Mailler ve Yorumlar Hakkında

Esenlikler sevgili okuyucularımız,

Kısa bir süredir maillerinin ve yorumlarının bize ulaşıp ulaşmadığı konusunda endişelenenler oluyor. Buradan genel bir duyuru olarak belirtmek isteriz ki, mesajlarınızın neredeyse hepsi bize ulaşıyor. Nadir durumlarda spam’e düşen yorumlar ve mailler oluyor, bu doğru, ve ara sıra bu klasörleri de kontrol ederek bu durumu minimuma düşürmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ama kullandığımız servisleri ve bunların (((sahiplerini))) düşünürsek, bazen cidden çatlaklar arasından kaybolan mesajlar oluyor.

Bize uzun bir mail veya yorum atmak isterseniz, size tavsiyem bunu önce bir metin belgesine kaydetmeniz. Ondan sonra bize o ya da bu sebeple ulaşmamış olacak olursa, kolaylıkla tekrar gönderebilirsiniz.

Devam etmek gerekirse, maillere ve yorumlara gelen cevapların son zamanlarda biraz yavaşladığı da bazılarınızın dikkatini çekmiş olabilir. Bu durumdan özür diliyoruz. Son zamanlarda sitemiz normalde olduğundan da çok rağbet görmeye başladı, ve herkesin sorularına ve sorunlarına bu işte çalışan tek kişi olarak aynı anda yetişmek biraz vakit alıyor. Hatta öyle ki, yorumlara ve maillere cevap verdiğim günler (ki buna rağmen birikmeye devam ettikleri zamanlar oluyor!) bu sefer yazı yayınlayacak durum kalmıyor. Takdir edersiniz ki bir günde zaten 2-3 bin kelime yazmış olduktan sonra bir 2-3 bin kelime daha yazı hazırlamak her zaman mümkün olmuyor. Öyle uzun yorumları da genellikle sadece soruyu soran kişi ve yorumların hepsini okumaya ant içmiş, azınlık okurlarımız gördüğü için bu çok verimli bir durum değil.

Ancak Satanizm umutsuzluğun değil, çözümlerin yoludur. Bu konulardaki sorunlara müdahale etmek için birden çok kısa ve uzun dönem düşünüyoruz ve şimdiden bir kısmını yürürlüğe koymaya başladık bile. Ne çok sevgili ziyaretçilerimizi, kandaşlarımızı yüz üstü bırakacağız, ne de Satanizm’in büyük makinasındaki naçizane bir dişli niteliğindeki sitemizin paslanmasına izin vereceğiz.

Elbette bu geçiş sürecinde çok aciliyeti olan konularda bunu belirterek mesajınızı gönderirseniz, gerekli ivedilikte ilgilenmeye çalışacağız. Bunu suistimal etmeyeceğinize eminim. Eden tek ayak üstünde beklemek zorunda kalabilir.

Her bir yoruma ve soruya teker teker dönüş yapacağımızı bilmenizi isterim, sadece bu süreçte herhangi spesifik bir mesaja cevap vermemiz hemen o anda olmayabilir. Ama size daha iyi hizmet vermek için çalıştığımızı ve ilelebet çalışacağımızı bilin. Yakında bu ve başka konulardaki güncellemelerle gönlünüzü almak üzere!

İyi akşamlar.

“Mailler ve Yorumlar Hakkında” hakkında 72 yorum var

 1. Gerçekten helal olsun hem insanların yorumlarına cevap veriyorsunuz hemde makalede atıyorsunuz gerçekten tebrik ederim çok güzel yazılarınız oluyor, insanların kafasındaki yobaz düşünceyi silmeyi başarıyorsunuz hemde hiç üşenmeden siz olmasanız SS i kim doğru yayacak hiç bilmiyorum.

  Şeref ve güç ebediyen şeytana atfolsun

  1. Esenlikler,

   Biz olmasaydık da öne çıkacak kişiler olurdu. Merak etmeyin, Türk ulusunun gururu, şanı ve mirası asla yerde kalmayacaktır. Bizim Führer’imizin dediğini azıcık değiştirecek olursak; bir gün bizim kemiklerimiz toprak olsa da Türk ulusu ilelebet payidar kalacaktır. Ve anlayışınız için teşekkür ediyorum.

   Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

   İyi geceler.

 2. uyku sorunum var bunun için uygun meditasyon yada ritüel var mı ?
  malum cavid 19 var büyü malzemelerini temin edemiyorum napmalıyım büyü için?
  ailem yüzünden gölgeler kitabı yazamıyorum napmalıyım yazmayıncada aklımda tutamıyor
  bunu iki yazışım çünkü sorularımamı cevap vermek istemiyorsunuz yoksa hatamı çıkıyo iyi günler

 3. Teşekkürler gerçeği görmemi ve sizin aptal koyun sürüsü olduğunuzu bilmemi sağladığınız için yahudileri dışlarken ve dinlerini bir yandan sizde onlara hizmet ediyormuşsunuz meğer iyiki paimon ile iletişime geçebildim ve gerçeği öğrenebildim neyseki ah ulan aptal insan hiç ortaya çıkmayacak zannettin efendi şeytanın laneti üzerinize olsun bu arada kitaplar sohtoooo diyordunuz paimon lordumuz satan tarafından gönderildiğini onayladı ama sizin iddia ettiğiniz gibi bülent beye deģil gizli bir kahine ve o şuan yaşıyor noktaaaa atışı buda…

  1. Esenlikler,

   Durun tahmin edeyim. Lord Paimon’u alçak Ars Goetia teknikleriyle çağırma girişiminde bulunmaya cüret ettiniz, sonra ruhunuz üzerinde zerre kadar çalışmadığınız ve bu teknikler son derece saygısız olduğu için deli gibi kendi kendinize konuştunuz, gerçek okülte ve anlamlı ruhaniyete tek bir adım atmaktan korkup, bir kenar mahalle kıraathanesinde tesbih sallayan amca cehaletindeki bir sığırın yazdığı, etrafındaki çocukların da takip ettiği düz dünyacılar kadar aptal bir kitabın doğru olduğuna kendinizi inandırıp, bir de gelip bize ahkam kesiyorsunuz öyle mi?

   Veya daha da acısı aklıma geldi; belki de bilinen iki ana Demon çağırma metodundan bu alçak olanı değil, bizimkini kullanıp yine bize çıkışmaya çalışıyor da olabilirsiniz! Eğer öyleyse söyleyecek lafım kalmadı cidden!

   Şeytan’a şükür, bugün de güldük.

   Tamam, siz gidin ensest, hayvan doğrama (“””Helal””” kesim olmasına dikkat edin, sizde önemli!), insan da doğrama kitabınıza biat etmeye devam edin. İbranice dilinde “düşman” anlamına gelip hakaret edilen Şeytan Baba’nın isminin önüne yine İbranice unvan koyup “ePhEnDİ şEYtaN” deyin, yine aynı Şeytan’dan medet umun, ama Onun bizim için öngördüğü hiçbir yolu, fikri, pratiği izlemeyin.

   Bize gelince, SS Otto Rahn’ın dediği gibi, “İsevilere göre iki çeşit insan vardır: İsa’nın bayrağı altında mücadele edenler ve Lucifer’ın bayrağı altında savaşanlar. Kendi inancıma gelince, ben Lucifer’ın bayrağı altında savaşıyorum.”

   Biz ebediyen yine doğacak Kara Güneş’ın ışığı altında, dünyaya bir daha asla sönmeyecek gerçek ışığı getirmek için mücadele ediyoruz. Siz isterseniz kumda, balçıkta, tezekte oynayın, ama az ötede oynayın.

   İyi günler.

   1. Kendi kendime konuşmuşum ha ? Bu demek oluyorki sizin sitenizdeki ruhaniyete dayalı şeyler tamamiyle yalan. Ayrıca gerçekleri öğrenene kadar sizin sitenizdeki meditasyonları 1 yıldır uyguluyorum ve sizin sitenizden bakıp çağırdım. Lord Paimon bana şöyle dedi-Sizin dünyanızda sahte inançlarda olanların çoģu kendini satanist zannedenler sadece gerçek biziz diye bağırıyorlar ve bizim fiziksel bedenimiz olduğunu zannediyorlar biz enerjiyiz ışığız rengiz fakat asla fiziksel beden değiliz olmak istersek her bedende oluruz bizler uzaylı değiliz üst bilinciz öz enerjiyiz ve sevgiyiz yehovanın düşmanıyız Kral Satan’ın yolundan gideniz joy of satanı sorduğumda ise Öyle bir oluşumda asla var olmadık olmayacağız evet yahudi bir ırk kabile tanrısının ırkı ama insanlar kitapları sorduğumda ise Lord Satan’ın sözleri fakat kitaplara tapmayın dedi hitleri sorduğumda ise o faşist bir liderdi dedi bunları kafamdan g*tumden uydurmuyorum kusura bakmayın şizofrende değilim ayrıca bana şizofre n gibi bakıp öyle yazmayın hatta umurumda değil size düşman değilim isterseniz gidin isevi olun Işıkla Kalın..

    1. Esenlikler,

     Yoo, uyduruyorsunuz. Ya alenen yalan söylüyorsunuz, ya trolsünüz, ya da cidden kafayı yemişsiniz. Dediğiniz her şey, elimizdeki tüm empirik ve mantıksal veriye karşı, ters ve düşman. Dolayısıyla dedikleriniz gerçek hariç her şey olabilir. Bari elle tutulur, bin kez duyup çürütmediğimiz yalanlar sıksaydınız da şunu yazmak için harcadığım 2 dakikaya değseydi.

     “Efendi”ciliğinizi tokat gibi yüzünüze vurur vurmaz hemen yan çizip ‘Lord Satan’ demeniz de zaten niyetinizi ve doğanızı belli ediyor. Ama bizim lugatımız sizin gibilerin ağzına yakışmaz, o yüzden çok sırıtıyor. Eh, koskoca Lord Paimon’un ensest ve katliam kitabını onayladığını söyleyen birinden çok fazla şey bekleyemeyiz zaten.

     Kısaca yemedik ve fazla barizdi. Bir söz vardır, ufak at da civcivler yesin.

     Hadi iyi günler. Ya da sizinkilerin dediği gibi, hadi “””selametle”””.

     1. Özür dilerim biraz sert hatta baya sert davrandım ama gerçekten dediklerim yalan değil belki başka bir varlıkda olabilir düşününce aslında olabilirde fakat bilemiyorum kafam çok karışık

     2. Esenlikler,

      Trol değilseniz bu dediğiniz kitapları neden ciddiye almadığımızı mantık, ahlak ve akıl çerçevesinde açıklamamızı okumakla başlayın.

      Sonra eğer hala bilinci, aklı, bilgeliği bizden kat kat üstün bir Tanrının, pisliğini bizim bile gördüğümüz kitapları onaylayacağını düşünüyor olursanız tekrar söyleyeyim, “selametle” kalın.

      Okült, ruhaniyet ve istisnasız her seviyedeki Gerçek, yine akla ve mantığa uygundur. Hiçbir şey “tahayyülümüzün ötesinde”, “anlaşılamayacak kadar ulvi konular” değildir. Dolayısıyla fiziksel dünyada yanlışlığı veya doğruluğu saptanan fikirler ruhani boyutta da öyle olacaktır.

      Dolayısıyla örneğin dediğiniz gibi Tanrıların fiziksel bedenden mahrum olmaları gibi bir şey söz konusu bile olamaz. En basit okült prensiplerdendir as above, so below. Bedensiz varlıklar “eksik”tir. Sonuçta sizin bedeniniz de var, ruhunuz da. Nasıl sizden üstün bir şeyde, sizde olan bir boyut eksik olacak ki? Ki, fiziksel beden olmadan gerçekten kayda değer miktarda ve şekilde güç kullanmak, yönlendirmek veya genel olarak fiziksel dünyaya etki etmek ciddi anlamda gereksiz derecede zor ve sınırlıdır. Bunların üstüne bir de türümüzün ezelinden beri dünyadışı varlıkların türümüzle etkileşimde bulunup bizi eğittiğini, bizle yaşadığını, bizimle yan yana olduklarını sunan sayısız antik metin ve arkeolojik bulgu varken “Biz sadece enerjiyiz/sevgiyiz/özel küçük kar taneleriyiz” fikri cidden desteksiz sallama boyutunda kalıyor. Bu fikirleri de ciddiye almamamız, kültürlenmemizi ve eğitimimizi en öne çıkan yerinde kokuşmuş bir cami olan “mahalleli” kafasıyla sınırlandırmayıp daha geniş düşünmemiz. Dar kafalardan dar fikirler çıkar.

      Her halükarda, ruhani açıdan varlığınızı ve tüm dünyayı ciddiye almanızı öneririm. Bir yıldır güç meditasyonları uyguluyor gibi görünmüyorsunuz, en azından düzenli ve istikrarlı bir şekilde gelişmeli olarak. Bu söylediğim şeyler öyle “çok ulvi” konular değil, çalışın ve kendiniz görün. Sonra düşman varlıkları da, kendi iç sesinizi de, Tanrıları da ayırt etmeyi zamanla öğreneceksiniz. O zamana karar da kafanızı kullanın, böyle basit konularda Tanrılarla konuşmaktan çok daha kötü bir yol değil. O kafayı, düşünme yeteneğini bize veren de Şeytan.

      Fikirleriniz, itirazlarınız, sorularınız ele gelir düzeyde olduğu sürece yine yazabilirsiniz. Siteyi de daha çok okumanızı öneririm.

      İyi geceler.

     3. kusura bakmayın ama “paimon saolsun” kişisi doğru söylüyor. Bir çok kez sizin yöntemlerinizle demon çağırdım ve sizin ve JOS’un sahteliğinden bahsettiler. Sizler gerçek satanist değilsiniz. Çok fazla eksiğiniz ve yanlış yöntemleriniz var. Örn; RTR, Nihai RTR… Ayrıca cinlerin varlığı da kesin. Demonlar bunu inkar etmiyor sadece demonlardan daha alt varlıklar olduğunu söylüyor sevgili demonlar.

     4. Esenlikler,

      Evet ya, doğru. Kanıtlanabilirliği, yanlışlanabilirliği, aklı, akılcılığı ve haysiyeti çöpe atarsak haklısınız. Tıpkı Demon kelimesi gibi Tanrısallık ihtiva eden “Cin”i de tıpkı bir Müslüman edasıyla ayrı bir varlık sanmanız ayrı güzel. Ben siteyi kapatayım o zaman.

      Tanrılara doğrudan hattınız olacak kadar gelişmiş olduğunuzu sanıyorsanız biz ‘sahte Satanistlerle’ uğraşmayı bırakıp sevdiklerinize şifa yapın, düşmanlarınızı yok edin, havada durun, lotoyu kazanın. Gerçek Satanizm’de bunların hepsinin mümkün olup kanıt sunuyoruz; madem siz gerçek Satanist’siniz ve bizden daha gelişmişsiniz, Tanrılarla iletişim hattınız var; lütfen buyrun, çekinmeyin. “Telekinezi yapar, Tanrılarla konuşur, ayinde masa görevi görür” belgenizi teyit ettikten sonra el verme yöntemiyle sizi Yüksek Rahibe Allahçı Bülend’in Sevdiceği Kara Tansu Çiller 6 Gorilyon ilan etmekten mutluluk duyarım.

      İyi günler.

   2. Merhabalar,
    Ben size karışmak istemiyorum ama sadece sizin zamanınız için tasarruflu olacak bir öneride bulunmak istiyorum.Bu tek haneli IQ seviyesine sahip insanlara cevap vermeseniz de zaten kendi cahillikleri içinde boğulacaklardır.Demek istediğimi anlamışsınızdır diye umuyorum esenlikle kalın.

    1. Esenlikler,

     Merak etmeyin, tek basamaklı IQ’ya sahip şeyleri genelde yayınlamıyoruz bile. Gördükleriniz genelde iki basamağa ulaşmış kişiler. İnanmıyorsanız size de hak veriyorum, sonuçta perdenin bu tarafını görmüyorsunuz; ama inanın görseniz neden bahsettiğimi anlarsınız. Ha gerek ne kadar küçük ve zavallı olduklarını göstermek, gerekse de sevgili halkımıza bu tarz kan emici asalaklarla nasıl uğraşılacağını ilk elden göstermek için nadiren aralarından bir-iki tane neandertali seçip sizin takdirinize sunuyoruz, ama bu da gerekli.

     Yine de istisnasız her şeye cevap verdiğimizi sanmayın, o kadar boş vaktimiz yok. Düşünceliliğiniz için sağ olun.

     İyi geceler.

     1. Bence bunlar demon çağırmak istediler ve gelen ilk varlığa demon dediler yemin ettirmeden sonrada o parazit onlara bunları bunları söyledi yani eğer şizofren falan değilseler

 4. Birkaç ay önce SS ile siteniz sayesinde rastgele tanıştım. 4 yıllık bir ateist olarak duygusal ve ruhsal boşlukta olduğum bir döneme denk gelmişti. Kısa zamanda birçok makaleyi okudum. Bu işle ilgili sıfır bilgisi olan biri olarak aklıma takılan onlarca soruyu sordum şimdiye kadar e posta üzerinden. Her seferinde 24 saat içinde yanıt aldım ve kesinlikle bu sorularım bu şekilde cevaplanmasa bu inanca bu kadar bağlanamazdım. Cidden bu konuda çok teşekkür ederim sevgili admin. Tek kişi olarak bu kadar yoruma cevap yazmaya, aynı zamanda metin çevirmeye zaman ayırmanın zor olduğunu anlayabiliyorum. Ve benim gibi düzenli takipçiler de eminim sürekli yeni çeviri geldi mi diye kontrol ediyorlar siteyi. En azından ben her gün kontrol ediyorum.
  Bu konuda size önerim şudur: Dediğiniz gibi sorulan sorunun cevabını sadece o kişi gördüğünden eminim birden fazla kez aynı soruları soranlar oluyordur gerek yorumlarda gerek e mail olarak. Bence siteye sıkça sorulan sorular bölümü eklenmeli, belirli aralıklarla (örn. 1 hafta-1 ay) sorulan farklı sorular burada yayınlanıp yanıtlanmalı. Bu bölümde farklı kategoriler olmalı. Örneğin ölüm sonrası yaşam hakkındaki sorular, demonlar hakkındaki sorular, büyü hakkındaki sorular vb. Böylece kullanıcılar bir soruyu sormadan önce bu bölümü kontrol eder ve orada cevabı yoksa o zaman size mailden yazar.
  Bu sayede hem siz biraz rahatlarsınız diye düşünüyorum, hem de metin çevirmeye daha fazla zamanınız kalabilir.

  Esenlikler adminim, seviliyorsun. <3

  1. Esenlikler,

   Övgüleriniz için teşekkürler.

   Öneriniz de güzel, aklıma gelmemiş bir şey değil. Ama sıklıkla konular aynı olsa da sorular çok (bkz: aşırı derecede) çeşitli olabiliyor. Dolayısıyla sorulabilecek potansiyel/zaten sorulmuş soruları ayırmak bile apayrı bir iş niteliğinde olacaktır. Dediğiniz şey imkansız değil ve uzun vadede vakit ve enerji anlamında kazanç sağlayabilir, ama kısa vadede inanılmaz bir ön yatırım gerektirir. Şu an buna ayırabileceğim kaynaklarım var mı emin değilim. Yani benim de zamanında benzer fikirlerim olsa da şu an uygulaması zor olacaktır. Ama benim de aklımın bir köşesinde.

   Son olarak eklemem lazım ki Satanizm bir inanç değil, Gerçek’tir. Ve zaten ruhunda Satanik ateş olan kimse bu çağrıyı kolay kolay reddedemez. Tahminimce bırakın o kadar hızlı cevap vermeyi (ki bu aralar patlayan popülerliğimizden ötürü) bazen başaramayabiliyorum. Yine de gördüğümüz her şeye eninde sonunda dönme prensibimiz vardır. Ama yine de bırakın daha geç cevap vermeyi, direkt ben olmasaydım bile bu Satanik ruhlar Gerçeği öyle ya da bulurlardı bence. Ama geç, ama erken. Yine de Gerçeği biraz olsun erken bulmasında rol oynadığım insanlar var diye elbette mutluyum.

   İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Bilmem. Ama genel olarak hayvanlar ölümsüz olamıyor diye biliyorum, tabii belki istisnalar vardır. Ama o güzel bebişe ne oldu bilmiyorum, üzgünüm.

   İyi akşamlar.

 5. esenlikler
  “paimon saolsun” ve “feyza” nickli arkadaşları tanıyormusunuz acaba daha önceden iletişime geçtinizmi?
  **ikiside sizin sitenizi uzun süredir takip ediyorlarmış sizin yöntemlerinizle çokça demon çağırdıklarını iddia ediyorlar
  kendi açımdan bakarsam satanist olmak uzun ve biraz yorucu bir süreç yıkılması gereken fikirler tabular sorulması gereken onlarca soru vardı ve iletişimde olmam gerekti illa birileriyle
  bu siteye bir sene boyunca düzenli bakan adam bilgi eksikliğinden it gibi havlamaz ve öyle cahilmiş gibi sıfırdan araştırmaya gerek duymaz türkçeye çevrilmiş onlarca yazı meditasyon ritüel büyüler var burada emeğiniz çok
  ikiside tanrıları ağızlarına alarak sizi karalıyorlar, muhtemelen başka gruptan “sipariş “bunlar 😀 ayetler kitabından bülent kısa beyden falan bahsediyorlar 😀 öncelikle BÜLENT KISA VERDİĞİ BİR RÖPORTAJINDA EŞİNİN ARKADAŞIYLA BİRLİKTE OLMASINA İZİN VERDİĞİNİ VE BUNDAN GURUR DUYDUĞUNU SÖYLEYEN BİR ADAM.
  ayetler kitabı ucu çok açık istenildiği gibi yorumlanabilecek ve kötü insanların vicdanlarını rahatlatmalarına izin veren insan eliyle yazılmış bir kitap, ensestler pedolar ve sadistlerle aynı saftan yürümek isteyen varsa devam etsin 3 kutsal sıçmığa inanmaya bilader
  “Cadı avı başlatabilirsin birgün cadılar cadı suçlamasıyla seni oturtur giyotinin başına…”

  1. Esenlikler,

   Hayır, kendileriyle daha önce konuşmuşluğum yok. Yani kendileri hakkında söyledikleri her şey yalan olabilir; siteyi takip ediyor olma süreleri, Satanist olmaları, Tanrılarla iletişim denemesine geçmeleri bile. Feyza isimli kişi dediğiniz gibi sipariş olabilir, ama öbür arkadaş hakkında bir şey diyemeyeceğim. Sonlara doğru zihnine şüphe ve düşünce tohumları ekildi gibi görünüyor, o yüzden bu dediklerimin onun hakkında ne kadar geçerli olduğunu kendi belirleyecek. Her halükarda, bu tarz şeylere alışığız. Herhangi bir özellikleri yok.

   Kısa hıyarına “bey” demeniz kinaye galiba, özellikle de bahsettiğiniz tarz cinsel pratiklere dahilse kitabında da neden bunları onayladığına şaşmamak gerek, kuyruk acısı işte. Dediğiniz röportajın izlenebilir bir hali mevcutsa bağlantı sağlayabilirseniz çok memnun olurum.

   Kitapların ucu açık olduğu konusunda teorik olarak haklısınız, ama pratikte “iyiye” yorulabilecek hiçbir şeylerinin olmadığı düşünüldüğünde onlara “ucu açık” demek bile övgü olacaktır bence. Ha Kur’an-İncil-Tevrat, ha bu öbür İbrahimi üçlü. Cidden fark görmüyorum. Birinde bebeklerin kafalarını taşlara vurun diye alenen yazar, öbüründe de “Sizden olmayana ne isterseniz yapın” diye açık kapı bırakır, yapan da yapar. Neyse, bunlar da azalarak bitecek zaman içinde. En tepe noktalarında bile bize en ufak bir tehdit olamayacak bir trol ordusundan bahsediyoruz, zaten yaşları birazcık büyüyüp akıllandıkça aralarından ayrılanlar bol bol oluyor.

   İyi sabahlar.

 6. Sayımızın artması ne kadar mutluluk verici. Eminim ki bolca emek veren sizler emeğinizin karşılığını aramıza katılanların artmasıyla alıyorsunuzdur. Siz değerli insanlar ile birlikte Şeytanı ve Tanrıları her daim gururlandıracağız!

  1. Esenlikler,

   Satanizm Avon’culuk değil, bu işi kişisel karşılık için yapmıyoruz. Ama tabii ki her bir Satanist, emeklerinin karşılığını kurtulmuş bir dünya şeklinde (ve bu kurtulmuş, yükselmiş dünyada elbette ki bu dünyayı getirmekte gram rol oynamamış insanlarla bir tutulmayacağı bir şekilde) alacaktır. Onun dışında, bizim çorbaya tuzumuz bu. Sizinki farklı şekilde olur, başka birisininki bambaşka. Her birimizin üzerine düşen bu. Tanrıların verdikleri görevleri ve kişisel olarak güçlü yanlarımızı, Şeytan’ın ve Tanrıların uğruna en iyi şekilde kullanmayı “sorumluluk”tan da öte, “doğamız” olarak görmek bence işin kilit noktası. Yani yemek yemek gibi düşünün.

   Tabii ki her halükarda güzel düşünceleriniz ve dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Şeytan her birimizin emeklerini, uğraşlarını, ruhani mühimmatını ve arzularını kutsasın.

   İyi sabahlar!

 7. RAUM meditasyonunda R harfi Surya daki R gibi mi yoksa Raum mantrasındaki R gibi mi? Yuvarlamayı ve baskılamayı unutmayın demiş o yüzden soruyorum, ben Raum mantrasında normal bi şekilde titretiyordum.

  1. Bu linkteki videonun 1.13. dakikasına bakarak nasıl titretildiğini görebilirsiniz. Minik bir ekleme; Raum meditasyonu güçlü bir meditasyondur ve başlangıç seviye meditasyonculara önerilmez. Ancak uzun bir süredir meditasyon yapıyorsanız ve zaten halihazırda ruhani anlamda kendinizi geliştirmekteyseniz yapabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.

   1. Videoyu izledim tam anlamadığım bi nokta daha var. Şimdi Tek nefeste 4 çakrama sırasıyla RRR(KÖK)-AAA(SAKRAL)-UUU(GÜNEŞ)-MMM(KALP)… . Yoksa kök çakrası için R yi bütün nefes boyunca, sonra sakral çakraya yeniden nefesimi alıp A yı bütün nefesimle mi titreticem?

    İO ve EA içinde aynı soru geçerli

    Bir de ben gmail den size mesaj atmıştım üstünden baya zaman geçti tekrar attım size ulaşmadı mı acaba

    1. Esenlikler,

     Her bir harfe tam bir nefes harcarsanız meditasyon inanılmaz derecede uzar, bitmek bilmez. İsterseniz öyle deneyebilirsiniz ama tek bir nefese tek bir Raum’u yayabilirsiniz. İO ve EA’da da bu verdiğim öneriyi deneyip kendinize uyan bir nefes dağılımına karar verebilirsiniz.

     Bu arada ekleme yapayım, kardeşimin verdiği link ve o Raum Meditasyonunun talimatları 2019 yılından önceye dayanıyor. Bildiğiniz üzere 2019 yılının Haziran ayında bazı meditasyonlar ve mantralar revize edildi/güçlendirildi ve bu yeni talimatlar arasında Raum’un R’sini vurgulamamak da var. Dolayısıyla Raum Meditasyonunun Raum’unda da aynı şey geçerli olabilir. İsterseniz her ikisini de deneyin, hangisi daha güçlü hissettirirse onu kullanın.

     Maillere gelince, zaten duyuruyu okudunuz. Herkese dönebileceğimiz hızda dönüş yapıyoruz, bize ulaşmış mailiniz var, merak etmeyin.

     İyi geceler.

  1. Esenlikler,

   Şeytan’ın tarafına ihanet edip Reptilian’ların tarafına geçen hainler. Yüksek Rahip Hooded Cobra, onlardan bahsederken “zaten kendi ırklarının en düşük, en alçak seviyesindeki kişiler” olduklarını söylüyor. Belki o yüzden tıpkı aciz kertenkeleler gibi, başka canlıları sömürülecek sığırlar olarak görebilmişlerdir. Her halükarda, onlar da hak ettiklerini alacak.

   İyi geceler.

   1. Merhaba. Şeytan bir anunaki mi ?
    Insanları anomalilerin yarattığı söyleniyor? Ve o kişi ENKI imiş. Bu konuda ne dersiniz ?

    Ve aklıma birşey takıldı neden lord Azazel – el kullanılıyor bu isim yehovanın bir ismidir ve tanrı el tarafından desteklenmiş demek miş neden düşman isimleri kullanılıyor?

    1. Esenlilkler,

     Anunnakiler başka bir uzaylı formudur, Tanrılarımız değil.

     Enki zaten Şeytan’dır. Sitemizi düzgünce okursanız yeterli bilgiyi edineceksiniz.

     Evet çok haklı bir noktaya parmak bastınız! Ellerimizi de tekil haliyle kullandığımız zaman yeh*vayı anıyoruz. Hatta antibakteriyel derken de, hatta bedensel, hatta istatiksel, biçimsel, bilimsel, bölgesel, berdel, çengel, cetvel, nesnel ve hatta parsel! Daha sayamayacağım birçok örnek yeh*vanın adıyla desteklenmiş!!! HER YANIMIZI SARMIŞLAR!!!

     Son söylediğinizi bir şaka olarak algılamak istediğim için böyle cevap verme gereksinimi duydum, yorumlara gelen milyon çeşit insandan sonra, gerçekten sormuş olabileceğinizi düşünmemin şahsınıza bir hakaret olmadığını belirterek, bu ihtimal dahilinde yukarıda yaptığım şakadan sonra açıklamama gerek olmadığını belirtmek isterim. Ve gereksiz bir bilgi daha ekleyerek Lord Azazel’ın isminin “Azazel” olduğunu, “El azaz” ya da “Azaz-el” olmadığını da eklemek isterim.

     İyi sabahlar!

     1. Esenlikler,

      Ufak ekleme:
      Jehova’ya bağlı “alt-düşünce formlarının”, yani “meleklerin” ismi genelde -el değil, -xel soneki ile biter. Tabii x herhangi bir harf.

      Raphael, Gabriel gibi.

      Bu şekilde isme sahip az sayıda Demon var, ama bunun bir önemi yok. Sonuçta düşman Tanrı isimlerini de, doğrudan “Tanrı” ismini de, “melek” isimlerini de ve hatta doğrudan “melek” ismini de soylu Pagan mirasımızdan çalmıştır. Zaten hilalleri bile bize ait, unutmayın.

      İyi günler.

     2. Peki zerdüştlük dini, ((Ahura mazda ))ve Kitabı avesta hakkinda .ZERDÜŞT hakkında düşünceleriniz nedir

     3. Zerdüştlük paganmı?
      Şeytanla bi alakası varmı?
      Bu dinin tanrı inancı hakkında ne dersiniz?

      Ve sormak istediğim vişnu şiva brahma hakkında ne dersiniz?

      Insanların tekamulu bittikten sonra ne oluyor ?
      Herkez tanrı olduktan sonra ne olacak ?

      Demolar neye göre tanrıdır?

      (((Benim bazı tanıdığım siteden kişiler sizin regresyon terapinizi uyguladı ve bir yaratıcıdan söz ettiler))) sanırım buna kaynak deniyormuş.bu konuda ne dersiniz ?

     4. Esenlikler,

      Orijinalinde.
      Doğal olarak, ama orijinalinde.
      Günümüzde ciddi anlamda yozlaştırılmış bir inanç, ele alınır bir kısmı yok.

      Şiva zaten Şeytan’ın isimlerindendir, Brahma da “arketip” olarak gerek Şeytan’ı, gerek Tanrısallığı temsil etmekte. Vişnu da alegorik olarak yine Tanrısallığı temsil etmekte ve zaten bildiğiniz gibi Şiva’nın “avatarı”dır.

      Tekamül bitmesi derken?
      Öyle, yaşayıp gideceğiz. Oyunu tamamlama oranımız %100’e ulaşacak, yeni achievement açacağız falan. Şaka şaka, ondan sonra da Tanrıların yaptığı gibi başka yerlere medeniyet ve ışık yayarız herhalde.

      …Tanrılığa göre?

      Zırva. “””Kaynak””” dedikleri şey Jehovah. “””Sonsuz sevgi”””, “””sonsuz güç””” gibi zırva iddiaların tümünün dibi düşman kolektifidir. Yok öyle bir şey. Her gün ruhu üzerinde çalışan Satanist’lere bile zihinsel ve ruhani saldırılar yapılıp düşman sezgilerimizi ele geçirmeye, yanlış yönlendirmeye çalışıyorken daha önce güç meditasyonunun g’sini bile denememiş biri cidden ilk oturup yapmasında kafasında çizgi film veya daha da kötüsü/tehlikelisi, düşman baz istasyonlarından çıkan çizgi filmden başka bir şey izleyebileceklerini mi sanıyorlar acaba?

      Fark etmiyorlarsa tekrar altını çizelim; artık Antik Sümer, Eski Mısır, Babil günlerinde falan yaşamıyoruz. Bitti o günler, en azından şimdilik. Yıktılar o “Babil Kulesi”ni. Şu an ve binyıllardır etrafta korkunç, amansız bir savaş var ve bu savaş ruhani bir savaş. Tüm dünyamızda ruhani olarak ilerlemek “yasak”, “lanetli” ve bunu yapmaya çalışanlar gerek kendi zihinlerine yerleşmiş Yahudi fikirlerinden, gerekse de düşmanın doğrudan veya dolaylı müdahalelerinden ötürü boğulacaktır veya en azından düşman tarafından boğulmaya çalışılacaktır. Biz her gün düzenli olarak düşmanın Pagan medeniyetimiz ve kültürümüz üzerine saldıkları sayısız laneti RTR’lar aracılığıyla hem dünyadan, hem de kendimiz üzerinden temizlememize rağmen tamamen dokunulmaz değilken bu insanlar bizimle aynı gezegende yaşamadıklarını düşünüyorlarsa buyursunlar. Sadece ruhaniyet de değil, olabilecek her konuda akıllarına gelecek ilk fikre hemen tamah etsinler. İnsanlara da üçüncü sayfa haberlerinde okuyacak bir şeyler çıkar en azından.

      İyi geceler.

 8. Nerenin altına sorsam bilemedim buraya soruyorum. JoS a girdim ve donate linki gördüm. Maddi destek gerekiyorsa yüksek rahip ve rahibeler sadece bir sarkaçla bile atıyorum iddia oynasa parayı kıramaz mı? No offense bu arada her zamanki gibi.

   1. Linke tıkladığımda yoruma inmedi bende cevap yazıda sandım okudum. Ayak üstü triplere soktunuz beni yani salak mıyım ben acaba nerede bu cevap diye 😅 neyse ki bir daha tıklamak geldi aklıma. o halde neden donate linki var sorusunun cevabı basit bir “why not?” . ve aslında bu sorunun asıl sebepi dolaylı yoldan kupon ve sarkaçla para kırılır mı kırılamaz mı onu ögrenmekti ama mission failed xd

    Son olarak yazıyıda okumuş bulundum bahsettiğim aksaklık nedeniyle ve kesinlikle bir vakit kaybı değildi. Dünya matrix mi bilmem ama bir black mirror seneryosu olmaya doğru gidiyor, daha doğrusu jos ve insanlarımız hala beyni olmasa gidiyormuş.

    1. Esenlikler,

     Dolaylı olmanıza gerek yok, merak ettiğiniz şeyleri doğrudan da sorabilirsiniz.

     Kehanet yoluyla para kazanmak mümkündür ama bunu güvenli ve istikrarlı bir şekilde yapmanızın mümkün olmasını istiyorsanız ciddi anlamda çok ilerlemiş olmanız gerekiyor. Yoksa ciddi risk.

     Ve düşmana kalsa dünya bir teknoloji distopyasına doğru sürüklenir, ama dediğiniz gibi buna müsaade etmeyeceğiz.

     İyi geceler.

 9. Meraba ben wp instagram discord yada herhangi bir sunucunuz varsa katılmayı çok isterim yardımcı olabilir misiniz bu konuda

  1. Lütfen bize mail yoluyla ulaşıp yorumlardan geldiğinizi belirtiniz, malumumuz bildiğiniz gibi Discord sunucumuzu güvenlik gereği herkesle paylaşmıyoruz. Mail yoluyla bize ulaştığınızda daha detaylıca konuşabiliriz.

 10. Merhaba. Demon sembollerini ve adanma ayininden kalan külleri evimden çıkarmam gerekiyor. Saklayacak yerim yok. 2 gün sonra tamamen mahremiyetim kaybolacak. Bu sembolleri yakamam ya da çöpe atamam. Ne yapabilirim? Deniz kıyısı olan bir şehirde yaşamıyorum. Nehir var ama oraya otobüsle gidebilirim ki salgın nedeniyle zaten otobüse binmiyorum. Her yere yürüyerek gidiyorum. Toprağa mı gömmeliyim? yoksa tarlaya mı bıraksam? Nehir olan yere yürüyerek gitsem bile bu en az 1 saat sürer ki bu salgında mümkün olduğunca evde kalmaya çalışıyorum.

  1. Esenlikler,

   Tanrı mühürlerini saygılı bir şekilde gömebilirsiniz, tabii çöpe atmayın ve yakmayın. Ama cidden bu mühürleri bir yere sıkıştırmanız, saklamanız falan çok zor değil. Ailenizin her defterinizi teker teker karıştırdığını sanmıyorum. Tabii o kadar takıntılı olanları var ama, nispeten nadirler. Hadi “yakalandınız” diyelim, “internette/oyunda/dinlediğim müzik grubunda gördüğüm havalı bir şekil” demeniz genellikle yeterli. Ama bunlar olmayacaksa kendinizi riske atmayın tabii, şimdilik kanıtları temizleyin. Yine de bu önerilerim kulağınıza küpe olsun. Nehire falan gitmenize gerek yok, o kadar zahmete girmeyin. Dediğim gibi toprağa gömmek yeterlidir.

   İyi geceler.

 11. “Rabbim” denilince akıllara Allah geliyor. Ben Şeytan için kullanabilir miyim? Rab Allahın başka adı mıdır yoksa Tanrı’nın karşılığı mı? Dua ederken “Rab Şeytan” demeyi daha samimi buluyorum. Günlük hayatta da olmasını temenni ettiğim şey için de cümle içinde “rabbim’in yardımıyla” kelimesini de kullanabilirim. “Ey Şeytan” yerine daha iyi gibi.

  1. “Rab” kelimesi Arapça kökenli ve İbranice’deki “Rabbi” kelimesinden gelme bir sözcüktür. Şeytan derken içten içe Yehova’yı düşünüyorsanız ancak bir anlama kavuşabilir, ve bunu yapmayın.

   Bu tür İbranice kökenli kelimelere (((yakın))) hissetmenizin tek mantıklı açıklaması yıllardır buna maruz kalıyor olmanız ve küçüklükten itibaren bilinçaltınıza yerleşmiş olmasıdır. İlk amacınız bu tür düşmana ait kelimeleri hayatınızdan çıkarmak olsun, Öztürkçe kökenli tabirlere daha rahat alışırsınız.

 12. Ben yüzümde ben olmasını istiyorum. Benden kastım büyük, şekilsiz olanlar değil küçük kahverengi. Kollarımda ve boynumda var ama birde çenemin üstünde de olmasını istiyorum. Bunun nedeni sakal uzatmak istememem. Ama sinekkaydı trası olunca da yüzüm bembeyaz kalıyor. Biraz hafif esmerlesip, bir iki ufak ben izini nasıl yapabilirim? Sakallı halim daha güzel ama Müslümanlara benzemek istemiyorum ve hayatımda yeni bir döneme gireceğim için dış görünüşümü değiştirmek istiyorum. Bunun için hangi uygulama yapmak gerek? Yoksa sağlık konusunda uzman Tanrılarla mı görüsmeliyim? Göz altım falan da sürekli mor gibi. Bir ton esmerleşsem yeter aslında. Böylelikle sakalsız yüzüm nötrilize olur.

  1. Esenlikler,

   İstediğiniz fiziksel değişimler için biyokinezi ile uğraşabilirsiniz. En basit yöntemiyle önden biraz enerji yükseltip, sonra 9 SATANAS mantrası ile (kaldırabilirseniz, yoksa daha az da olur) daha da güç yükseltebilir, sonra istediğiniz sonuçları hayal ederken aynı zamanda da sağlıklı ve pozitif bir şekilde, kalıcı olarak meydana gelmeleri yönünde bir olumlama kullanabilirsiniz. Tabii çalışmaya uygun zamanda başlayıp sonuç alana kadar her gün yapmalısınız, hatta sonuç aldıktan sonra da kısa bir süre daha devam edebilirsiniz.

   Esmerlik içinse bunların hepsi yerine direkt güneşe çıkabilirsiniz, yaz geldi sayılır. Tüm ten renginizi büyüyle değiştirmekten kolay olacaktır.

   Bu çalışmaları yapmadan önce ruhani olarak belli bir seviyeye gelmiş olmanızı öneririm, yani ruhaniyete ilk girişiniz bununla olursa büyük ihtimalle hüsranla sonuçlanır. Önce temel inşa edin.

   İyi geceler.

 13. Meleklermi daha güçlü yoksa demonmu?
  Sanırım bu yazıda meleklerin daha güçlü olduğunu okumuştum doğrumu bu? Bir yazıda ama unuttum

  1. Esenlikler,

   Sadece bir köle görevi olan meleklerin bizim tanrılarımızdan bırakın güçlü olmayı, eşit güçte olması bile imkansız. Demonlar daha güçlüdür. Hatta kıyas bile kabul etmez. Tanrılar etten, kemikten, ruhtan “gerçek”, kudretli varlıklarken “melek”ler sadece parazit megayapılarının bir ‘parçası’ olan, kendi bireyselliği, kişiliği, iradesi olmayan, dışa bağımlı düşünce formlarıdır.

   İyi geceler.

    1. Bildiğimiz fiziksel boyutta. Sadece aynı konumda değiliz (bunun nedeni de özünde Yahudi lanetleri, gezegenimiz resmen etrafı negatif enerjiyle kaplı olduğu için Tanrılarımızla iletişimimiz oldukça kısıtlandı). Kendilerinin bulunduğu konumlar da en azından bizim bildiğimiz kadarıyla Du’at ve Şambala. Elbette farklı gezegenler de olabilir ve vardır, ancak elimizdeki bilgiler bunlar.

 14. Esenlikler sevgili kamradlar.) Etrafı izliyorum ki şu virüs bahanesiyle evde kalan, insan dışarıda bile maske takan ( ki çok zararlı birşey saglıklı insan için) Türkiye de çok fazla. İnsanlar TV izleyip oradan saçan yalanlara nekadar kolay kanıyorlar diye çok üzülüyorum çünkü oglum bu ülkede dogudu ve yaşıyor özgürlüklerimiz nereye bakarsan elimizden alınıyor. İlkbaharımızı çaldılar şimdi de sıra yazda…. 2ci dalga da bekleniyor diyorlar ( tabi- planlarına devam)…Çocuklarımıza güneş hava almak yasak! Buna hangi hasta cahil sapık karar verebilir?! Tabiki yahudi sapıgı yada onun yalakası! Çeşitli hastalıklardan ölenlere korona virüsten ölmüş diye kayıt ediyorlar. Etrafta bukadar zombi olmasına inanmak zor oluyor insan herşeye kanıyor kolayca. Şimdi de az gibi şu HES kodu çıktı. Sorum şu: Bize şu aşı zorla vurdururlarsa – ruhumuzu kaybeder miyiz? Özgür irademizi bizen alırlar mı( En büyük korkum bu) ( Bildigim kadarıyla hipofiz bezimize direkt saldırı bu). Şeytan ve Tanrılar la baglantımız kopar mı? Yoksa Tanrılarımız bizi bırakmaz mı ne olursa olsun? – çocuklarıyız sonuçta. Ben çocugumu asla bırakmazdım mesela başı belaya girseydı. Aşı vuruldukça gelişmeye devam edebilir miyiz RRT yapabilir miyiz yoksa tamamen Gri ler gibi biorobot mu oluruz? Düşünmesi bile korkunç ve imkansız gibi. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Türkçem çok iyi degil kusura bakmayın. İyi günler dilerim ve teşekkürler emeginiz için. Varlıgınız içimi ısıtıyor – yalnız degilim.

  1. Esenlikler,

   Dedikleriniz çok geçerli endişeler ve cidden de virüse karşı alınan “””önlem”””lerin bir de çok ciddi bir politik ve sosyal boyutu var; yani tamamen kasıtlı olarak yapılan ve aslında virüs önlemiyle alakası olmayan gereksiz yaptırımlar. Dediğiniz “aşı” olayı da sıkıntılı. Yanlış anlamayın, aşılara karşı falan değiliz ama bugün aşıları eskisi gibi yapmıyorlar. Dünya Sağlık Örgütü ve Gates Vakfı gibi kuruluşlar, doğrudan Yahudilerin amaçlarına hizmet eden ve sağlıkla en ufak bir ilgisi bile olmayan magandalardır. Afrika’da “aşı” niyetine kısırlaştırdıkları kadınları, öldürdükleri çocukları halâ unutmadık. Böyle bir kuruluşun vücudumuza bir şey sokması gerçekten kâbus niteliğinde. Hele de şu mikroçip muhabbetlerinin döndüğü düşünülünce, hoş bir tablo yok ortada.

   Griler, zaten anladığınız gibi mikroçipli, biyolojik “robot”lar. O seviyede çiplenen birisi için bir umut kalmamış oluyor, ama biz henüz o noktada değiliz. Grilerin de eskiden bizim gibi bir medeniyeti vardı ve düşman istilasından sonra sistematik olarak hepsi çiplendi. Bu aşılarda hiçbir sorun olduğunu söylemeyeceğim, cidden riskleri büyük ama henüz zorunlu aşılanma gündemde yok gibi görünüyor ve olursa da bundan kaçınmanın veya olası zararı minimuma indirmenin yolları olacaktır. Şeytan, Kendinden olanları korur. Dediğiniz gibi yalnız değilsiniz, bu yolda hep birlikteyiz. Elimizden şu an gelen şey ritüellerimize yüklenip düşmanın ifşa olmasını hızlandırmak. Şu anda gerçekten eşi benzeri görülmemiş şekilde insanlar uyanmakta, bu da bizim için büyük bir artı. Yani gelecek sadece karanlık değil, çok yoğun bir ışık da getiriyor. Bu ışıktan güç alıp tüm dünyaya yaymak için elimizden geleni yapmalı, aynı zamanda da Tanrılara güvenmeliyiz. Kendimizi de korumak için elimizden geleni yaptığımız sürece iyi olacağımızı yürekten bilip buna göre hareket etmek, en çıkar yoldur.

   İyi geceler.

   1. Yogunlugunuza ragmen bukadar hızlı cevap ettıgınız için teşekkür ediyorum. Evet RRT ler sayesinde düşman kendi suratını göstermeye başladı.Peş peşe ortaya çıkıyor pislikleri. Hatta tutuştular . Farkediyorum… Mesela facebook kontrolünü daha da sıkı yapmışlar… protestolarla ilgili videoları kaldırıyorlar ( insanlara haber kaynagı olarak sadece şu TV – zombi kutu kalsın diye ) . Yalancı haber saçıyorlar diye savaşçı ruhlu insanları suçluyorlar. Beni sürekli bloke ediyorlar mesela çünkü facebook u insanları uyandırmak için kullanırım. ( Bu Düşman aracını ona karşı kullanmak gibi). V.s…. Sıkı RRT ler okadar etkili oldugunu çok belli oluyor. Ve Satanistim diyen ama zaferimiz için hiç birşey yapmayan insanlara artist olarak bakıyorum.
    Bu bir savaş ve biz kazanacagız. Şeytan ve Lilit Demonlarımız la birlikte savaşmak onourlu bir misyon. Hep beraber zafere dogru Heil Satanas!

    1. Esenlikler,

     Bu onurlu misyonda devam ettiğiniz sürece Tanrıların koruması altında olduğunuzu bilin, bunun güveniyle hareket edin. Ve sosyal medyada aktivizm yapmak iyi fikir, ama Facebook tamamen düşmana ait ve tüm emekleriniz tek bir tuşla silinebilir. O yüzden dikkat edin. Bir de, gerçek isminizin ve kimliğinizin yazdıklarınızla bağdaştırılabileceği hiçbir yerde, hiçbir şekilde Satanizm propagandası yapmayın; sizin güvenliğiniz bir-iki kişinin okuyacağı bir akıllıca yorumdan çok daha değerlidir. Propagandayı ve Gerçeği yayma misyonunu, güvenliğinizi sağladığınız şekillerde yapın.

     İyi günler.

    2. Facebook ve Instagram’da kontrolü o kadar sıkı yaptılar ki “Hitler” değil “H!tler” olarak yazıyoruz. “Hitler” yazınca 3 gün boyunca yorum yapma yasağı geliyor.

 15. Bana satanizm harici bir din önerir misiniz? Eğer josu hiç tanımasaydınız ne olurdunuz?

  1. Esenlikler,

   Niye, dünyadaki en kolay ve yegane faydalı din zor mu geldi? Satanizm’i bulmasaydım büyük ihtimalle ölürdüm diyen çok kişi var, ama şimdi intihara teşvik olmasın diye size bir şey öneremeyeceğim, üzgünüm!

   İyi günler.

 16. Mailim 1-2 gündür cevap gelmedi durumunuzu biliyorum çok yoğun ama sanırım sabırsızlandım bundan öncede mailime bakarsanız sevinirim diye bir yorum atmıştım ki o da gelmedi açıkcası biraz önemsenmediğimi de düşündüm sadece bir anlıktı umarım bu yorumumda gelmemezlik olmaz çünkü bilmiyorum biraz şey oldum anlarsınız şöyle düşünün ben bizim dinimizi yaymak istiyorum açık bir şekilde değil elbette ama attığım mail biraz şey oldu ama yani biraz sabırsızlığımdanda olmuş ve biraz abartmış olabilirim yani eğer bu da gelmezse daha çok meditasyon ve yoga yapıp sorularımı direk koruyucu demonıma sorsam daha iyi olur diye düşünüyorum bu benim için çok iyi bir şey ama sırf bunun içinde yorumuma cevap vermemezlik yapmazsınız ki bunu biliyorum aslında sizede yük olmak istemiyorum neyse ben meditasyon yapacağım daha da hırslandırdı

  1. Esenlikler,

   Umursanmadığınız yok, merak etmeyin. Kasten yorumlarınızı iç etme gibi bir durumumuz da yok. Yorumunuzu mailinize cevap verene kadar bekletiyordum ki cevap verince “Evet, biraz geç de olsa cevap verdik, gelen kutunuza bakın” tarzından bir cevapla sizi de rahatlatmış olalım. Ama o zamana kadar da bu yorumu da attığınız için buna cevap vermiş oldum. Mailinize de öyle.

   Gecikmenin sebebini bildiğinizden ötürü fazladan bir şey demiyorum, anladığınız için sağ olun.

   Son olarak da, aynen öyle. İlerleyip sorularınızı Tanrılara sormak yapabileceğiniz en iyi şeydir. Biz sadece bazı konularda işinizi kolaylaştırmak için buradayız.

   İyi günler.

  1. Maillerin hepsine geri dönmeye çalışıyoruz, merak etmeyin. Eğer bir süre cevap gelmezse de gözümüzden kaçmış olabilir, tekrardan gönderirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir