17 Nisan – 1 Mayıs Ruhani Savaş Takvimi

Kaynak, Yüksek Rahip Hooded Cobra’nın forum duyurusundan esinlenerek yazılmıştır. “Ben” dili kullanılan ifadeler Yüksek Rahip Cobra’ya aittir. Ayrıca belli zamanlarda “esinlenerek” yazı yayımlamamızın asıl nedeni, sitemiz üzerine daha fazla yoğunlaşmak ve motomot çeviriye ayıracağımız zamanı sitemize, sizin yorumlarınıza ve mail adresimize attığınız mesajlara ayırmaktır.

Düşman her birimizin ve Şeytan’ın gücünü çok yakından biliyor, sizin görmediğiniz potansiyeli görüyor ve başından beri yükselişimizi yakından izliyor. Geçmişe dönüp baktığımda tüm bunların yaşanması, bugün burada olmamız ve önümüzde çok daha uzun bir yol olduğu gerçeği bana açıkça gösteriyor ki hepimizi kapsayan bir Kutsal Satanik Misyon var. 

Benden öncekiler de bu Kutsal Amaca hizmet etti, ancak içerisinde bulunduğumuz durumun önemini anlamayan aptallar da vardı ve o aptalların hepsi zamanla ortadan kayboldu. Hiçbir zaman Tanrıların Müthiş Gücüyle veya Şeytan ile bağlantılı değillerdi ve dolayısıyla da çöktüler. 

Yüksek Rahibe Maxine’den önce Satanizm’e saygı gösterilmedi, körler körlere yol gösterdi ve düşman, Şeytan’a durmadan hakaret etti. Ancak düşmanlarımız sayıca fazla olmasına rağmen ruhları zayıf ve kıt zihinlere sahip. Onların kıt zihni ve algılama kabiliyeti asla bu kadar küçük bir grubun nasıl Vatikan’ın, koşer aptallarının, hahamların, ihanetçilerin ve çok daha fazlasının üstesinden geldiğini asla kavrayamayacak. Böyle imkansız bir olayın yaşanıyor olması bile onları deli ediyor ve Şeytan yükselirken onlar çaresizlikle mağlup oluyorlar. 

Biz bu savaşa gireceğiz. Bu savaş, özgürlüğümüzü elimizden almaya çalışan, kültürümüzü yok etmeye uğraşan ve insan ırkına zulmeden Yahudilerin yüzünde patlayacak, o yüzden bu ritüeller hepimizin hayatı açısından oldukça elzem. Şu anda bulunduğumuz nokta geleceğimize göre daha hiçbir şey, herkes bunu henüz fark edemiyor olsa da zamanla fark edecek. Düşman zamanla daha da fazla hata yapacak ve onlar hagemonyalarını Centiller üstünde baskılamaya çalıştıkça ruhani güçlerini kaybedecekler. En sonunda da yalnızca çöküşleri olacak. 

Bunun gerçekleştiğine bile inanmayacaklar ama hepsi gerçekleşecek, ve bunlar Tanrılar ve gezegeni uğruna savaşan Spiritüel Satanistler sayesinde olacak. Mısır’ın, Asur’un, Babil’in, Yunan’ın ve Sümer’in ezici gücü onların üstünde olacak ve kendi yok oluşlarını görecekler. Kush Krallığı ve Filistin onları ezecek, Roma onlara saldıracak ve Avrupa’nın Ejderleri onların üstüne çökecek.

Bu takvim sona erene kadar bildiğimiz ritüelleri yapmaya devam edeceğiz ve sonrasında son derece önemli başka şeyler paylaşılacak, herkes bunun bilincinde olsun.

Ayrıca ortalıkta çok fazla önemsiz olay var, ve bunların tek amacı ilgiyi üzerlerine toplayıp sahte “problem” yaratmak – enerjinizi sömürmek. Bunlara itimat göstermemenizi tavsiye ediyorum, onun yerine olabilecek en maksimum etkiyi almamız için grup ritüellerimize odaklanın.

“Tüm takipçilerimin birlik olmalarını isterim, yoksa dışarıdan olanlar onlara karşı galip gelirler.”

Ritüel Programı Aşağıdadır:

*”Nihai RTR” her zaman için Nihai RTR + Tetragrammaton’u Tersine Çevirme’dir.

17 Nisan’dan 1 Mayıs’a kadar Nihai RTR, İletişimi Restore Etme RTR’ı, Irksal Uyanış Ritüelleri

Önemli Notlar:

Yukarıdaki ritüel takvimi oldukça basittir. Bu programdan kısa süre sonra diğer şeylere geçeceğiz.

20 Nisan bu takvim içerisindeki en önemli günlerden biridir, Hitler’in doğum günü olan bu tarihte maksimum güçle savaşacağız. Bizim tarafımızdan gelişmiş olan spesifik kişiler de bu tarihte belli işler yapacak ve diğer Paganlar bile bu tarihte katılacaklar.

Ritüellere Bağlantılar:

Nihai RTR + Tetragrammaton’u Yok Etme

İletişimi Restore Etme

Beyaz Irka Farkındalık ve Faaliyet Aşılama Ritüeli

Şeref ve Güç Ebediyen Şeytan’a Atfolsun!

“17 Nisan – 1 Mayıs Ruhani Savaş Takvimi” hakkında 42 yorum var

  1. Kendisine bir şey olmadı, yalnızca bir nevi “emekliye ayrıldı”, o kadar.

   1. Yani meditasyonu ve spiritüel savaşı temelde tutarak günlük yaşama devam etmek mi ? Nihai hedefi tanrılık/sonsuzluk olan bir yoldan nasıl “emekli” olabilir ki insan ? Bazen materyal yaşamımızdaki devam ettirmemiz gereken şeyler zamanımızın büyük çoğunu yiyebiliyor orası ayrı.

    1. Spiritüel Satanizm’den emekli oldu demedik zaten, ruhani gelişimden emekli olmak diye bir şey var mı? Emekli oldu derken sitemizden demek istedim.

 1. Nihâi hedefimizin ne olduğunu hatırlamama yardımcı olduğunuz için size minnettarım. Şeytan baba ve Tanrı / Tanrıçalarımız için savaşmaktan onur duyuyorum. Düşmana daha güçlü saldırmayı dört gözle bekliyorum…
  BABAMIZ ŞEYTAN’IN IŞIĞI TÜM SS KARDEŞLERİMİZİN ÜZERİNE OLSUN…
  …YAŞASIN ŞEYTAN…

 2. Yıllar içinde hiçbir duanın karşılığını alamadığımdan çevremdeki insanların da etkisiyle(sadece hüsrana sebep olduklarından) tüm inancımı kaybettim, ne insanlara ne de yaratıcıya inancım kalmadı . Maalesef şimdi inançsız ve hissiz biriyim 18 yıldır içinde olduğum İslam dini bile beni bağlayamadı. Hristiyanlığın da islamdan pek bir farkını göremedim açıkçası. Spiritüel Satanizm şans eseri karşılaştığım ve üyelerinizden birinin aracılığı ile tanıdığım bir din. Diğer dinlere göre farklı olduğunuzu görüyorum düşünce yapınız bambaşka.İnanmak istiyorum fakat bu benim için çok zor ne yaparsam yapayım kalbimle hissedemiyorum. Hissetmek için diretmemin nedenlerinden biri düşünce yapınızın bana uyması, kendisini geliştirmek için çabalayan biriyim bu nedenle beni bu dine bağlayacak bir öneriniz varsa dinlemek isterim. Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim, iyi akşamlar.

  1. Esenlikler,

   Doğrusu insanları çekmek için sevimli sözler söylemeyi hiç sevmem. Sizi dinimize bağlayacak büyülü sözlerim yok ama isteğiniz doğrultusunda buradan elde ettiklerinizin size neler katabileceğini hatırlatmak isterim.

   Öncelikle kendini geliştirmeyi seven birisi olduğunuzu söylediniz, burada zaten bildiğiniz gibi birinci önceliğimiz gelişim. Hem kişisel hem toplumsal bir düzeyde daha ilerilere gitmemiz için çabalıyoruz. Bunun için sitemizde açık bir şekilde çeşitli meditasyonlar ve teknikler paylaşıyoruz. Bunlar size daha iyi hisler, güçlü ve sağlıklı bir vücut, şans, zenginlik, aşk, yetenek, odak, zihin kontrolü, zeka ve daha fazlalarını elde etmenizde yardım edecek yani hayatınızı daha iyi bir yola sokmanızda sizin bir numaralı yardımcınız olacak. Hayatınızı iyileştirmek istediğiniz sürece size ihtiyacınız olan yolu açacaklar.

   Tabi buraya gelen birçok insan sizin de “Acaba bunlar bizi mi kandırıyor?” düşünceleriniz olabilir. Böyle söylediğimizde genellikle fazla yüksek bir hayal gibi geliyor genelde insanlara. O yüzden size çok bir önerim var. 40 günlük başlangıç programımızdan başlayın. Meditasyonları yapın, test edin, emek verin. Zaten gerçek olmasalar bile günde düzgün yapıldıklarında 30 dakika bile almıyorlar. Instagram gibi sitelerde dolaşmak yerine 30 dakikanızı buna ayırın. Eğer işe yararlarsa hayatınıza yepyeni güzellikler katarsınız. Yaramazlarsada kaybedeceğiniz bir şeyiniz yok. Meditasyonlara başlamak için adanmaya gerek yok ve ne zaman bırakacağınız tamamen size kalmış.

   Sizi dinimize bağlayamam. Kimse birisine böyle bir hareketi zorla yapamaz. Hatta doğrusu bu bizim yolumuz değil. Dediklerimizi deneyin. Eğer işinize yararsa ve bu yolda ilerlemeye gönül koymak isterseniz, adanırsınız ve aramıza katılırsınız. Sizin geleceğiniz tamamen size kalmış.

   İyi akşamlar.

   1. Öncelikle cevabınız için tekrar teşekkür ederim. Şuan 40 günlük meditasyonun 6. günündeyim bundan önce yarılamıştım bozuldu, devam ettiremedim birçok kez baştan başladım. Meditasyonu bu din ile tanışmadan önce de yapıyordum dinlendirici geliyordu fakat şimdi bu konuda daha ciddiyim. Aslında zorlandığım ve içime sinmeyen kısım tüm kalbimle hissetmek. Şeytanı ve tanrıları/tanrıçaları gerçekten kalbimle hissetmek istiyorum. Yine allahta olduğu gibi öylesine bel bağlamak istemiyorum ve benim gibi henüz tanıyalı birkaç ay olmuş birinin gözünde bu din sizinde dediğiniz gibi hayal geliyor. Açıkçası hayal kırıklığına uğramak istemiyorum yoksa onca saatin boş geçtiği bir günde tabiki meditasyon yapmak yük ya da zor değil 🙂 Şeytanı nasıl hissedebilirim/yakın olabilirim?

    1. Esenlikler,

     Öncelikle tanrılarla düzgün bir şekilde konuşabilmek isterseniz, astral duyularınızı açmanız gerekecek. Bu kişiye göre değişebilecek bir süredir. Aceleye gelmez ama meditasyonlarla kendinizi geliştirmezseniz hiçbir zaman olmayacak bir olay. Sabırlı olmak gerekiyor.

     Eğer isterseniz, Şeytan’a dua edebilir/ayin yapabilir ve ondan bir ‘işaret’ isteyebilirsiniz. Bu işaret sizi tatmin eder mi bilmiyorum ama başlangıçta en kolay seçenek budur.

     İyi günler.

     1. Cevabınız ve yardımınız için teşekkürler :)) sebat etmeyi öğrenmem gerekecek gibi duruyor :))

 3. Esenlikler,

  Sitenizi bir süredir takip ediyorum ve yapılan yorumları gördüm. İnsanlarla uğraşmak oldukça yorucu olmalı ama buna değdiğine, değeceğine en ufak bir şüphem yok. Bu yüzden yorumumu kısa tutmaya çalışacağım. Arşivinizden okuyabildiğim kadar çok yazınızı okudum ve yarısı bitti diyebilirim lakin bu süreçte aklıma takılan bir soru var dayanamayıp bunu sormak istedim. Bu yaptığım ilk yorumum olacak o yüzden yanlış bir şey yazarsam ya da yanlış bir yere yazmışsam kusuruma bakmayın.

  Ben kendimi bildim bileli ruhaniyete ve psişik konulara meraklı birisiyim. Bu yaşıma kadar sürekli bu konularda elimden geldiğince araştırma yaptım, kendime bir bakış açısı oluşturdum. Normal şartlar altında bir süreden sonra inancımın kırılıp materyalistliğe doğru yönelmemiş olmam imkansızdı ancak çocukluğumun başlarında yaşadığım bir olay var. Bu olay paranormal mi artık nasıl isimlendirilir bilemeyeceğim ancak kesinlikle en ufak bir korku duygusu yaşamamıştım ya da korkutma amacı güdülmemişti buna eminim ve çok anlamlı bir paranormal(?) olaydı. Bu olaydan sürekli feyz aldım ve inancımı koruyabildim bu zamana kadar zor da olsa. Sitenizi birkaç ay önce şans eseri keşfettim ve bugüne kendi mantık süzgecimden geçirip oluşturduğum bakış açıma tamamen uyuyordu sizin dininiz. Hatta çok kıymetli, çok değerli bilgiler ve yeni bakış açıları kazandım. Yazılarınızı okurken hiç yabancılık çekmedim diyebilirim. Gerçekten sitenize girdiğimde yaşadığım ilk heyecanı tarif etmem imkansız. İlk keşfettiğim süreçte güç meditasyonlarına başlayıp yaklaşık bir 10gün sonra irademe yenilip bırakmıştım daha doğrusu bırakmak denilemez ara vermiştim. Henüz inisiye olmamış olmamı kendime bahane etmiştim. Dün gece adanmamı gerçekleştirdim ve bugün meditasyonlara kalıcı olarak başlamış bulunmaktayım.

  Aklıma bir şey takıldı ve bunu size danışmak istedim. Demon’ların farklı farklı kendilerine has tarot kartlarının olduğunu gördüm. Benim yaklaşık 3-4 yıl önce aldığım bir tarot destesi vardı. Pek kullanmamış olsam bile hala duruyor. Tarot destesinde bulunan Şeytan kartı neyi ifade ediyor ve oradaki resmedilen varlığın Şeytan ile bir alakası var mı? Yoksa zaman içerisinde tarot kartları da mı değiştirilmiş bu ölüm tarikatları tarafından? Ayrıca tarot hakkında sitenizde yazı varsa bile göremedim. Tarot olayının aslı nedir ne değildir ne amaçla kullanılıyordu/kullanılıyor merak ettim. Teşekkürler, iyi akşamlar.

  1. Anlayışınız için teşekkürler, ama yine de zaten işimiz bu. Dolayısıyla “insanlarla uğraşmak” olarak değil de bireysel olarak işimi gerçekten zevkle icra ediyorum. Ayrıca evet, kesinlikle değiyor.

   Bu yaşadığınız olay neydi bilmiyorum ancak korku duygusu asla Şeytan’dan gelmez. Yaşadığınız olay hakkında hiçbir şey bilmediğim için tam olarak neyle bağlantılı olabileceği hakkında yorum da yapamıyorum. Ayrıca Satanizm’in sizi heyecancanlandırması çok doğal, çünkü Satanizm başlı başına heyecan verici zaten. Daha yeni başlıyorsunuz.

   “Şeytan” tarot kartı tamamıyla bir Yahudi dezenformasyonudur. Yahudi destelerine bakarsanız “the Devil” kartının zaten “yalancı, gaddar” gibi anlamları var ki dünyanın en eski dillerinden olan Sanskritçe’de anlamı “Ebedi Gerçek” olan Şeytan ismi için ne de süslü süslü sallıyorlar. Hani objektif kaynakların farkında olmasak neyse de. Tanrılar hakkındaki tarot desteleri de yanlış ellerden çıktığı için pek kullanışlı olmuyor, veya direkt Tanrıların isimleri kullanılan tarot desteleri… En basitinden Thoth Tarot destesi bizzat (((Aleister Crowley)))’in elinden çıkmadır ve kendisi bizzat Gri uzaylı türleriyle iletişime geçen (ve onların birçok çizimini yapmış olan, ki bu oldukça yaygın bir bilgidir) bir Yahudi.

   Tarot kartları geleceği görme ve kehanet amaçlarıyla kullanılıyor ancak takdir edersiniz ki günümüzde bazı (((güruhlar))) nedeniyle çok sulandırılmış durumda. Tabii bunu iyi yapabilenler var mı derseniz elbette var, fakat bu kişilerin güvenilir ve gerçekten iyi şekilde donatılmış olmaları gerekiyor. Eğer siz bu konuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız Joy of Satan forumları çok işinize yarar. Forumlarda alınabilecek türden birçok kaliteli tarot destesini de paylaşıyorlar.

   Size de iyi günler.

   1. Sadece nefreti aşılıyorsunuz yıllar boyunca aranızda bulunan ve en sonunda ayrılan tonlarca insan var bu insanlar ruhani pratiklerinizin tamamanı neredeyse uygulamış insanlar. Gerçekten bu siteleri bu işi para kazanmak uğruna yaptığınız gerçeğini yüksek rahibeniz rahibinizinde bu teknikleri kitaplardan kopyaladığı gerçeği çok açık bir şekilde ortada meditasyon iç huzur hissetmek için vardır ruhani olarak açıldığınız gerçeği sadece kafanızda yorumlarımda zorunuza gitmiş olacak ki yayımlamıyorsunuz epey komik bir organizasyonsunuz.

    1. “Sadece nefreti aşılıyorsunuz”

     Biz sadece sevgiyi ve gerçeği aşılıyoruz, bunun nefret olduğuna siz mi karar veriyorsunuz?

     “yıllar boyunca aranızda bulunan ve en sonunda ayrılan tonlarca insan var bu insanlar ruhani pratiklerinizin tamamanı neredeyse uygulamış insanlar.”

     Bilmenizi isterim ki Satanizm çevresi hakkında sizden daha bilgili ve daha deneyimliyim, bir dahaki sefere bu sözleri kime söylediğinize emin olarak yazın. Satanizm’den ayrılan insanların hiçbirisi meditasyon pratiklerini düzenli bir şekilde ve uzun süredir icra eden insanlar olmadılar ve olanları da çok uzun bir süre arayı açtı. Size muhtemelen daha önce duymadığınız bir bilgi vereyim, düşmanın özellikle de Spiritüel Satanistler üzerindeki negatif enerjisi dolayısıyla sırf “üşengeçlik” gibi bir saçmalığın altına dayanarak aylardır tek bir meditasyon ve Ters Tevrat Ayinlerini yapmayan kaç tane Satanist olduğunu tahmin edebiliyor musunuz? İşinizi kolaylaştırmak için bir bilgi daha; hayır, bilmiyorsunuz. Bunların yanında bir de hayat kurtarıcı bazı temel bilgiler: Dünya düz değildir, su vücudun en temel ihtiyacı olan sıvıdır, siz konunuzu yeterince araştırmamışsınız, Satanizm GERÇEK’tir.

     “Gerçekten bu siteleri bu işi para kazanmak uğruna yaptığınız gerçeğini”

     Bir hayat kurtarıcı bilgi daha, biz bu siteden para kazanmıyoruz. Tamamen hiçbir (((kazan)))ç sağlamadan ve kâr amacı gütmeden bu siteyi kendi cebimizden çıkardığımız domain ücreti ödeyerek yönetiyoruz. Tabii bu insanlığın ilerlemesini ele alacak olursak hiç bile, fakat söyledikleriniz direkt “SİZ BURADAN PARA KAYIRIYORSUNUZ” şeklinde olduğu için açıklama yapıyorum.

     “yüksek rahibeniz rahibinizinde bu teknikleri kitaplardan kopyaladığı gerçeği çok açık bir şekilde ortada”

     Asıl sizin şu anda külliyen iftira attığınız gerçeği ortada. Bu yalanı insanlara herhangi bir kanıt veya dayanak vermeden ve hatta mantık bile kurmadan yedirebileceğinizi sanıyorsanız gidin şu ileride bekleyin, sitemizin önü kapanmasın.

     “meditasyon iç huzur hissetmek için vardır ruhani olarak açıldığınız gerçeği sadece kafanızda”

     Sitemizin en başındaki yazıyı okumanızı tavsiye ederim. Bir de zahmet olmazsa şunu da okuyun, ama hiçbir şey okumadan direkt en son yazımıza ışınlanıp bunları yazdığınıza göre zahmet olmuş galiba. Kafanızda olan şey meditasyon ve ruhaniyet değil, başka bir şey ama siz çok ilişmemişsiniz. Bazı insanlar okumayı sevmeyebiliyor, bunu anlıyorum. Ancak kesinlikle saygı duymuyorum.

     “yorumlarımda zorunuza gitmiş olacak ki yayımlamıyorsunuz”

     Art arda durduk yere onlarca nefret yorumu atıp bize “nefreti aşılıyorsunuz” demeniz nasıl desem… sanki biraz… abzürt? Yorumları onaylıyoruz, ancak spam şeklinde aynı şeyleri tekrar tekrar yazdığınızda bir süre daha beklemeniz gerekiyor. Gerçekten bilgilenmek ve kendisini geliştirmek isteyen insanların yazdığı yorumlar da var çünkü sırada.

     “epey komik bir organizasyonsunuz.”

     Ivefixeditmyliege-0aa3c373656c844b59c0433bd77e5fe8

  1. Bu soruyu kendinize sorun, bize değil. Eğer Şeytan’ın varlığından %100 eminseniz Şeytan’a adanmak için hazırsınızdır zaten.

    1. Yapmaması gereken şeyler yaptı ve kafayı yedi. Kendini ifşalamak, Joy of Satan’ı yanlış tanıtmak gibi. Bu konuda çok fazla yorum geliyor ve gerçekten merak edenler bu forum thread’ini okuyabilir.

  1. Yapımcısı Spencer Susser oldukça popüler bir Yahudi ve yaptıkları bu kısa film ne ses getirecek ve günümüz kokuşmuş “güzellik sektörünü” bitirebilecek kadar önemli ve çaplı, ne de kendileri bunu umursayacak kadar “insan”lar. Bana soracak olursanız pek de önemli bir olay değil yani, sadece son zamanlarda Yahudilerin pislikleri ortaya çıktıkça “Bakın, biz de insanız” deme çabalarına giriyorlar.

 4. Bir çakradaki tıkanıklık nasıl düzeltilir ?
  Gd veya regresyon haricinde eski hayatımızda kim olduğumuzu nasıl öğreniriz ?

  1. “Bir çakradaki tıkanıklık nasıl düzeltilir ?”

   Meditasyon yaparak.

   “Gd veya regresyon haricinde eski hayatımızda kim olduğumuzu nasıl öğreniriz ?”

   Meditasyon yaparak.

 5. bi insanın yahudi oldugu nasıl tam olarak anlaşılır ve iyi yahudi yok mudur mesela yahudi cocuklarının ölmesi gerekiyor mudur ?

  1. Bir insanın Yahudi olup olmadığını fiziksel olarak şu belgedeki gibi anlayabilirsiniz. Ruhani olarak da verdikleri enerji gerçekten iç karartıcı, ona girmiyorum bile. Meditasyonlarda ilerledikçe seçmeniz daha kolay oluyor.

   Ayrıca evet, iyi Yahudi diye bir şey yoktur. Hani bunu “Hepsi kötü olmayı seçer” anlamında söylemiyorum, çünkü başka seçim şansları yoktur. Yahudiler yalnızca kötü olmayı seçer çünkü Gri atalarının Yahudi ırkını yaratmasının en temel amacı Centilleri yeryüzünden süpürmek ve gezegenimizi harabeye çevirmekti zaten. “Yahudi çocukların ölmesi mi gerekiyor” demek ancak Yahudilerin bin yıllardır Centil bebeklere yaptıkları zulümü bilmeyen bir Centil’in soracağı soru.

   Ritual-Murder-of-Simon-of-Trent-1475-From-Hartmann-Schedels-Liber-Chronicarum

   14-15. Yüzyıllarda Yahudilerin kanlı ritüellerine dair yapılan bir çizim. Bunu Yahudiler hâlâ yapıyorlar ve hep yapmaya devam ettiler, buradaki çizimde de 3 yaşında Simon of Trent isimli bir bebek Yahudiler tarafından işkenceye maruz kalıyor ve kurban ediliyor. Yanlış anlaşılmasın, bunlar yalnızca tarihten örnek değil. Bunlar şu anda da yaşanıyor çünkü bu Yahudi geninde var. Gözünüzün önünde bir örnek dursun diye şunları belirteyim, (((Josef Stalin))), ((((((Woody Allen)))))), (((Joe Biden))), ((((((Ghislaine Maxwell)))))), ((((((Jeffrey Epstein))))))… Bu isimlerin hepsinin iki ortak noktası var. Birincisi; hepsi Yahudi, ikincisi; hepsi çocuk tecavüzcüsü. Yahudiler bizim çocuklarımıza acımadı ve asla acımıyorlar.

 6. merhaba ben daha 14 yaşında müslüman bir ailede yaşıyorum ayrıca ablamla aynı oda da olduğum için ne meditasyon nede adanmamı yapabiliyorum ayrıca annem ile bir konuşmamızda türkiyenin müslüman bir ülke olduğunu dile getirdi. yani bu benim için sakıncalı astral tapınak yapmayı deniyeceğim büyük bir ihtimal orda yapacağım adanmamı ama gerçek hayatta olan adanmamı büyüdüğümde yapabilirim sanırım ve de meditasyonlarımı şuan adanma yapsam bile meditasyon bile yapamam bu yüzden ilerde büyüdüğüm zaman yapmam bir soruna yol açar mı şöyle söyleyeyim ben büyüyene kadar bir sürü spritüel satanist aramıza katılacaktır buda demonları daha meşgul eder yani çağırdığımda ya gelmezlerse.. bir nevi unutlur muyum.

  1. Bu kadar genç yaştan Spiritüel Satanizm’i araştırıp okumanız takdire şayan gerçekten. Tebrik ederim.

   Anneniz doğru söylemiş, ne yazık ki Türkiye şu anda Müslüman çoğunlukta bir ülke. Tabii bu kalıcı değil ve her gün zaten aramıza bir sürü yeni Spiritüel Satanist katılıyor ve Türkiye bazı şeylerin yavaş yavaş farkında varıyor.

   Eğer kendi odanızda rahatlıkla meditasyon yapamıyorsanız anne babanızın odasına veya salona geçebilirsiniz. Tabii sırf gözünüzü kapatıp bir şeyler imaje ediyorsunuz diye ablanızın sizi rahatsız edeceğini sanmıyorum ancak siz rahatsız oluyorsanız dediğimi yapabilirsiniz, veya uygun bir başka oda varsa meditasyonları orada yaparsınız. Her ne olursa olsun Spiritüel Satanist olup meditasyon yapmama gibi bir seçenek yok, sonuçta Spiritüel Satanist olmanızın nedeni zaten en nihayetinde ruhani, fiziksel ve mental mükemmelliğe ulaşmak ve bunun tek yolu meditasyon yapmak. Ayrıca Şeytan’a Adanmanızı yapmak için hiçbir imkanınız yoksa Astral Tapınakta yapabilirsiniz tabii, bunda bir problem yok. Fırsatını bulursanız fiziksel olarak yapmanızı tavsiye ederim tabii yine de, nasıl tercih ediyorsanız artık.

   “ben büyüyene kadar bir sürü spritüel satanist aramıza katılacaktır buda demonları daha meşgul eder yani çağırdığımda ya gelmezlerse.. bir nevi unutlur muyum.”

   Tanrılarımız zaten dünyanın gelişimi amacıyla durmadan çalışıyorlar, aramıza yeni Spiritüel Satanistler katıldıkça işleri artmayacak, tam aksine azalacak. Kendilerinin özellikle bu dönemde bu kadar meşgul olmalarının sebebi de dünyanın güncel durumu zaten. Spiritüel Satanizm’de unutulmak diye bir şey yoktur, meditasyonlarının, ritüellerinin hakkını veren ve Tanrılara saygılı olan aynı düzeyde sevgiyi Tanrılardan da alır.

   Ayrıca sitemizi ne kadar uzun süredir okuyorsunuz bilmiyorum ancak şu yazıyı okumanızı şiddetle tavsiye ederim, minik bir hata çok ciddi problemler orataya çıkarabilir. Özellikle de sizin yaşınızda.

   1. o yazıyı okumuştum ama anlamadım tam olarak ne dediği toy falan kullanmalıyım.
    bende istemem ciddi problemler olmasını tabikide
    hep girip okuyorum sitenizi çünkü.

     1. Hangi vaazını? Anlamadığınız yerleri açıklayayım.

    1. Hangi yazıyı? Astral Tapınak İnşa Etme mi, Şeytan’a Adanma Ayin’i mi? Aklınıza takılan soruları detaylıca sorarsanız daha kolaylıkla yardımcı olurum size.

 7. TÇM de sanskritçe mantraları uzun zamandır 1x olucak şekilde (7x laum 8x vaum 10x raum gibi) yapıyordum şimdi ise gezegensel mantralaramı geçmeliyim daha güçllü oldukları için yoksa 2x yapıp sanskritçedenmi devam etmeliyim

  1. Esenlikler,

   Gezegensel mantralar arasından Satürn’ün mantrası bazen çeşitli kişilerde sorunlar yaratabiliyor.

   Size önerim rahat hissettiğinizde Sanskritçe mantraları bir kat daha arttırmanız.

   İyi akşamlar.

 8. Ben yardım için bir Demon çağırmıştım ve bu olaydan sonra sürekli 4,44,24 sonu dörtle biten sayılar görmeye başladım sizce bu bir işaret ola bilir mi?

  1. Pek sanmam, genelde algıda seçicilik oluyor sayı konuları fakat 4 zaten Şeytan’ın en sevdiği sayılardan birisidir. Eğer bir anlamı varsa bu olabilir belki.

 9. Sevdiğimiz müzikleri dinlerken içten içe titreriz ya hani , josta bunu hissetmek üzerine meditasyon yapılmasını tavsiye edenler olmuş . Peki bu enerjiyi çakralarda hissetmeye çalışsak aktifleştirme – güçlendirme şansımız varmı ?

  1. Esenlikler,

   Evet ama asla bir tam çakra meditasyonu kadar güçlü olmayacaktır. Onun yerine sesin kendisi üzerine meditasyon yaparak “sesleri görme” kabiliyetinizi eğitmeniz daha verimli olacaktır.

   İyi günler.

 10. Abi 10 dk alacak meditasyonlar 30 dk dan çok daha uzun sürmeye başladı.Meditasyon yapmaktan bıktım açıkçası,hayır yani yaptığım meditasyonlar tam çakra falan olsa sıkıntı yapmam da,bir aura temizleme(çakralar dahil değil) 30 dk sürer mi ya.Üzerimde lanet falan mı var anlamadım.Uzun süreden beri rtr de yapmıyorum,onun da etkisi olabilir tabi.

  Abi şu aura temizlemede her şey iyi hoş aslında ancak iş vücudun dışındaki enerji alanını,yani aurayı,temizlemeye geldi mi bütün işler altüst oluyor.Aura temizliği meditasyonunu yapsam ancak auramı temizlemesem olmaz mı abi? Teşekkürler

  1. Herkesin başlangıç seviyesi ve meditasyonlara alışkanlığı farklı, dolayısıyla hemen pes etmek yerine meditasyonlarınızı arttırın çünkü bu 30 dakikaları 10 dakikaya çekmenin başka hiçbir yolu yok. Meditasyonlara alıştıkça ve ilerledikçe şu anda 30 dakika odaklanarak aldığınız etkiyi ileride 10 hatta 5 dakika odaklanarak alacaksınız, bu konuyu takıntı yapmayın ve meditasyonu lanet ederek değil, zevkle yapın. Yaptığınız meditasyondan nefret ederseniz elbette kısa zamanda bırakmak isteyeceksiniz zaten.

   RTR yapmıyorum diyorsunuz, üzerinizde “lanet” veya negatif enerji olduğundan şüpheleniyorsunuz ve Aura Temizleme yapmasam olur mu diyorsunuz, doğru mu anladım?

   Sorduğunuz soruyu bu şekilde açtığımda daha iyi farkına varmışsınızdır diye düşünüyorum. Aura Temizleme ruhaniyetin her seviyesinde ihtiyaç duyacağınız en temel meditasyonlardan, yani bugün yaptığınız Aura Temizleme çalışmasını muhtemelen bundan 20 yıl sonra da yapıyor olacaksınız. Size tüm samimiyetimle söylüyorum, eğer tam şu anda Satanist olduğum ilk güne gitme hakkım olsa direkt en çok hangi çalışmalara odaklanırdım biliyor musunuz? Kesinlikle Aura Temizleme ve Boşluk Meditasyonu. Ruhani gelişimimde şu ana kadar bana en çok faydası olan çalışmalar hep temel çalışmalar oldu, hatta başka gelişmiş Spiritüel Satanist tanıdıklarım için de aynısını söyleyebilirim sanırım. Kesinlikle aksatmayın ve ustalaşın, ileride meyvesini çok yiyeceksiniz.

   “Abi şu aura temizlemede her şey iyi hoş aslında ancak iş vücudun dışındaki enerji alanını,yani aurayı,temizlemeye geldi mi bütün işler altüst oluyor.Aura temizliği meditasyonunu yapsam ancak auramı temizlemesem olmaz mı abi?”

   Bu auranızın şu ana kadar İbrahimi pisliklerle çok kirlenmesiş olmasından kaynaklı olabilir, genel olarak meditasyonlarda zorlanmanızın nedeni de bu olabilir. Yani şu anda sorduğunuz soru “Ben bu yolda yürümek istiyorum ancak önümde yolu tamamen kapatan bir engel var, onu görmezden gelsem ve bu engeli geçmesem olur mu?” demek gibi. Eğer size bu engeli görmezden gelin dersem ya şu ana kadar katettiğiniz yolu tekrar tekrar turlarsınız ya da olduğunuz yerde sayarsınız. Biz bunlardan ikisini de istemiyoruz. Belli bir süre sonra bu yaşadığınız basit problemleri unutacak hatta geriye dönüp ne kadar sinirlendiğinize güleceksiniz bile, bana güvenin. Sadece biraz sabredin ve meditasyonlarınızı zevkle yapın, sinir içerisinde değil. Rahatlayın, her ne kadar Yeni Çağcı aptallar “Meditasyonun amacı rahatlamaktır” algısı yaratmaya çabalasalar da meditasyon yapmanın bu faydası da var elbette, buna odaklanın.

  2. Günlük meditasyon rutinine başlamadan önce 8 veya katları kadar Wunjo titretip sakinlik ve odak üzerine olumlamanız işe yarayabilir. Bu tarz sorunlar genelde imgelemede hata yüzünden oluyor. Örneğin benim de çakralarım ters dönüyordu, yan yatıyordu vs. (tabii gerçekten aşağı bakarken yukarı dönecek hâli yok da imgelemede sıkıntı yaşıyordum işte) Bunu çözmenin tek yolu boşluk meditasyonunu arttırmak. Büyük ihtimal sizde de yanlış imgelemeden ötürü negatif enerjinin bir türlü bitmediği algısı oluşmuş olabilir. Bunu düzeltmek için boşluk meditasyonunu 5 dakika yapıyorsanız 10 dakikaya, 15 dakikaya hatta gittiği yere kadar götürmek zorundasınız. Öbür türlü imgelemede çok fazla sıkıntı yaşayıp aslında olmayan şeyleri bu yanlış imgelemeden ötürü oluyor gibi algılayabilirsiniz ve diğer meditasyonlarınıza vakit bulamayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir