14 Nisan – 22 Nisan Arası Ruhani Savaş Takvimi

Bu yazı, Yüksek Rahip Hoodedcobra666’nın forumlardaki duyurusundan çevrilmiştir.

 

Tüm Satanik Ailemize esenlikler,

Son takvimden bu yana güzel bir mola çektik, şimdi ise tekrar taarruza geçme zamanı.

Herkesin bildiği üzere, düşman adet edindiği gibi, kendi lanetleyiş “kutlamalarında” Tanrılarımıza, atalarımıza, bizlere saldıracaklar, lanetleyecekler ve karalayacaklar; ve genel olarak ruhani olarak gelişmek isteyen herkesi her yön ve yoldan lanetlemek için ellerinden geleni artlarına koymayacaklar.

Eğer tüm bunlara hızlıca bir son vermeyi ve kişisel özgürlüğü istiyorsak, bu programlara kendimizi korumak ve dünyayı özgürleştirmek adına katılmalıyız. Sadece dönüp Çinlilere Co-Vid gribi üzerinden yaptıklarına bakın ve anlayacaksınız. Bunların olması ve devam etmesi için gerekli nedenler var.

Tüm her şeyin üstünde, bu nedenler ruhani. Son iki büyük Takvimi ve Ritüelleri içyüzüyle anlayanlarınız, bunların neyle ilgili olduğunu da anlayacaktır: Kendimizi özgürleştirmek ve güçlendirmek, ve ayrıca bunları yaparken dünyaya da önemli ölçüde yardımcı olmak.

Bu takvimden sonra yeteri kadar titizlikle hazırlanmış yeni çıkacak birkaç şey daha olacaktır. Oldukça ilerleme kaydettik, ancak bizden beklenen daha fazla düşman toprağı almak ve onlara muazzam oranlarda ruhani zararlar vermek. Bu, kararlılıkla sürecek ve adalet yerini bulacak.

Bunlar yayınlanana kadar, yeni silahlarımızı daha kolay savaş sahasına sürmek ve düşmanın pisliklerini uzakta tutmak için gerekli olan şeyleri yapmamız gerekiyor.

Takvimimiz basitçe bu tarihlerde yapılacak ve haşaratın kötücül işlerini kendine tekrar yönlendirme üzerine odaklı olacak. Yüzyıllarca düşman ve onların zarar vermeye yönelik hedeflerince yapılan bol miktardaki lanetler, dünyamızı her türden felaketin içine soktu.

Biz konuşurken bir sürü güncel olaydaki gelişmeler devam ediyor – Ukrayna krizi devam ediyor, her zamanki hileleri işlemeye devam ediyor, Çin’de köleliğe bahane olarak Co-Vid moduna girildi, Fransız Seçimleri yapım aşamasında.

Her ne kadar düşman ısrarcı olsa da, enerjilerin yarattığı ortamı olabildiğince sorunsuz tutmalıyız. Buradaki amaç, tüm görev ve planlarında sefil bir hâlde başarısız olmalarını sağlamak.

Çin’i görenler tam anlamıyla şok içinde, Batı Dünyasında kalıcı bir “Normal” hazırlıyorlardı ancak acınası şekilde başarısız oldular. Kavrayışın ötesinde bir karmik zarar onların üstüne uğruyor, ve çoğu kullanılabilir kartları gerçek anlamda ortadan kalktı.

Yine de bu, kendi hâllerine bırakılınca duracakları anlamına gelmiyor. Onların nasıl olduklarını biliyoruz. Diğer taraftan Çin, burada hepimizin bilgi sahibi olduğu nedenlerden ötürü sabit şekilde devam ediyor. Bazı yerlerde, Avrupa’da bile bunları devam ettiriyorlar.

Bu özgürlükleri yok ettikleri ve yarattıkları tüm huzursuzluk için ruhani olarak cezalandırılmalılar. Bu insanlığı sert biçimde geride bırakıyor, tüm bu yapılanlar yalanlar üzerine kurulu ve insanlığın ruhuna nedensiz yere zarar vermekten başka bir şeye yaramıyor.

Psişik olanlarınız, bu olayların, gözler önünde olan fiziksel planları haricinde, düşmanın enerji yüklemesi ve diğer hilelerinden kaynaklandığını biliyor. Bunlar daha da devam ettikçe, onlar da daha çok geriliyorlar. Yine de, bu güç değişimi bile aşikar biçimde acı verici gerçekleşiyor. Şimdi onlar gerilerlerken, taarruzumuz da şu ana kadar olduğundan daha ağır olmalı.

 

Takvim aşağıdadır:

14. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı
15. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı
16. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı
17. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı
18. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı
19. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı
20. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı
21. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı
22. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme RTR’ı, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı

 

Ritüellere bağlantılar:

Nihai RTR + Tetragrammaton’u Öldürme

Yahudi Savunmasını Paramparça Etme

İsrail’i Lanetleme RTR’ı

Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı

 

Ritüelleri zamanlama: Ritüeller, zamanlayıcı 1:00:00 ve 00:00:00’ı gösterince yapılacaklar.

SS Savaş Odası – Eş Zamanlı Ruhani Saldırı – www.evilgoy.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir