Neler oldu? Neredeydik? Biz Kimiz? -1

Giriş

Değerli Satanik yoldaşlarımız, hepinize esenlikler.

Bir süredir site aktif değildi. Bunun sebebi eski çevirmen ekibinin siteyle ilişiği kesildi ve yerlerine biz atandık. Organize olduk, bazı stokta çevirilerimiz var ve dahası da gelecek. Şimdilik, sizi olaylar hakkında Yüksek Rahip Hoodedcobra666’dan aldığımız talimatla bilgilendireceğiz. 

Neden eski ekip gitti, neden biz geldik, neden güvende kalmalıyız? 

Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın ilk açıklaması: Kaldırılan Üyeler Hakkında Açıklama

Bazıları; zihinsel olarak dengesiz oldukları için; insanları rahatsız etmekte, bazıları üzerinde şüphe uyandırmak için drama yaratmakta ve yanlış bilgiler yaymaktaydı. Bu yüzden saçmalık yaratmak için sesini yükselten yaklaşık 5 kişiyi ilgilendiren bu olayı açığa kavuşturmak için gerekli bilgileri vermek lazım.

Anlaşılan JoS’taki sözde “pozisyonunu” kullanarak bazı saçmalıklarda ve edepsiz cinsel davranışlarda bulunan bazı çevirmenler olmuş. Kendilerinin asla JoS’un resmi bir parçası olmadığı bir yana, bu kendilerini salakça bazı dışarı gruplarda izole eden kimselere baskı kurmak için kullanılmış, ve anlaşılan bazı dişi üyelerle yukardaki metodu kullanarak sexting ve her neyise yapılmaya çalışılmış.

Bu, en azından, bizimle paylaşılan bilgiyi anlatıyor. Tabi çoğu “yıllar geç” geldi, ve böyle önemli bir problemin, e-postamıza gelmesi koskoca 3-4 yıl aldı. Başka bir rastlantı, bu tam JoS Türkiye forumu açılacakkken geldi.

Bu sorumsuzca ve gösteriyor ki bunları bildirmiş olan kişinin bu discord veya her neyisenin eski moderatörleri ile kişisel bir problemi olduğunu gösteriyor. Bu JoS’nın işi değil. Bunların hiçbiri asla buraya gelmedi.

Eğer herhangi bir bok çukurunda birisi size “JoS” olduklarını söylerse ve sizden birşeyler yapmanızı isterse, bunun bir saçmalık olduğunu anlamak size kalmış. Rastgele gruplarda takılan veya sizin poponuzun fotoğrafını isteyecek hiçbir resmi veya önemli JoS üyesi yoktur.

Discordta tanımadıkları rastgele sapıklara amlarını gösterme alışkanlığı olan internet orospuları hakkında, size bunu söyleyeceğim: Kimse size discorda girmenizi veya bunları yapmanızı söylemedi.

JoS, bu tür yerlere girmeyi ve bu kişilerle konuşmayı sert bir şekilde karşı çıkmaktadır.

Her yaratılan bok çukuru topluluklardan, sanrılı insanların ne yaptığından, veya orada oluşan sapıklık ve salaklık; bizim sorumluluğumuz değildir. Bu tamamen sizin suçunuz.

JoS, internetteki her bok çukurunda olanları bilmiyor.

Eğer bu bok çukurunun bir parçasıysanız, yüksek ihtimalle siz de bu bok çukuruna sıçıyorsunuz. Eğer kötü bir duruma düşerseniz; Tanrıların veya JoS’un yardımı için ağlamak, size yardım getirecektir. Ama insanların kendi salaklıklarına gitmelerini biz engelleyemeyiz.

Bu salaklık aynı zamanda birisinin JoS bilmemnesi değilken o olduğunu iddia eden kişileri de kapsıyor. Eğer rastegele birisi gelip kendine “HP” derse ve siz bu kişiyi takip ederek delirirseniz, ve kendilerinin bana veya buradaki birine “yakın” olduklarını açıklamak için 20 yıl önce kedileri hakkında attıkları e-postayı kullanırlarsa, saf olmanız sizin hatanız.

Önemli bir çevirmenimizin, uygun olmayan cinsel karakteri hakkında bilgi aldık. Bu üzücü bir olay ama daha ileri gitmiyor. Çevirmenler sadece çeviri yapıyor.

Sizin onlarla sexting yaptığınız, onlara amınızı attığınız veya onların ne yaptığının farkında olmamız gerekmiyor. Bu bizim işimiz değil. Ne yaptıkları onların kişisel kararı ve yine JoS’u ilgilendirmiyor.

Bazı insanlar sunduğu kanıtlar bir Discordun “Taco” adlı kullanıcısının potansiyel internet orospularının arkasından gitmesini gösteriyordu, tabi bu kişilerde “şans eseri” aynı discordlarda kuyruk sallıyorlardı. Bu olay internetin her yerinde olan bir olay, rastgele yerlerde olması beklenmiyor değil. Bu yüzden zaten rastgele bir durum, JoS ile alakasız.

İnsanlara sürekli söyledik, BU YERLERE GİRMEYİN diye. Oralara etki etmemiz veya kontrol etmemiz mümkün değil.

Eğer kullanılır, kandırılır veya olacağını bilemediğim herhangi bir olay olursa; kendi başınasınız.

İnsanların yaptıkları salaklıklar bir yana, bu çöplükleri JoS sananlar da var. JoS aşağıdakilerdir: Bu forumlar ve RESMİ JOS SİTELERİ. Başka hiçbir şey değil.

Bu açık bilginin gösterdiği gibi bu kişi var olduğunu varsaydığı azıcık yetkisini internet orospularıyla eğlenmek için kullandığı için, doğal olarak bu topluluğa modaratörluk yapmasına izin vermedik ve kendisi Türkçe çeviri sitesinden kaldırılmıştır. Bu yüzden, JoS Türkiye forumunun Türk olmayan bir modaratörü var.

Ve görüldüğü kadarı ile çoğu kişi drama seviyesinde olduğu ve yeterince güvenilemediği için; bu olay, düzgün üyeler oluşana ve modaratörluk yapabilenceye kadar, gerektiği kadar uzun süre devam edecektir.

Bizim yapabileceğimiz bu kadar. Eğer discordda kandırılsanız veya olay hakkında büyük bir “kanıta” sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, bununla sorumlularla iletişim kurun. Yapabileceğimizi yaptık ve elimizden daha fazlası gelmiyor.

Son olarak, bu durumu #BenDe tarzı bir şekilde drama yaymak için kullanıcaklara, önerim o kullandığınız gruplarından çıkmanız, internette amınızı göstermeyi kesmeniz, aynısını yapanlara bu öneriyi vermeniz ve rastgele kişileri nude atarken dediklerini yapmak yerine JoS’u takip etmeniz.

Burada sadece drama yaratmak, rahatsızlık yaratmak, yanlış bilgi yaymak ve benzeri planları olanlara; siz de kaldırılacaksınız, ve bu şekilde bu sorunları yaratan discord gruplarınızda takılabilirsiniz. Bu konuda buradaki hiçbir kisiye tolerans gösterilmeyecektir, çevirmen veya bir başkası.

Türkiye’de Satanizm ve ilerleyişi birkaç kişinin alçak eğilimleri yüzünden engellenmeyecek. Bunun hakkında sıfır tolerans var. Şeytan’ın planları önünde durmayı planlayan veya Satanizm’i kötüleyecekler bunun olmayacağını öğrenince çok hayal kırıklığına uğrayacaklar.

Aklı yerinde olanlar için, bu dramayı takip etmeyin, resmi JoS’un içinde kalın, gelişmeye devam edin ve yapmanız gerektiği gibi sağduyunuzu kullanın. Burada ve resmi JoS’un içinde dolanın, ve endişelenmeniz gerekn birşey kalmaz.

Uygun olmayan davranışları için JoS’ı bir mazaret olarak kullanan kimse JoS’dan veya bizle değildir, bunu anlamak insanlara kalmıştır ve bu kişileri aradan çıkarmak da. Bu olay biraz geç geldi ve çok fazla sorunla geldi.

Bu Tanrıları da iyice sinirlendirdi ve bu kişilerin hepsi ile bahane olmadan dikkatli ve düzgünce ilgilenecektir. Son olarak, eğer kişisel suç hissettiyseniz veya durumu çok ciddi olduğunu düşünürseniz [Bu dışarı bölgelerde asla bilemezsiniz.], olayla tamamiyle bu dünyanın resmi kanallarından ilgilenebilirsiniz.

-Yüksek Rahip Hooded Cobra 666

“Neler oldu? Neredeydik? Biz Kimiz? -1” hakkında 10 yorum var

  1. Esenlikler,

   Evet, site şu anda başta Yüksek Rahip Hooded Cobra olmak üzere güvenli kişiler eşliğinde yürütülüyor. Yakın bir vakitte sitenin teması ve kategorileri de düzenlenecek.

   İyi günler.

   1. Tam cevap alamadığımda paranoya oluyor kusura bakmayın, sitedeki yazıları gönül rahatlığıyla okuyabilirim değil mi?

 1. Esenlikler
  E postaları okuyor musunuz ?,
  Birkaç ay önce gönderdiğim e postalara cevap gelmedi

  1. Esenlikler,

   Göndermiş olduğunuz e-mail hesabı artık burası ile bir bağlantıya sahip değil. En son paylaşılan “Neler oldu? Neredeydik? Biz Kimiz?” isimli üç bölümlük yazıları okumanızı tavsiye ederim. Eğer aklınızda takılan bir durum varsa buraya ya da JoS’un Türkçe forumunda sorabilirsiniz.

   İyi günler.

 2. Esenlikler,

  Powered by WordPress. LiveStorm oluşumudur. © 2021 Spiritüel Satanizm. Her Hakkı Saklıdır.

  Ne kadar önemlidir bilemem sadece belirtmek istedim belki saçmadır bunu söylemem kusura bakmayın eğer saçmaysa,

  LiveStorm diye biri artık bu sitede barınmıyor 🙂

  Yani siz o kısmı, “Powered by WordPress. Joy of Satan oluşumudur. © 2021 Spiritüel Satanizm. Her Hakkı Saklıdır.” yapsanız daha iyi olmaz mı?

  İyi günler dilerim.

  1. Esenlikler,

   Konuyu zamanında Yüksek Rahip Hoodedcobra666’ya ilettim. Kendisi düşüneceğini söyledi. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok.

   İyi günler.

  2. “ LiveStorm diye biri artık bu sitede barınmıyor 🙂”

   Sanırım insanlara bir açıklama borçlusunuz yeni yetkililer olarak. Çünkü sinir uçlarıma dokunurcasına bir rahatlıkla ve had bilmezlikle böyle yorumlara açık kapı bırakıyorsunuz. Yine her zamanki gibi iş bana düşüyor gibi görünüyor. LiveStorm bu siteyi insanlara ulaştıran, büyüten, en başlarda görünmesini sağlayan; 10 kişinin girip çıktığı bir siteyi şu anki haline getiren ancak Pedocock ve Soyga tarafından kendisine “yahudilendi” diye iftira atılan gerçek bir SS’tir. Site şu anda Yüksek Rahip’e ait olabilir; çünkü kendisi böyle uygun gördü. Bu ayrı bir şey ve bence yerinde bir karar. Ancak bir insanın emekleriyle bu hale getirdiği kendi sitesinde, hiçbir olaya karışmamışken ve tamamen masumken “barınmıyor” gibi bir yorumu hak ettiğini düşünmüyorum. Ağzınızın ayarı olmadığı gibi yarım yamalak bilgilerinizle kimsenin aklını karıştırmayın.

   Ne LiveStorm’un ne de eski moderatörlerden biri olan W.W. The Barbarian‘ın bu pisliklerle bir ilgisi var. İkisi de masum ve gerçek SS’ler olarak hak ettikleri gibi bilinmeyi hak ediyorlar.

   1. Esenlikler,

    Kendi adıma şahıs adlarını vermekten kaçınıyorum. Yine de şahıs adı verilen yorumları onaylıyorum. Olaylar dramaya dönmediği sürece herkes kendini ya da bir başkasını savunabilir, tek ricam bunun uzatılıp dramaya kapı aralamaması. Aynı şekilde birisinin kötü olduğu düşünülüyorsa, bu yönde laflar söylenecekse, bunları onaylamayacağımız bilinmeli ve onun yerine, kanıtlar eğer bulunuyorsa bunlar Yüksek Rahip Hoodedcobra666’ya teslim edilmeli.

    Onun harici kişiye özel bir açıklama yapmak gibi bir niyetimiz bulunmamakta. Eğer birilerine bu yönden karalamalar yapılıyorsa yorumlar kısmından yaptığın gibi yazabilir, ya da başka birisi onu savunmak istiyorsa yazabilir. Bunlara dair bir problemimiz yok, ancak site, iyi amaçla olsun kötü amaçla olsun, şahıs adı kullanmayacak. Bunun sebebi de yine kişileri putlaştırmamaya çalışıyor oluşumuz.

    İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir