğumu fark ettiğim anda bu insanlardan uzaklaşmak aldığım en doğru karardı. Kendi kirli zihinlerini bir zehir gibi yaydıkları için zamanla dürüst SSleri (özellikle yaşları küçük olan kardeşlerimizi) bile kendileri gibi *Drama Queen* haline getirdiler. Öyle ki Türkiye Satanizmine ve bu siteye muazzam katkıları olan kardeşimiz LiveStorm’u herkese kötüleyip düşman ettiler ki kendisi benim bu yolda yürürken yanımda olan yardımsever ve başka bir niyet aramayan tek SStir, teşekkürlerimi iletiyorum buradan.

  Neyse ki gerçekler gün yüzüne çıktı ve adalet sağlandı. Bundan sonra hepimizin yapması gereken şey dramadan uzak, tanrıların ışığında gelişimimize odaklanıp yolumuza devam etmektir. Hail Satan!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir