ÖNEMLİ: Önümüzdeki Günler için RTR’larımıza Yükleniyoruz! [18, 19, 20 Şubat]

Kaynak: Aynı konuda Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın forum duyurusu.

Satanik Ailemize ve Savaşçılarımıza esenlikler olsun.

Düşmanı yok etmeye devam etmek için şu anda elimizden kaçırmamamız gereken bir fırsat var. RTR’larımızı 18 Şubat, 19 Şubat (Ay olayı o gün meydana gelecek) ve 20 Şubat’ta daha yoğun yapacağız.

Bu günlerde enerjilerinizi yüksek tutmaya (ve ritüellerinizden önce yükseltmeye) önem verin, ve Nihai RTR’ı herkes, bütün Spiritüel Satanistler yapmalıdır. Kimse muaf değildir. Birlikte ve birlik olarak çalıştığımızda en yüksek gücümüze erişiriz.

Bu işe önem vermeli, güçlü bir şekilde görevimizi yapmalı ve Şeytan ve Tanrıları gururlandırmalıyız. Çok güzel ilerlemeler kat etmekteyiz, bunu arttırmakta da sebat etmeli ve iradeli olmalıyız.

Nihai RTR ve RTR yapmak için alakalı linkler:

Ritüel hakkında tüm bilgileri içeren PDF (tüm Satanistlerin Nihai RTR’a başlarken en azından bir kez bunu okuması şiddetle tavsiye edilir, aklınıza takılabilecek soruların cevapları mevcut):

https://yadi.sk/i/DvYzRdaD3ZQr9G

Ritüeldeki telaffuzlar için MP3 ses dosyası:

https://yadi.sk/d/hdnQ0VgX3ZQjxC

Genel olarak RTR’lar nasıl yapılır (yani hem Nihai RTR’dan önce yaptığımız RTR’ları, hem Nihai RTR’ı kapsıyor; gelecekte yeni bir ritüel olursa da yine bu belge alakalı kalacaktır. Satanizme yeni girmiş, ilk defa RTR yapmaya başlamış HERKESİN bu belgeyi okuyup anlaması çok önemlidir. Dinimizin çok önemli olan bu kısmında sizi birçok yeni kardeşimizin düşebildiği hatalardan uzak tutup, zaman ve emek kazandıracaktır.) talimatlar:

https://yadi.sk/i/I_FygmtD3Lw6FM

Şimdiden Şeytan’daki tüm Kardeşlerimize başarılar ve iyi eğlenceler diliyoruz! Düşmanı doğduğuna pişman edin, Yaşasın Zafer!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir