19 Şubat – 1 Mart Ritüel Programı

Kaynak, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın forum duyurusudur. Zaman kısıtlamasından ötürü vaaz kısmı sonra hazırlanacaktır, programa ise hemen başlanması gerektiği için hızlıca paylaşılmıştır. “Ben” dili kullanılan ifadeler Yüksek Rahip Cobra’ya aittir, köşeli parantezlerse bizim bağlam veya açıklama sağlamak için fazladan bilgi verdiğimiz kısımlardır.

Yapacak olduğumuz SS savaş ritüeli aşağıdadır. En aşağıya inip hemen başlamak istiyorsanız çekinmeyin. Bilgi ve detaylarsa yakında aşağıda sağlanacaktır, programa layıkıyla katılmak için şart olan tüm bilgiler zaten verilmiştir.

Ne olursa olsun herkes şimdi odaklı kalmak zorunda. Ruhani olarak yalpalayamayız. Centillerin bizden başka kimsesi yok. Yüzyıllar boyunca dünyadaki tehlikeleri savuşturmak için ruhani görevini yapacak, veya toplumumuzu, insan davranışlarını ve içsel sağlığımızın temeli olup bunları motive eden doğal dip akıntılarıyla ilgilenecek hiç kimse olmadı.

Nihai RTR her zaman için Tetragrammaton’u yok etmeyle birleştirilmelidir. Düşman bunlara odaklanacağı ve zaten 42/72 İsme odaklandığı için, bizim de ana odağımız bunlar olacak.

Düşmanın gerek dua, gerek ritüel kurbanlar, gerekse de akıntının yönünü değiştirmek için ellerinden gelen hiçbir şeyi artlarına koymayıp kudurmuşçasına agresif davranışlar sergilediğine dair haberler sızıyor. Aşağıda kalın ve büyük yazılmış üç gün boyunca, odaklanıp düşmanın bütün bu çabalarını güçlü bir şekilde silip atacağız.

Bu ritüeller yapılıyorken imgeleme ve odaklanma çok önemlidir. Özellikle de kalın ve büyük yazılmış günlerde. Sadece elinizden gelenin en iyisini yapmanız yeterlidir – ama kesinlikle katılım gösterin.

Dağınık düşüncelerin veya sorunların yolunuza çıkmasına izin vermeyin. Odak güçlü olmalıdır, ve bütün bunların [düşmanın düşünce formunun, bütün emeklerinin, bütün ruhani sistemlerinin] öldüğü ve ebediyen yok olduğu Astral düzlemde güçlü bir şekilde yankılanan bir enerji haline gelmelidir. Bu düşmanı sekteye uğratacak ve yükseltmeye çalıştıkları enerjetik yapılarını çökertecektir.

Düşmanın meydana getirmeye uğraştığı ucuz, değersiz planlarını kabul ETMEYECEĞİMİZ gösterilmeli. Bu dünya Centillere ait ve bizim gelişmemiz ve geleceğimiz için mevcut. Bu dünyanın amacı düşmanın elleri altında bir çiftliğe dönüşmek DEĞİL.

Bu programdan sonra, daha pozitif şeylere ve herkesin kolektif olarak fayda sağlayabileceği kutsamalara yoğunlaşacağız.

Program aşağıdadır:

19. Nihai RTR, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme Ritüeli, 42 İsmi Ters Çevirme Ritüeli
20. Nihai RTR, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme Ritüeli, 72 İsmi Ters Çevirme Ritüeli, 42 İsmi Ters Çevirme Ritüeli
21. Nihai RTR, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme Ritüeli, 72 İsmi Ters Çevirme Ritüeli, 42 İsmi Ters Çevirme Ritüeli
22. Nihai RTR, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme Ritüeli, 72 İsmi Ters Çevirme Ritüeli, 42 İsmi Ters Çevirme Ritüeli

23. Nihai RTR, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme Ritüeli, 42 İsmi Ters Çevirme Ritüeli
24. Nihai RTR, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme Ritüeli, 42 İsmi Ters Çevirme Ritüeli
25. Nihai RTR, Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme Ritüeli, 42 İsmi Ters Çevirme Ritüeli
26. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme Ritüeli, 72 İsmi Ters Çevirme Ritüeli, 42 İsmi Ters Çevirme Ritüeli
27. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme Ritüeli, 72 İsmi Ters Çevirme Ritüeli, 42 İsmi Ters Çevirme Ritüeli
28. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme Ritüeli, 72 İsmi Ters Çevirme Ritüeli, 42 İsmi Ters Çevirme Ritüeli                             

1 Mart. Nihai RTR, İsrail’i Lanetleme Ritüeli, 72 İsmi Ters Çevirme Ritüeli, 42 İsmi Ters Çevirme Ritüeli

Savaş Odası Zamanlaması:

Her zamanki gibi evilgoy.com sitesindeki Savaş Odası Zamanlayıcımız çalışıyor.

Oradaki [her iki saatte bir sıfırlanan] zamanlayıcı 1 saat kalayı gösterdiği zaman, Nihai RTR + Tetragrammaton’u Ters Çevirme’yi yapacağız [ki zaten artık Tetragrammaton’u Ters Çevirme’yi, Nihai RTR’ı yaptığınız her zaman yapmalısınız].

Zamanlayıcı 0’a vardığında ise, 42 İsmi Ters Çevirme ve Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme Ritüelini yapacağız.

Bu sadece ideal olan yoldur ve eğer bu şemayı takip etmeye zorlamak kişinin hayatında/rutininde zorluk çıkaracaksa kişi bunu takip ETMEMELİDİR. Bu saatleri takip etmek zorunlu değildir, ama verilen şekillerde ve saatlerde organize olabilen kadarımız olursa çok faydalı olacaktır.

Özellikle de ayın 20’sinde, 21’inde ve 22’sinde yukarıdaki kuralı olabildiğince takip ederse iyi olur, çünkü düşman da ZAMANLANMIŞ saldırılar yapacak ve biz de bunları koordine edilmiş bir karşılıkla güçlü bir şekilde etkisiz bırakabiliriz.

Ritüellere bağlantılar aşağıdadır:

Nihai RTR:

https://spirituelsatanizm.org/rtr-talimatlari-ve-ayin-endeksi/#Nihai_RTR
Forumlardaki Soaring Eagle kardeşimizden İkisi Bir Arada Boyanabilir Ritüel [yukarıdaki bağlantıya tıklayarak daha fazla renk seçeneğine erişebilirsiniz]: https://spirituelsatanizm.org/wp-content/uploads/2020/12/Nihai-RTR-Tetragrammatonu-Oldurme-RTRi.html

Tetragrammaton’u Yok Etme:

Ritüelin ilk duyurulduğu resmi gönderi: https://spirituelsatanizm.org/perdeyi-yirtiyoruz-rituel-takvimi/
Boyanabilir Sürüm: Yukarıya bakınız; yukarıdaki boyanabilir sürüm bağlantısı hem Nihai RTR’ı, hem de Tetragrammaton’u Yok Etme Ritüelini içeriyor.

YHWH’in 42 İsmini Lanetleme:

https://spirituelsatanizm.org/yhwhin-42-ismini-lanetleme-rtr/

YHWH’in 72 İsmini Lanetleme:

https://spirituelsatanizm.org/yhwhin-72-ismini-lanetleme-rtr/

İsrail’i Lanetleme Ritüeli:

https://spirituelsatanizm.org/israili-lanetleme-rtr/

Tevrat’taki Kan Kurbanlarının Lanetini Ters Çevirme RTR’ı:

https://spirituelsatanizm.org/anti-kan-kurbanlari-rtr/

“19 Şubat – 1 Mart Ritüel Programı” hakkında 8 yorum var

 1. bu yeni program için gerçekten çok heyecanlıyım! işler kızıştıkça daha da zevkli bir hal alıyor:) ayrıca sormak istediğim bir şey var, şu aile baskısı denen şeyden nasıl kurtulabiliriz? yemin ederim bıktım artık. yapmayacağım şey yoktur diyebilirim neredeyse, yeter ki kurtulayım artık. ritüellerimi bile rahat rahat yapamıyorum ve bu beni gerçekten çok sinirlendiriyor.

  1. Esenlikler,

   Büyü yapabilirsiniz veya tanrılardan yardım isteyebilirsiniz. Genç kardeşlerimizin birçoğu bu sorunu yaşamakta ve genellikle çözüm için önce tanrılardan yardım isteyip sonra daha dikkatli bir şekilde hareket etmekte buluyorlar.

   İyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   “Barnum Etkisi bireylerin, özellikle kendileri için hazırlanmış gibi görünen ama aslında büyük çoğunluktaki insanlara uyacak kadar genel ve belirsiz kişilik betimlemelerine yüksek puan verme eğilimlerini anlatan bir gözlemdir.”

   Öncelikle evet, bu etki genel olarak var olan bir durumdur. Lakin bu etki öyle bir şekilde kullanılmaktadır ki, her türlü psikolojik inceleme sistemi ve astroloji sistemini kesin yalanladığı düşünülmektedir.

   Bu etkiyi kullanmak gerçekten kolaydır. Sokaktaki herhangi birilerine sahte bir kişilik testi yapın, yüzlerine bakıp onlar hakkında iki çıkarım yapın ve fazla genel yorumlar yöneltin. Yorumların sonunda muhtemelen sizi medyum sanacaklardır. Bu etkinin temelde anlamda işleyişidir. Şimdi yanlış kullanımına gelelim.

   En basit ve popüler örneklerden biri olarak MBTI, sizi sosyal eğilimlerinize ve bilgiyi işleme şekillerinize bağlı olarak 16 kişiliğe ayırmaktadır. Küçük bir sayı ve genel bir sistem ama basit bir kişilik psikolojisine giriş olarak uygun bir sistem. Bu sistem en temelinden sizi zaten sizin verdiğiniz bilgilere göre ayırdığı için size yakın bir “tip” sunabiliyor. Bu tipin size yakınlığı yüzünden kendizi onla aynı görmeniz çok normal ve anlaşılırdır çünkü test zaten size kendinizin temel parçalarını anlamanız ve onlar üzerine çalışmanız için yapmaktadır. Şimdi astrolojiye geçelim.

   Astrolojiyi incelerken insanlar genelde sadece Güneş burcu, yükselen ve alçalanı alıp sonra kalanı boş veriyor. Çoğunluk bunu bile yapmıyor. Lakin astrolojiyi yeterince incelerseniz ve kendinizi yeterince tanıyorsanız, bunun sadece burada bitmediğini ve astrolojinin çocukluk travmalarınızdan tutun sizi gelecekte bekleyen potansiyel zorluklar hakkında bile bilgi verdiğini bilirsiniz. Şimdi bazı gezegen konumları ve benzeri bilgilerin “fazla genel” olduğunu düşündüğünüzden bunun Barnum etkisi olduğnu varsayabilirsiniz. Lakin bunun nedeni o etkiye tabi tutulmaları değil, gezegenlerin o konumda o etkiyi yaratması. Hayatınızın her anını %100 bilmenin nerdeyse imkansız olduğunu varsayarsak(çünkü gelecek değişken bir olgudur), astroloji size sadece bir “uzak bakım” verebilir. Yakından incelemek bu yönden size kalmış.

   Barnum etkisinin belli bir seviyeye kadar doğru olduğunu düşünsem de, ön yargı yüzünden kişilik ve karakter incelemesi yapmaya çalışan çok fazla insanın ayağına dolaşan ve astroloji gibi bilimleri haksız yere insanlara kötü gösteren bir etkidir.

   Bu durumda bu etkinin ne kadar gerçekçi olduğunu görmek size kalmış. Astroloji Hakkında yazımız her zaman açıktır.

   İyi günler.

 2. Her zamanki gibi, bu programda da heyecanlıyım, pis düşmanların üstüne bir çığ gibi çöküyoruz 🙂

 3. Dünyaya inen uzaylılar varmı düşmanın tarafında olan? bazı kişiler kaçırıldığını felan iddia ediyor bunlar bizim tanrılarımız değil demi?

  1. Uzaylıların dünyaya inip insan kaçırdığı hakkındaki iddialar konusunda bir şey diyemeyeceğim, ki milyarda bir ihtimal böyle bir şey varsa bile bunu yapanlar kesinlikle bizim Tanrılarımız değil zaten. Doğrusunu söylemek gerekirse böyle bir şeyin gerçek olduğunu da açıkçası pek sanmıyorum, genelde yalnızca clickbait başlıklardan ibaret oluyor.

 4. Asla pes etmeyeceğiz.Her ritüelimizde bir ateş gibi yükseliyoruz.
  ŞEREF VE GÜÇ EBEDİYEN ŞEYTAN’A ATFOLSUN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir