Joy of Satan Türkiye Forumları Açıldı!

Esenlikler ziyaretçilerimiz,

Bugün size yepyeni haberlerle, deyimi yerindeyse – ki yerinde – yeni bir devrin başlangıcını duyurmak için geliyoruz. Artık sitemiz resmi olarak Joy of Satan forumlarında bulunuyor! Daha doğrusu, eskisinden de daha resmi bir şekilde bulunuyor. Bakmış olanlar bilir, zaten çok uzun bir süredir Joy of Satan sitesinin Bağlantılar kısmında ve Şeytan’ın Kütüphanesinde yer almaktayız. Şimdi buna bir de Joy of Satan forumlarında kendimize ait bir alt-forumumuz da eklendi! İngilizce konuşmayan veya az konuşan, başka Uluslardan bazı Kardeşlerimizin kendi forumları olduğu gibi, biz de onlarla birlikte tek çatıda, tek yürek olarak atıp, Şeytan’ın Yeryüzündeki Krallığını el birliğiyle kurup Onun düşmanlarına da tek yumruk olarak daha da kolay cevap verebileceğiz! Size söylediğimiz planlanmış gelişmelerden bir tanesi de buydu.

Yakında RTR yapmayı da kolaylaştıracak bir duyurumuz da olacak, teknik detayların düzeltilmesini bekliyoruz. Zaten bazılarınızın bildiği, ama tamamen düzelince daha da eğlenceli olacak gelişmelere bakıyoruz. 

Bu şanlı yolculukta sitemiz de bir-iki küçük değişiklikten geçecek. Öncelikle bunun “kötü” (ama aslında sizi pek de etkilemeyecek) tarafını aradan çıkartalım – Yaklaşık bir hafta sonra sitemizin yorumlar bölümü tedavülden kalkacak. Ama bu sizi endişelendirmesin, eminim ki zaten bunun sebebini tahmin edebiliyorsunuz. Evet, sitemizde ayrı bir yorumlar bölümü barındırmaya gerek kalmayacak – çünkü zaten herkes içinden geldiği kadar forumlara yazabilecek. Yorumlar kısmını tedavülden kaldırdıktan sonra eski yorumlar elbette silinmeyecek; gerek bizden, gerekse de kardeşlerimizden önemli bilgiler ve anekdotlar bulunan çok fazla yorum var. Dolayısıyla yeni yorum atmak mümkün olmayacak olsa da, eski yorumlara ulaşmak halâ mümkün olacak.

Yeni “yorumlara” gelince, elbette ki bunlar Forumlarımıza taşınıyor. Bundan böyle sitemizde yayınlanacak her türlü yazı, makale ve bölüm uygun şekilde Forumlarımızda da yayınlanacak, ve Forumlardaki konu başlıklarının altındaki mesajlar, “yeni yorumlar” görevini görecek. Kısacası sizin için Joy of Satan ailesinin resmi bir parçası olabilmek ve daha zengin formatlama seçenekleri dışında hiçbir şey değişmeyecek.

Üstüne üstlük sitemiz nadiren de olsa ufak aksaklıklarla karşılaşabiliyor, o yüzden sevgili Kardeşlerimizle ve okuyucularımızla iletişim kurmamız ara sıra aksayabiliyor. Bu gelişmeyle birlikte artık ne bu durum böyle olacak, ne de iletişim açısından başka zorluklar yaşayacağız. Birbirimize ulaşmamızı engellemek isteyen herhangi bir hain, yardakçı veya sürüngen, aynı anda hem sitemizi, hem de forumları kapatmak zorunda kalacak! Böyle bir şey de imkansız olmasa bile olasılığı bu ikisinden aynı anda sadece birini çökertmekten çok daha zor olacaktır. Devam edecek olursak, kullanıcıların birbirleriyle daha iyi, kolay ve anlaşılır şekilde iletişim kurması hem bizim işimizi, hem de sizinkini kolaylaştıracaktır ve üyelerimiz arasındaki iletişimi güçlendirecektir.

Kısaca, bu hepimiz için her açıdan faydalı ve neşe verici bir hareket olacak. Hepinizi yepyeni, gıcır gıcır forumlarımızda görmek üzere, esenlikle kalın!

https://ancient-forums.com/viewforum.php?f=29&sid=f9bdafc1500ca0619e67edb16f13c563

“Joy of Satan Türkiye Forumları Açıldı!” hakkında 30 yorum var

 1. Bu şu arlar aldığım en güzel haberlerden biri olabilir. Yorum kısmının kalkacak olmasına biraz üzüldüm biraz da sevindim. Forum da bizimdebir yerimiz olmasına çok sevindim. 😊

 2. Wunjo rününün Youtube videosu kaldırılmış. Nasıl titretiliyor? Yorum yapmak kalsın ya. Kim uğraşacak forum üyeliğiyle?

  1. Esenlikler.

   Rünler burada. Şahsen Germanik versiyonları daha çok kullanıyorum.

   Ve ne güzel işte, 2 dakika forum üyeliği açmakla “uğraşamayacak” kişiler en azından 20 dakikacık meditasyonla da “uğraşamayacak” kişilerle aynı, ve bu kimselerin %99’u da aynı zamanda Instagram’a, Facebook’a, Twitter’a, Snapchat’e günde en az iki saatini yatıran akıllılarla kesişen bir Venn şeması oluşturuyor. Yani bir şey kaybetmiyoruz.

   İyi günler.

 3. Kaç gün önce yorum yaptım cevap vermeye tenezzül etmediniz. Ölüm sonrası ruhlarımızın gittiği alem/boyut hakkında sorular sormak çok mu saçma? Yoksa yeterli birikime mi sahip değilsiniz? Oradaki yaşam nasıl? Dünyadaki gibi gece-gündüz döngüsü var mı, dünyevi zevkler, sosyal aktiviteler, yeni kişilerle tanışmak falan bunları merak etmek suç mu? Herhalde demonlarla yapılan anlaşma durumundaki yorumuma sinir oldunuz ama ben kötü bir şey olarak yazmadım onu. Sonuçta yapılan anlaşmalar ebedi oluyor dolayısıyla dünyevi yaşam bittikten sonra da orada devam etmesi tutarsız değil. Demonlar oradaki işleriyle mi uğraşsın yoksa Dünyada kimler çağırıyor diye kontrol etsin? Belli ki dünyevi işler için çalışan yardımcıları var ve bunlar insan ruhları. Şunlar şunlar sizinle iletişime geçmeye çalışıyor diyor Onlarda uygun bulduklarının davetini kabul ediyorlar. Ama her ruh sürekli reenkaerne olacak diye bir kural yok. reenkarne olana kadar böyle oyalansak diyelim. Reenkarnasyon sürecimiz tamamlandıktan sonra ne olacak? Bizim de yardımcılarımız olacak mı? Kendimize ait ev olacak mı? Günlük rutin nasıldır orada yani internette Duatın tasvirleri hep karanlık. Yani dünya gibi farklı coğrafyaları, güzel ve kötü bölgeleri olduğu gibi mi yoksa bütün gezegen öyle Antik mısır tarzı mı?

  1. Esenlikler,

   Öncelikle kayıtları kontrol ettim öyle bir yorumunuz bulunmamakta. Ya sistemde bir sorun olmuştur ya da siz “yorum yap” tuşuna basmayı unutmuşsunuzdur.

   Ölüm ve Sonrası bu yazımıza bakarak ölüm ve sonrası hakkında sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz.

   Tanrıların insan köleleri yoktur. Çeşitli tanrıların çağırma durumlarında yardımcı olan başka tanrılar olsa bile onlar bir tür köle değildir.

   Reenkarnasyon sürecinde sınır kişinin ruhani gücüdür. Eğer birisi reenkarne olamayacak seviyede güçsüz kalırsa, o zaman sonsuza kadar yok olacaktır.

   Tanrı olduktan sonra ev, yemek, su gibi ihtiyaçların karşılanması daha kolay olacaktır. Ne kadar biraz Dünya’ya benzese bile orada yaşam günümüz şartlarından kat kat daha rahattır.

   Eğer önemli biri olursanız sizin de yardımcınız olur.

   Mimarisi hakkında çok bilgim olmasa bile emin olabilirsiniz ki Duat gerçekten güzel ve huzurlu bir yerdir.

   Kendiniz görmek isterseniz astral projeksiyon yapmayı öğrendikten sonra tanrılardan yardım alarak nasıl bir yer olduğuna kendiniz karar verirsiniz.

   İyi akşamlar.

    1. Esenlikler,

     Bu “illuminati üyesi ünlüler” diye bahsettiğiniz kişiler genel olarak yahweh denen enerji pilinin kölelerinden sadece başka bir tanesidir. O yüzden gezegen yok ama enerji pilinin içinde veya astralde bizim duymadığımız bir yerde yok olmakta özgürler.

     Siteyi bu yazıdan başlayarak bir daha okumanızı öneririm. Anlaşılan biraz kafa karışıklığınız var.

     İyi geceler.

 4. Öncelikle hayırlı olsun jos da yer aldığımız için. Sorum şu ki , ben bu kurban denen vahşet gününde rtrler yapmaktayim. Ama gece de yaomak istiyorum. Şuan köye geldiğimiz için kardeşimle aynı odayayım ve olur ve rtr yapamıyorum. Sessiz bir şekilde kelimeleri icimden söylesem olur mu ? Etkisi ne kadar olur

  1. Esenlikler,

   Etkisi yüksek bir miktarda azalacaktır. Eğer odanın dışında açık hava veya en azından lavabo gibi yerlere giderseniz yine düşük bir sesle olsa bile, RTR yapmaya uygun bir ortam sağlayabilirsiniz.

   Hayatınızı tehlikeye sokmayın yeter. Daha uygun bir ortamda daha fazla yaparsınız.

   İyi geceler.

 5. Merhaba,

  Forumda diğer alt forumların aksine new topic butonu yok yani bi şey ekleyemiyioruz. Yorumlar kaldırıldıktan sonra mı aktif olacak yoksa bir sorun mu var forumda ?

  1. Esenlikler,

   Yorumların kaldırılmasıyla forumların “açılmasını” eşzamanlı yapmak için özel bir çaba göstermedik, ama şu anda forumlarda yeni konu açmanın henüz aktifleşmemesi planlı.

   İyi günler.

 6. https://science.nasa.gov/astrophysics/focus-areas/what-is-dark-energy

  https://theconversation.com/how-we-proved-einstein-right-on-a-galactic-scale-and-what-it-means-for-dark-energy-and-dark-matter-98481

  “Karanlık enerji” ve “Karanlık madde” hakkında ki düşünceleriniz neler?

  Karanlık enerji evrenin doğuşundan yok oluşuna kadar genişlemesini sağlıyormuş ayrıca da evrenin %68 ini oluşturuyormuş. Sonunda bu enerji yüzünden evren o kadar genişlicekmiş ki 22 ila 30 milyar yıl sonra bu “Karanlık Enerjinin” Kozmolojik sabit ile kritik yoğunluğun birbirine oranı olarak tanımlanan bu değer -1’in altına düşüp Evren 22-30 milyar yıl içinde parçalanarak yok olacak (büyük yırtılma). +1’in üstüne çıkarsa kendi üzerine çökecek (büyük çökme).

  Karanlık madde de bütün evreni bir arada tutuyormuş.Ve evrenin %27 sini oluşturuyormuş.

  Bu karanlık madde ve karanlık enerji yi
  “big bang teorisinini” desteklemek için kullanılıyor.
  Ve bu “Karanlık madde ve “karanlık enerji” Albert Einstein in teorileri ve görüşleriyle destekleniyor. Kaldı ki karanlık enerji hakkında einstein in hiç bir fikri yoktu.

  Bu yüzden bu karanlık enerji ve karanlık madde konusuna şüpheyle baktım, çünkü yahudi albert einstein in teorileriyle destekleniyorsa mutlaka bir yanlışlık vardır diye düşünüyorum. Bu yüzden sizin fikirlerinizi merak ettim sonuçta ben astrofizikçi ve ya fizikçi değilim belki yanlış düşünüyorumdur sizin fikirkenizi bu yüzden merak ettim.

  1. Esenlikler,

   Zaten Karanlık Enerji/Maddenin sağlam, kesin bir temellendirmesi yok ki. Harbiden Yahudi Birtaş’ın zırva fikirlerini desteklemek ve fizik modelinde MÜMKÜN OLMALARINI SAĞLAMAK İÇİN ortaya atılan asılsız olgular. Yani bilimsel yönteme bile ters. Bir fikri kendi meziyetleriyle izole şekilde ele almak ve çürütmeye çalışmak yerine, doğrulamaya çalışmak için daha fazla fikir yaratıldı. Eter Kuramına yoktur deyip yıllarca başıboş bıraktıktan sonra, şimdi de gelmiş “Aa durun, Eter’i de araya katarsak İŞTE O ZAMAN karanlık maddeyi biraz daha açıklayabiliyoruz!” diyorlar. Cidden dogmatik ve tarikatvari bir kafa. Bilim deyip geçmeyin, bazı açılardan bir cami kadar dogmatik olabiliyor. Yine Yahudilerin suçu tabii, ideal olarak bilimde böyle şeylerin asla yeri olmaz ve gerçekten de bilimi bilim olarak icra eden saygın insanlar hep vardı ve hep de (ve sayıları zaferimiz yaklaştıkça gittikçe artarak) olacak.

   İyi günler.

 7. Merhaba, sitenizdeki yazıların çoğunu okudum ve okumaya devam ediyorum. Size bazı sorularım olucak, ben daha 40 günlük meditasyon programını bitirmedim ama bir demon çağırmak istiyorum, bu mümkün müdür?
  Eğer çagırabiliyorsam tütsü ve mum olmazsa olmazlardan mıdır? Evde yalnız olmuyorum hiç ve her ne kadar odamda çagırcak olsamda ailemin farketmesinden korkuyorum tütsü ve mum kokusundan, ki ayrıca bu eşyaları temin etme konusunda da sıkıntı yaşayabilirim çünkü çarşıya yalnız çıkmıyorum hiç ve odama ailem sık sık giriyor, yani onları niye aldigimi sorarlarsa kötü olabilir ama ben çok istekliyim, sizce tütsü ve mum olmadan çagırmayi denemeli miyim?
  Birde mühürle alakalı bazı sorularım var, mührü çizdiğimiz kalemin rengi ve türü onemlimidir? Mührün altindaki yaziyi da o şekilde mi yazmamiz lazim, yani biraz kaligrafik şekilde? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

  1. Esenlikler,

   Sırayla cevap veriyorum:

   Mümkündür, ama sizin Onları duyup duyamamanız algılarınıza bağlıdır.

   Zorunlu değildir, Tanrıları davet etmeye ve ritüel büyüsüne dair yazılarda da bahsedildiği gibi.

   Önemli değildir.

   Arzu ederseniz. Tabii böyle tatlı jestler güzel birer hareket olur ama zorunlu değil. Birçoğumuz öyle yapıyor.

   İyi günler.

 8. Merhaba,öncelikle habere sevindim.
  YouTube’a ne zaman geleceksiniz veya varmısınız?
  PDFciler bizden önde ilerliyor…

  1. Karıncalar yeri yalayabilir, umurumuzda değil. Ancak bizim açımızdan direkt Yahudi kontrollü platformlara girmek, bilakis kendi hesaplarımızı büyütmek ilk olarak riskli, ikinci olarak da zaten Jewtube azıcık büyüdüğümüzü gördüğünde “oY vEy” nidalarıyla ban’layacağı için gereksiz. Dolayısıyla böyle bir riski almaya ne gerek var, (ki Yahudiler siz farkında bile olmadan bir sürü verinizi çalıyor ) ne de işin ucunda zaten kapatılacağı için gereksiz zaman harcamaya. Fakat Youtube’da çok büyümemiş ve Satanik hizmet veren, henüz kaldırılmamış bir kanal var. Kanalın linkine buradan ulaşabilirsiniz. Kendileri kimliklerini korumak için ne tür yollar izliyorlar bilmiyorum, ancak size böyle bir şey yapmanızı önermiyoruz.

 9. Merhaba birisi beni astral parazitlerle tehdit ediyor 20000 tane gonderebilirim sana diyor ve gecen gun sadece bir tane gördum bu ne simdi kafasiz birseydi golge gibi

  1. Kendisinin bol keseden yalan atıyor olmasını geçiyorum, böyle bir şey olsa bile koruma auranız var, ve gardiyanınızdan yardım isteyebilirsiniz. Fakat kendisi alenen yalan söyleyip sizi kandırmaya çalışıyor. Böyle şeylere inanmayın. Parazit görmenizin nedeni de korkmanızla alakalı.

 10. Merhabalar bir demon çağırmayı düşünüyorum ama mum ve tütsü kullanamayacağım maalesef sizce denemelimiyim mum ve tütsüsüz çaģırmayı? Emin olun ailevi sebepler yüzünden yoksa onları da kullanırdım. Eģer çağırabiliyorsam demonun gelduğini nasıl anlayacağım?
  Eğer bir belirti yoksa bile isteğimi dile getirsem olur mu?
  Ve son olarak demonu çağırdıktan sonra mührü odamda bulunduramam ve herhangi bir yere gömemem de sizce nasıl bir yol izlemeliyim mührü saygılı bir biçimde kaldırmak için? Bu da ailevi sebepler yüzünden gerçekten.

  1. “Merhabalar bir demon çağırmayı düşünüyorum ama mum ve tütsü kullanamayacağım maalesef sizce denemelimiyim mum ve tütsüsüz çaģırmayı?”

   Materyaller sembolik açıdan da çalışmayı güçlendirmek içindir ve hiçbir zaman herhangi bir çalışmanın veya ritüelin özünü oluşturmuyor. Bunu oluşturan sizin kendi benliğiniz ve ruhunuz.

   “Eģer çağırabiliyorsam demonun gelduğini nasıl anlayacağım?”

   O sırada kendisinin enerjilerine odaklanın, bu şekilde gelip gelmediğini anlayabilirsiniz.

   “Eğer bir belirti yoksa bile isteğimi dile getirsem olur mu?”

   Belirtmekten zarar gelmez, ancak kendisinin o sırada sizinle olup olmadığına da iyice odaklanın. Bildiğiniz üzere onların da kendi hayatları ve meşguliyetleri var ve dolayısıyla tam olarak o an gelemiyor olmaları da bir ihtimal, yine de isteğinizi söylemekten zarar gelmez. Hiç olmadı kendisinin enerjilerini o an hissedemediyseniz başka bir zaman tekrardan ritüel yaparak tekrar isteğinizi belirtirsiniz.

   “Ve son olarak demonu çağırdıktan sonra mührü odamda bulunduramam ve herhangi bir yere gömemem de sizce nasıl bir yol izlemeliyim mührü saygılı bir biçimde kaldırmak için?”

   Bahsettiğiniz Tanrı/ça’nın mührünü çizerek bu ritüeli yapacaksanız ritüeliniz bittiğinde aynı mühürü tekrar kullanabilme ihtimaliniz olduğu için basitçe güvenli ve korunaklı bir yere saklayabilirsiniz. En basitinden kitaplığınızda saklamak gibi.

 11. Merhaba ben yardımcı demonumla görüşmek istiyorum ama bana enerjisel ve ruhsal olarak zayıf oldugumu 40 günlük meditasyon programını uyguladıktan sonra yardım istememi söylediler
  eğer yapacaksam bile nasıl yapmalıyım ?

  1. Gardiyan Demon’ınızla görüşmek için 40 günlük programı bitirmiş olmak zorunda değilsiniz, ancak 40 günlük programı bitirdiğinizde ruhani açıdan daha açık olacağınız için bunun olasılığı daha da artar. Hiçbir zaman size “40 Günlük programı bitirdikten sonra” veya “Şu kadar süre Satanist olduktan sonra Tanrılarla görüşebilirsiniz” diyemem ve dersem de mantıksız olur, çünkü asıl iş sizin ruhani olarak ne kadar açık olduğunuzda ve olacağınızda bitiyor. Yani sonuçlar ve alınan etkiler kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir.

   Ruhani olarak yol katettikçe Tanrılarla telepatik olarak ya da sarkaç ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisi size o sıra cevap vermediyse ya o an işi vardır (yani başka bir zaman tekrar deneyin) ya da iletişim kurmak için henüz yeterli ruhani açıklığa ulaşmamışsınızdır. Ancak merak etmeyin, o sizi duyabilir.

   Kaçırmanızı istemediğim bir nokta daha var ki herkes ruhani olarak geliştikçe Tanrılarla iletişime geçebilir, dolayısıyla bunu kafanıza takmayın ve gelişiminize odaklanın. Konu Satanizm olduktan sonra en yakınından en uzağına kadar her gelecek aydınlıktır.

  1. Esenlikler,

   IQ’su 60 olmayan her insan Yeni Akit hakkında ne düşünürse onu. Yorum yapıp nefes harcamaya değmeyecek bir subhuman’ın eğitimsiz zırvaları.

   İyi geceler.

 12. Meditasyonlar konusunda kafam çok karışık.Açıkcası RTR ı bile zar zor çözdüm sitedeki yazılar belli bir temeli olan insanlar için yazılmış gibi sanki.Mesela hangi meditasyonlar gereklidir, bunlar hangi amaçla yapılır, ne seviyeye geldiğimizde yapılmalı, türleri gibi şeyleri nereden öğrenebilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir