Neler Oldu? Neredeydik? Biz Kimiz? -2

İlk gönderinin devamıdır.

Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın Olay Hakkında Başka Bir Yazısı:

Yıllar önce, insanlar güzelce çeviri yaptı ve bir Türk SS topluluğu kazandırdı. Bu JoS altında değildi, ancak bunu yapan insanlar bazen burada yorum yapıyorlardı. Çeviriyi yapanlar ve her şey bir süreliğine güzel gidiyor gibi görünüyordu. Bütün materyaller çevrilmişti vs.

JoS’a yanaşmaya çalıştıklarında ve o zamanlar iyi gözüktüklerinden [ve aşağıda yazanların hiçbirini bilmiyorduk], onları resmi olarak JoS’a forum olarak sokmaya karar verdik, böylece bir platformları ve JoS içinde iletişimleri olabilirdi.

Doğal olarak, Şeytan adına yapılan işleri en iyi niyetlerle, kollarımız açık bir şekilde karşılıyoruz. Ve eğer geçmişten konuşuyorsak biliyorsunuz ki ben hep en hoşgörülü ve sevecen şekilde ve yapabileceğimin en iyisiyle yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu aynı şekilde Şeytan adına çalışanları ve iyi insanları da kapsıyor.

Eğer çürükler ortaya çıkarsa, özellikle olmaması gereken yerde, ve sadece ciddi bir durumdaysa yukarıdaki yazılanlar değişebilir. JoS bir ailedir ve biri bütünlüğüne saldırırsa, sadece birkaç seçenekle bırakılmış oluyoruz.

Bu Discord çukurlarının, orada dönen dramaların, ya da bu insanlar her ne yapıyorsa bunlar hakkında bilgilendirilmedik. JoS’a sundukları imaj sorumlu bir şekildeki çevirileri, Tanrılara duyulan ilgi ve bu tarz şeylerdi. Biraz konuştuktan sonra, onları JoS’a resmi bir alt forum olarak dahil etme kararı aldık.

Azazel bu sırada araya girdi ve ben fiziksel olarak neler döndüğünü bilmezken bunu derhal iptal etmemi ve onları moderasyon veya benzeri makamlara almamamı söyledi. Neden olduğunu sorduğumda, yozlaşma olduğunu ve bir süre beklememi söyledi. Sonunda, insanlar bu Discord tarzı şeyleri işleten kişiler hakkında mail’ler atmayı sürdürdü.

Olay ilerledikçe, açığa çıkan şeyler açıkçası deliceydi ve bu Türk kullanıcılar üzerine yapılmış bir tarz bilgi toplama amaçlı bir hükümet operasyonu muydu bundan bile emin değildik. İnsanları her çeşit WhatsApp grubuna, Discord sunucusuna davet ettiler ve onlara çeşitli sorular yönelttiler.

Tabii ki, JoS iletişime geçtiğinde, bize söylenenler sadece çeviriler gibi güzel şeylerdi ve bu insanlar kendilerini tamamen meşru bir şekilde tanıttı.

Daha da kötüsü, daha yeni birisi tarafından bu bize söylendi ve kanıtları gördük. İnsanların kimlik kartları, adresleri, ve fotoğraflarını yollamaları ve bu tarz şeyler büyük ihtimal şantaj amaçlı istenmiş. Görünen o ki bu yıllardır oluyor, ve artık her nedense, bunun hakkında kimse gıkını çıkarmadı, bu tamamen delilik.

Kimlik numaralarını yabancılara online bir şekilde veren ve insanları bu rastgele Discord sunucularında dinleyen insanlar söylemeye bile gerek yok ama dünyada bir insanın yapabileceği en aptalca saçmalığı yapıyorlar. Görünen o ki, bu bilgiler üzerinden insanları baskı altına aldılar ve belki de bunları Türk Hükümetine göndermekle tehdit ettiler? Asla bilemeyeceğiz. Açıkça bilinense bunları istediler ve bunları verecek kadar saf olanlar da bilgileri sağladılar.

Ancak daha da kötüye evriliyor. Görünen o ki, internette orospuluk yapan ve bu insanlarla takılmanın akıllıca olduğuna kanaat getiren, insanlara özel yerlerini gösteren saf kızların fotoğraflarını paylaşıp onlarla eğleniyorlardı.

Gerçek şu ki kendilerini “Satanist” olarak tanımlayan ve bir grup alt tabaka aşağılık olarak davrananlar, insanların aklına bu tarz şeylerin ciddiyetini getirmeli. Hatta “bu tarz” bile bu durumda yeterli olur. Satanizm ile alakalı olabilecek problemlerin %90’ı insanlar bunu ciddiye almadığı için ortaya çıkıyor.

Siz spiritüel olarak ilerlemek ve düzgün bir çevrede öğrenmek için buradasınız, dışarıda istediğiniz kadar yiyebileceğiniz bokları burada yapmak için değil. Bu tarz şeyleri yapmak istiyorsanız “Satanizm”i buna dahil etmeyin.

Gösterilen kanıtlarca bu olayın öne çıkan isimleri, PeppermintTaco olarak anılan bir üye [yıllarca insanların bilgisini topluyordu], ve Luchs Nicht [ya da bu boktan isim nasıl yazılıyorsa] de buna dahildi. Ve Soyga olarak bilinen başka bir üye, görünen o ki bu olaylara en az dahil olanıydı, ancak yine de açıkça tolere ediyor, kabul ediyor ve bu durumun devam etmesini sağlıyordu.

Tabii ki, hiçbiri bir şey demedi ve bu tarz şeyleri söyleyen insanlara “deli” ve “iftira” dediler. Hatta “Gidin Tanrılara sorun.” diyecek kadar cüretkârlardı. Kendi açımızdan bunu zaman harcamaya değer bulduk, ve yukarıdakiler ortaya çıktı.

JoS, Discord ve bu tarz yaratılmış çukurların peşinden gidemez. Buralar büyük oranda yaratıldı çünkü aptallar yaratmaya ve yine aptallar katılmaya devam etti. Hayır, bu tarz şeyleri o bok çukurlarında öğrenemezsiniz, ve %99 kesinlikle, bir şekilde yaraklara geleceksiniz. Ayrıca, yaraklara geldikten sonra, kimse size cidden yardım edemeyecek, ve bu insanların yanına da kâr kalacak.

Ayrıca o tarz yerlerde en aşağılık şekilde insanları mağdur edecek bitmek tükenmez Yahudiler de bulunmakta. Bunları yapıyorlar çünkü Şeytan’ın insanlarına dair kötü izlenim bırakmak istiyorlar, onları geciktirmek, ve onlara sıkıntı çıkarmak istiyorlar.

Bu insanlarla takılırsanız, buluşursanız, bilgilerinizi verirseniz, ya da JoS’un SERT VE DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE KİŞİNİN YAPMAMASI YÖNÜNDE TEKRAR ETTİĞİ şeyleri yaparsanız sorumluluğu size aittir. Kendinizi o tarz yerlerde mahvediyorsunuz.

Tüm bu salak saçma şeyler oluyor çünkü insanlar Spiritüel Satanizm, Şeytan, Tanrılar hiçbir şeyi dikkate almıyor, ve genellikle saflar. Bu en alt düzey davranıştır.

İyi çevirmenler ve hiç bir şey yapmayanlar ya da buna dahil olmayanlar, onlar da ayrıca bu olaya kurban gitti. Bu insanların varlığından haberdarız. Tabii ki, kanıtlar birikip her şey ortaya çıkınca, bu insanlar, 2020’de olaylara karışmış insanlarıp atılıp sitenin de elimize geçmesiyle ana siteye erişimlerini geri alacaklar.

Yine de, siteye erişimiz hâlâ tabii ki sınırlı, çünkü bu insanlar bize erişimi veriyormuş gibi görünüp küçük bir yetki verdiler. Bunu elbet biliyorduk ve düzgünce hazırlandık.

Yine de bize yüksek seviye bir yetki vermediler, ve bu yüzden korkmuş bir primat Türkçe Çeviri sitesini çaldı, sanki bu gelecek olanı durdurabilirmiş gibi. Belki de bu başından beri, buraya girmeden önce veya yukarıdaki olaylardan da önce planlanmış bir şeydi.

Ek bilgi olarak, bu Discord üyelerinden birinin reşit olmayanların peşinde dolandığı ve onlarla cinsel olarak konuştuğu iddiası online bir şekilde dolanıyor. Buna kimse bir şey yapamayacağı için biz de karışmıyoruz. Ne olursa olsun, bu sadece açık yaraya tuz atmakla aynı şey.

Bu bizim düzeltebileceğimiz bir şey değil, sadece Discord ve alakalı otoriteler muhtemelen buna bakabilir. Aynı şekilde, yine aynı soruyu doğuruyor, neden kimse daha önce konuşmadı?

Gelinen noktada, bunun arkasında muhtemelen bir Yahudi’nin oluşu gayet mantıklı bir hâl alıyor. Olmuş olanlar bir yangın çıkarmışsa, yukarıdaki sadece buna körükle gitmiş olur.

Neden insanlar kimliğini paylaşıyordu veya neden bu istismara göz yumuyordu? Bu ne çeşit bir saçmalık? Yazdığımız duyuruları önemsemiyor musunuz, yoksa bunları tanımadığınız kadınlarla takılmayın diye mi söyledik sanıyorsunuz? Bunlar sizi korumak için söylendi. Ve yine bu mahvolmuş insanlara, söylediklerimizden başka daha neler söyleyebiliriz?

Ancak kişi yapsa bile, bu insanlar direkt olarak bize bağlı olmadığından yapabileceğimiz bir şey yok. Başka bir söyleyişle, yapmayın dediğimizi beyinsizce yapan kişiler bunun karşılığını alacaklar. Son yıllarda bunlar çokça yaşandı, çoğu eski üye çoktan sayamaz duruma geldi.

Yukarıdaki eklenmiş ihtimal, ve insanların özel bilgilerini nasıl şantaj amaçlı topladıkları, ve net üzerindeki orospuların götlerini bu tarz yerlerde sergilemesi, bazı yerlerde ne tür düşük seviye saçmalıkların, hayvanların ve yozlaşmanın ortaya çıkabileceğini gösteriyor.

Üyeliğini önemli bir şey olarak gördüğün bu tarz yerlerde kendini bulmuşsan, sen aslında tuvalettesindir. Kendini oradan hemen çıkar ya da aynı boktansan orada kal.

Yukarıdakiler, “JoS” ile işbirliği içinde olduklarını söyleyen ve bunu sapıkça işleri için kullanan rastgele topluluklara katılan ve duygularından faydalanılan birçok insan için ders olarak çıkarılmalı. Bundan kaçamayacaksınz. Er ya da geç, Tanrılar belanızı verecek ve sizi yok edecek. Dünyevi bir insana bir nebze yalan söyleyebilirsiniz, ancak Tanrılar sizi ortaya çıkaracak ve yok edecek. Onlardan saklanma ve kaçma diye bir şey yok.

Son olarak, ilginizi çekmek isterim ki JoS tüm SS’leri muazzam oranda önemsiyor. Ancak bizimle iletişim kurmazsanız size yardımcı olamayız, ve sadece bizim kontrolümüz altında olan şeyleri yönlendirebiliriz, başkalarının altında olan şeyleri değil. JoS’taki kimse sizden ev adresinizi, TC’nizi, ya da bu tarz saçma sapan şeyleri istemez.

Discord’da hesaplarımız yok, WhatsApp ve Facebook gruplarımız yok, sosyal medya gruplarımız yok, bu tarz şeyler yok. Böyle durumlar online bir şekilde her yerde düzenli olarak yaşanmaya devam ediyor. İnsanlar kendilerini online olarak korumayı öğrenmeli.

Eğer insanlar sizi garip gruplara çekmeye çalışıyorsa, garip sorular soruyorsa, acayip iddialarda bulunuyorlarsa onları burada soruşturmaktan veya bildirmekten çekinmeyin. JoS’a bağlı tek forumlar buradaki forumlardır.

JoS Türkiye sitesine gelirsek, bu tekrardan yapılacak, ve orada düzgün kişiler, ciddi davrananlar ve bu saçma işlere bulaşmayanlar yerini alacak. Site kurtulacak ve yaşamaya devam edecek.

Ancak, https://spirituelsatanizm.org/ linki bu şahıslardan biri tarafından el koyuldu. Bu çaresizce ve muhtemelen kendilerini saklamak ya da oradaki güçsüz kişileri yanlış bilgilendirmek amacıyla yapıldı. Bu kadarı yukarıda bahsedilenlerin kanıtlarını sunacağımız ve her şey düzeleceği için sorun olmamalı.

Ne yapmaya çalışırlarsa çalışsınlar, içeri girdik ve muhtemelen yok etmeye çalışacaklarını çoktan ele geçirdik, hepsi tutuluyor.

Kapanışta şunu belirtmek isterim ki bu yozlaşma, yıkım, şantaj ve öbür SS’lere zarar verme olaylarına dahil olan ve “medyum” ya da “Şeytan Baba’nın resmi temsilcisi” olarak kendini tanıtan aptallar, bu yaptığınız kendinize yapabileceğiniz en kötü şey.

Tanrılar var ve bu davranışları hemen şimdi bırakmanız en iyisi olur. Bazılarının böyle davranmaya devam edeceğini bilsek de, mesele Tanrıların eline ve dahil olabilecek uygun makamlara bırakıldı.

Bu tarz yerlere giren ve mağdur olan kişilere, bunu söylediğim için üzgünüm, ama bunu kısmen hak ettiniz. Kimse size Discord’a ya da o tarz yerlere girin demedi.

Aynı şekilde, elimizden geleni olabilecek en adaletli şekilde Türkiye’nin geleceği için gerçekleştirdik. Resmi olmayan yerlerde, gizli inlerde yapabileceğimiz daha pek fazla bir şey yok, aynı şekilde bu eğer insanlar sadece kendilerini yok edecek dramalara ve saçmalıklara dahil olursa da geçerli.

-Yüksek Rahip Hoodedcobra666

“Neler Oldu? Neredeydik? Biz Kimiz? -2” hakkında 2 yorum var

  1. Esenlikler,

   İnsanları tanımadan da -biz olsak bile- sorgusuzca güvenmenizi önermiyorum. Bizler sadece sizlerin Türkçe olarak bilgi almanızı sağlayan ve sorularınıza cevap veren bireyleriz.

   Korkmalık bir durum da söz konusu değil. Bütün Spiritüel Satanistlerin en önemli amaçlarından birisi de kendisini geliştirip diğer varlıklara muhtaç durumda bırakmamaktır. Kendinizi geliştirmeniz için bize bel bağlamanıza ya da güvenmenize gerek yoktur. Bir yardıma ihtiyaç duyarsanız da güvenmeniz gereken varlıklara, yani Tanrı/çalardan yardım isteyebilirsiniz. Ancak bir sorunuz olursa da kapımız her zaman açık.

   Eski adminler artık yok. Kimisi yukarıdaki yazıda belirtilmiş belirli ve kanıtlanmış suçlardan dolayı görevden alındı, kimisi de kendi kişisel sebeplerinden ötürü ayrılma kararı aldı.

   İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir